Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawawa

Sponsoring? Czy można po nim stworzyć zwiazek? Jak wpływa na zycie?

Polecane posty

Gość Ciekawawa

Proszę bez wyzwisk Zapraszam do kulturalnej dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można ze sponsorem, ale to tylko do momentu aż mu się znudzisz albo zwyczajnie utuczysz jak świnia, wtedy zwiąże się z młodszą od ciebie równie mądrą :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety ktore szukaja sponsora to desperatki. Sa bardzo dobrymi partnerkami. Brak szacunku do siebie sprawia ze sa bardzo ulegle i dobre. Oczywiscie facet jak mu jest za dobrze szybko sie nudzi i konczy znajomosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie tyją z różnych powodów, mogą to być choroby somatyczne, depresja, warunki życia, ale nie ma to nic wspólnego ze sponsoringiem. To że ty byłeś prostytutem/ prostytutką nie znaczy, że masz prawo oczerniać porządnych ludzi, ty podłe ścierwo z 23:49. Oby cię za to pomówienie spotkało wiele złego wieprzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piaskun
Związek? Chyba z żigolakiem. Żaden szanujący się mężczyzna w kurwę nie włoży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
04:23 masz coś z deklem? Przynajmniej wiesz dlaczego cię to spotkało bo pisząc o porządnych ludziach chyba nie siebie miałaś na myśli :-D ...Jesteś kodziarą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co mnie spotkało ty kupo gówna? To że mnie pomawiasz o coś niegodziwego bo sam jesteś szambem? A w KODzie to ty leżysz pod sejmem i przebierasz nogami kopiąć w barierki, ścierwusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę cie o to pozwać do sądu, ponieważ takie pomówienia bardzo mnie ranią i obrażają. Tak, jesem porządną kobietą i gardzę prostytucją, nigdy czegos takiego nie robiłam i nie będzie mnie jakieś zero oczerniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że można stworzyć związek bo przecież ogromną ilość dzisiejszych związków wygląda dokładnie jak sponsoring. Więc przejście byłoby łagodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie on niby napisał że tylko grube kobiety były sponsorowane? Albo że każda gruba to była sponsoretka? Atakujesz go totalnie bezpodstawnie. Uderz w stół a nożyce się odezwą. Opanuj się w tych oskarżeniach i nie ośmieszaj jakimiś sądami w takiej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piaskun Nicolas Sarkozy i Donald Trump to żigolacy? Albo Kanye West? Kim ty jesteś przy nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
07:36 to ty byłas prostytutką szmato do wc i odwracasz uwagę od siebie łącząc określone cechy z twoim tfu... zawodem. A szambo twojej zgnilizny zatruwa internet od lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sponsoring to najlepszy zwiazek tylko trzeba miec pieniadze. Marnujesz tylko kilka dni. Robisz casting i w ciagu kilku dni dobierasz dziewczyny: uroda, charakter, warunki. Nie marnujesz nerwow, czasu, umowa moze byc na czas nieokreslony lub okreslony. Same zalety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piaskun
@ gość dziś Jakieś źródła co do pierwszych dwóch panów, jeśli twierdzisz że ich żony były prostytutkami. 00 I kto to, k****, jest Kanye West?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam dużo pieniędzy ale nie popieram sponsoringu oficjalnego. Lubię jak kobieta mnie w*****a, fochy, ciche dni, napiecia przedmiesiaczkowe mmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przebiegła i wyjątkowo piekna kobieta znajdzie jednego sponsora na całe życie. A reszta mniej urodziwa musi sie zadowalać zajętymi sponsorami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na jakie całe życie? Sponsoring to nie małżeństwo tylko najem usługi na czas określony... a jak przestajesz spełniać wymogi np. jak ta psychiczna grubaska wyżej albo zwyczajnie się sponsorowi odechce to nie ma że boli i żegnaj gienia, nie będzie sponsorowania staruszki zamiast emerytury :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówisz, ze sponsoring to nie małżeństwo a jak nazwiesz sponsoring bez seksu? O ile sponsoring bez seksu nie można zaliczyć do żadnej kategori o tyle małżeństwo czasami można nazwać sponsoringiem bo jest kasa za usługi seksualne. Co do żony Trump to była modelka od 16l i pozowała nago do zdjęć. Zreszta na tych nagich zdjęciach zrobiła karierę w USA. Nie będę jej posądzać o inne rzeczy bo nikt za rękę jej nie złapał ale nikt nie jest naiwny aby wierzyć w jej nieskazitelną przeszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×