Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Llarra

jestem chora a on ...

Polecane posty

Gość Llarra

Pokłóciłam się z facetem z którym od niedawna się spotykam, a on wiedząc, że jestem baaardzo przeziębiona (i pewnie będąc na mnie złym), nie odezwał się do mnie od tygodnia. Nic. Nawet, po prostu, z pytaniem ,jak się czujesz", cokolwiek. Myślałam, że można być na kogoś złym, ale jednak z troski chociażby zapytać czy wszystko ok. Dziewczyny, dać sobie z nim spokój??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokazał ze mu nie zależy. Nawet nie zapytał jak sie czujesz...może juz kręci z inna. Miej honor i olej go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Llarra
Jest mi strasznie smutno. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet bym się nie zastanawiała. Najpewniej ma cię w d***e, a jak to "fochy" to jeszcze gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Llarra
Szkoda, pewne już się nie odezwie, a mogłabym mu chociażby wygarnąć, co myślę. A z resztą, nawet wygarnięcie uważam już za stratę czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chuda255
Ja jak poznałam mojego obecnego męża i zachorowałam na grypę po ok 3 miesiącach znajomości, to od razu po szkole w piątek, bo wtedy uczyłam się, zabrał mnie do siebie i opiekował się mną. Leżałam sobie w łóżeczku on kupował leki i nawet spał że mną pod jedną kołdrą. Więc olej go jak wyzdrowiejesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak poznałam mojego obecnego męża i zachorowałam na grypę po ok 3 miesiącach znajomości, to od razu po szkole w piątek, bo wtedy uczyłam się, zabrał mnie do siebie i opiekował się mną. Leżałam sobie w łóżeczku on kupował leki i nawet spał że mną pod jedną kołdrą. Więc olej go jak wyzdrowiejesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×