Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Niski facet

Polecane posty

Gość gość
Owszem ale autor chcial wiedziec czy chcialy byscie niskiego faceta i jaki wzrost jest niski a dyskusja przerodzila sie w opowiesc wariatki ze jest taka piekna ze zaden nie wierzy ze taka dziewczyna moze sie nim zainteresowac, nawiedzona strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Ale to jest odp na pytanie jak bys nie zauwazyl. Rozumny jestes? Napisala ze chce ale faceci nie chca bo maja obawy o wiernosc i czy sa powaznie traktowani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"dziś Ale to jest odp na pytanie jak bys nie zauwazyl. Rozumny jestes? Napisala ze chce ale faceci nie chca bo maja obawy o wiernosc i czy sa powaznie traktowani. " x umiem czytać, ale sie z tym nie zgadzam, jestem niski i nie mam obaw o wierność bo nie zadaje sie z takimi "zbyt przyjacielskimi" panienkami. Zdradzają tylko chaotyczni ludzie i wzrost tu nie ma żadnego znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam wzrost się nie liczy, więc nie przekreślaj chłopie swoich szans. Może masz za to fajny charakter? Nie wszystko stracone. Smyki są otwarte do 21.00, więc masz jeszcze czas, żeby sobie kupić jakieś ubranie na randkę i wyskoczyć gdzieś wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Dokladnie. Wzrost nie ma zadnego znaczenia. Nie wiem po co ten temat...ale ok moze mial taka potrzebe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ostatnio widziałam na mieście parę - dziewczyna była o pół głowy wyższa od chłopaka, szli sobie trzymając się za ręce, to co tu ma wzrost do rzeczy? Ci wysocy mężczyźni to niby są z lepszym charakterem? I tu i tu trafiają się "odrzuty", ale i mogą trafić się całkiem spoko ludzie. Trochę żal, że autor jest postrzegany jedynie przez pryzmat swojego wzrostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam 158 cm wzrostu i to mnie z kolei przekreśla u wysokich facetów :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Ja tak wygladam ze swoim. Bardzo go kocham. Nie zamienilabym go na zadnego innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co na to twoi rodzice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mama mi odradza. Mowi ze bede sie wstydzic go pozniej i ze gdybym.miala go pozniej zostawic to lepiej zeby on mnie olal. Ale wlasciwie to jest zadowolona kiedy jej opowiadam jak sie droczymy ze nas do siebie ciagnie i mowie: zbieraj kase na wesele to sie usmiecha i cieszy sie wiec mysle ze bedzie zadowolona jak go pozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale odradza ze wzgledu ze jest uparty nie ze wzrost tylko jak on sie obrazi bo jest bardzo wrazliwy to jest uparty i po prostu ona wie ze ja nie trzymam dlugo urazy i wie ze nie przepadam za tym jak ktos jest malostkowy no i wstydzic w tym sensie ze bedzie robil sceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile macie wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mialam podobnie, facet wyzszy ponad 10 cm, bylam mu do polowy glowy ale mial okolo 170 cm i mama jak.go zobaczyla to tak mi suszyla glowe, ze w koncu wszystko sie rozpadlo, nie moglam zniesc tego braku akceptacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no bo to jest tak, ze generalnie wielu kobietom to nie przeszkadza bo licza sie inne rzeczy, ale jak ja mam np 168cm i jak ubiore szpilki to mam 178 i wiecej wiec i ja nie bede sie czuc komfortowo jak i ewentualny niski partner

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie zrezygnuje z mojego absolutnie poniewaz zalezy mi na nim i jesli mi sie oswiadczy to wyjde za niego. Trudno ze na zdjeciach bedzie roznica we wzroscie i usmieszki zacofanych ludzi ale ja chce jego i nie chce zadnego wysokiego czy cos bo kocham tylko jego i pragne tylko jego i nie dam sobie spokoju dopoki bedzie mnie kochal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zrwzygnowalam z niskiego i zaluje, wydaje mi sie ze byl mi pisany, najpiekniejsze chwile spedzilam wlasnie z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czemu zrezygnowalas? Ile mial wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I czemu go nie chcialas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo rodzice skutecznie umilili mi zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masz czego zalowac bo nie kochalas go. Gdybys kochala to bys z nim byla. Widocznie inny Ci jest pisany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pociągają mnie niscy mężczyźni, ale ludzie są różni - przecież w Polsce jest mnóstwo niskich kobiet, poniżej 165.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sa dziewczyny ktore nie zwracaja uwagi na takie rzeczy jak wzrost

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój facet ma 164. A ja 160 cm. Miewalam wyższych. Ale tylko ten jest wyjątkowy. I to doceniam a nie wzrost

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdyby facet mial 160 a Ty 164 to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×