Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

IMPOTENT

Polecane posty

Gość gość
własnie teraz. najpierw mówiłem ze czuje emocje nikt mi nie wiezył, puzniej ze mysli tez mi nikt nie wiezył, BEDZIE KURWA ZLE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
impotent???? zobaczymy sobie, strasznie mnie w*****a to ze bagatelizujecie moje słowa, robie sie powoli coraz bardziej zły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idioci, to ze sie w******m nie znaczy ze mi odp******i, to raz ,2 zamknąć sie bo ide spać, myslcie o czyms innym, bo sie naprawde w****ie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to mnie kurwa zabijcie,przy pierwszej okazji cwaniaki(piąki) ale teraz zamknąć sie , kurwa zarty sie konczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to dosypujcie mi do jedzenia, ale naprawde sie w****ie, idzcie spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zarty sie skonczyły, ja was chyba pozabijam, tylko kurwa mac, jak sie odsłonie to wszyscy zginiemy, super, kurwcie sie z kolegami puki czas, bo nie wiem ile wytrzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wolno sie wysmiewac z impotenta bo sie zabic moze???, wy jestescie niedorozwinieci czy jak, bedzie stawał, ale przeciez w nic nie wiezycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurwaaaa, nie bede szantarzował ale macie pare dni, puzniej juz tak nie, ale wy w nic nie wiezycie,do spania,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ,nie łudze sie ze mi stawał będzie, wiem to ,tylko no kurwa będe sie musiał swowodnie poczuć (a to moze byc trudne)niestety, to wszystki, przez nerwy tak sie dzieje, kurwa mac bo ja spac ide

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w nic k***a mac nie wiezycie. ja p*****le, naprawde przez tą waszą wiare mało w was widze, sorka ale tak jest, ani po ptaku ani po chłopaku, tylko naprawde będe musiał znalezc choc jedną/ego, prawdziwego przyjaciela, wtedy bede wychodził z stresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak z tego wyjde to PRZED osobami które słabo znam juz całe zycie bede czuł lekkie napiecie, ale przed osobami iktore dobrze znam wogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wiem ze wyjde bo wyczuwam wszystko na przod i widze wiele rozgałęzień, popropstu wiele sie moze stac, k*******a naprawde wiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nic, słysze wszystko i mówie wam ze bedzie spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po pierwsze nie nadaje sie do psychiatryka ,po drugie nie bede sie pastwił, zamilkne na zawsze ,publicznie, błaga,m chociaz troszke mi wiezcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sorryy , nadaje sie ale tylko według wiedzy meistrimowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i kurwa mac , nie będe nikogo zmuszał do tego zeby mnie pokochał, macie byc naturalni, czegos nie chce cie to spoko, macie byc kurwa prawdziwi, NIE PRZYCZEPIE SIE, tylko to wymusze od was, naprawde po kilku razach juz wymuszał nie bede

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra k****, prawde mowiac po kilkunastu, bo bedziesz cała czerwona i wogole na począdku,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i wiem co myslicie o wygladzie mojego ptaka, trudno no trudno, i mam tez swiadomosc ze k***a mac ,chyba bede cale zycie sam, po chlopaku skoro takie zeczy pisze??????? tylko według wiedzy mienstrimowej, nie bede sie otwierał przed ludzmi, tylko przed tym jednym jak ktos wogole bedzie chciał( ale tajemnic dla waszego dobra nie bede zdradzał,chyba ze nie znajde ani jednego przyjaciela ) , czy ja wam musze wszystko mowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to skopcie mnie po ptaku pioneczki, drzwi sa otwarte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie da cie mi rady na skille, ale kurwa prosze was, zaczną nas bombardowac jak to sie rozniesie. czytajcie ksiązki, tylko nie te z biblioteki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zauwazyliscie czasem ze kolomnie czasem cos tyka(tak delikatnie szczela) moze zauwazycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wam zostaje wszystko w głowach, wy macie przerypane i nawet o tym nie wiecie, śmiejcie sie, ale zobaczymy kto sie ostatni bedzie smial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to co było jakieś 3 strony daolej-macie przerypane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znów myslicie ze mnie dacie rade zabić????? spoczko, jestescie okrutne bo jak juz mi bedzie stawał to i tak mnie nie bedzie ciew chciały z tego powodu jak moj huj wygląda, ale trudno nikogo do niczego nie wolno zmuszac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja naprawde wszysssssstkooooo wiem samą prawde o wszystkim,ale wy jestesciue idiotami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nalezy mi sie to jak psu kurwa buda, czekam!!!!!! macie kilka dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
J***E MNIE TO, MACIE TYDZIEN ALBO BĘDE GWAŁCIŁ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WSZYSTKICH BEDE KRZYWDZIŁ, KONIEC KURWA ZABAWY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za to co k***y o mnie myslicie????????? co ja wam do k***y zrobiłem???? co???? jeszcze kurwa dziś!!!!!!! nie stety ale w psychiatryku nie wyląduje!!! cały czas was słysze szmaty!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w twaz mi sie szmaty moze cie smiać, wisi mi to, cały czas będe udawał,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×