Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Niski facet

Polecane posty

Gość gość
Ale jak kobiety dostrzega to oni i tak powiedza ze sie z nich nabijaja? To po co maja podchodzic? Niech zyja sami jak wiedza lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta no jestem wartościowy i nie zwracam uwagi na swój wzrost ale nagle słysze od laski "ubierasz sie w smyku?" to nie to że ja mam kompleksy, tylko inni ludzie wręcz drwią z niskich i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja podchodze do niskiego a on do mnie mozesz miec kazdego innego a mnie nie bo jestem tylko zabawka. To po co mam podchodzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Glupot nie opowiadajcie. Gros niskich facetow nie widzi nic zlego w swoim wzroscie, dopiero od dziewczyn dowiaduja sie, ze cos jest nie tak. Mysleliscie o zakupie dodajacych kilka cm butow? No i wlasnie ktora z was ma niskiego faceta? Wychodzi na to ze zadna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jak mozna miec niskiego faceta jak podchodzisz do niego a on na to ze zarty sobie robisz bo mozesz miec innych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niski kolega
mają niskich facetów, ale jako fajnych kolegów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo jak mozna miec niskiego faceta skoro on wie lepiej ze i tak go zdradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"dziś Bo jak mozna miec niskiego faceta skoro on wie lepiej ze i tak go zdradzi? " za dużo internetów koleżanko, pierdoły opowiadasz znane tylko z tych patologicznych for

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sprawie chodzi o to czy kobietom przeszkadza niski wzrost: one pisza nie, bo liczy sie charakter, ale zadna nie ma krasnoludka Przyznawac sie ile wzrostu maja wasi faceci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie p*****ly bo juz 3 tak sie zachowywalo. Jeden mowil ze robie zarty. Drugi tez ze robie zarty. A trzeci ze robie zarty i mam go za zabawke. A tak nie jest. Ja juz nigdy nie podejde do niskiego bo nie ma po co i olewam ich kolego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co gdyby znajomi i rodzina smiali sie z niskiego partnera i radzili szybkie rozstanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"No nie p*****ly bo juz 3 tak sie zachowywalo. Jeden mowil ze robie zarty. Drugi tez ze robie zarty. A trzeci ze robie zarty i mam go za zabawke. A tak nie jest. Ja juz nigdy nie podejde do niskiego bo nie ma po co i olewam ich kolego. " x skończ te swoje pierdoły tu opowiadać, nie podchodź, nie interesuj sie i nie spamuj tu o swoim koledze i zabawkowaniu, pisałaś tu to z 2000 razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem niski a w życiu do łba by mi nie przychodziły takie rzeczy o których piszesz, zdrady,jestem zabawką itd. jakieś z du py mądrości tu wysrywasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ty nie spamuj mowiac ze niski jest ok ze swoimi kompleksami bo kazdy ma kompleksy i jakos nie robi z tego tematow i radzi z nimi a ja pisze prawde i tak bylo ze to oni chcieli ale nie umieli bo sie bali odrzucenia a nagle jednak nie bali odrzucenia i ze w ogole nie podobam sie. To nie podchodze do takich ludzi i do ciebie tez bym nie podeszla bo widac ze tylko widzisz swoje jak kon i innych nie umiesz wysluchac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie słucham cie bo po prostu nie słucham ludzi zaburzonych, a ty zdecydowanie taka jesteś. ja prdl jaka tuba z ciebie, masz autyzm czy tylko nerwice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam spamujesz ze pisze p*****ly bo drugiej strony juz nie łaska wysluchac tylko bys swoje chcial opowiadac p*****ly i zeby tylko ciebie wysluchiwali. Wez nie pisz juz do mnie bo żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawde idz przez zycie z klapkami na oczach jak tak lubisz ale nie wmawiaj innym ze tak jest fair bo gdybys byl fair to bys dwie strony medalu dostrzegal a nie tylko pisal od rzeczy ze jak ktos mysli inaczej niz ty to z nim cos nie tak. Spojrz najpierw w lustro i przyjrzyj czy z toba wszystko wporzo zanim sie wezmiesz za ocene innych. Smieszny jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
weź leki prosiaku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koncze gadke z toba bo nie bede gadac do sciany. Bye

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idz pogadaj z tv. Nie mowie ze kazdy niski facet taki jest bo pewnie nie kazdy. Ale ja juz stracilam zainteresowanie bo do 3 razy sztuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakas wariatka sie wlaczyla i dyskuje psuje Ile wzrostu maja wasi faceci? Moj eks mial 174 i do glowy mi nie przyszlo ze maly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale co to kogo obchodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klasyczny przykład, poczucie bezpieczeństwa, laska nie będzie sie czuła bezpiecznie z niskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty wyzej jestes ta normalna? A kto cie badal na glowe ze tak twierdzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Dokladnie. Co to kogo obchodzi? To jest wasz problem. Kazdy ma jakis problem i nie jest doskonaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty koles tez jestes ten normalny ze nie dopuszczasz innych do wypowiedzi? A kto to stwierdzil ze jestes ? Kto cie zbadal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś -Ale jak kobiety dostrzega to oni i tak powiedza ze sie z nich nabijaja? To po co maja podchodzic? Niech zyja sami jak wiedza lepiej vvv To prawda. Jak wiedzą lepiej to niech siedzą sami a my kobietki będziemy się oglądały za wysokimi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
schizofreniczka sama sobie odpisuje i sama sie ze sobą zgadza :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale pytam czy psychiatra potwierdzil ze jestescie normalni czy sami tak o sobie uwazacie? Kazdy ma prawo do wypowiedzi a nie tylko wy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×