Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Piszecie pierwsze do facetów?

Polecane posty

Gość gość
Om znowu ten troll- kserokopiarka, fagas bez jaj siedzący na garnuszku u mamci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O, znowu ta szambiarka przyjechala wylewac ten swoj syf. Nudne, oczywiste i typowe dla polskich kretynek. Oswiata pada na fizjonomie to i kretynek coraz wiecej, smutne to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja raz napisalam, tak troche dla jaj, a troche z nudow i samotnosci. Nie planowalam z nim zwiazku. A jakos tak zostal moim mezem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szambiarka to twoja stara kmiocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierdziorno, MORDA W KUBEL I NIE KWIKAJ:D i powiedz to swoim starym, szmatlawy latawcu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja wypilam kiedys za duzo i zadzwonilam do szefa (wysylal mi wczesniej sygnaly ze mu sie podobam, ale takie “chcialabym i boje sie”) powiedzialam ze go lubie I ze czuje sie samotna. Zamurowalo go i po krotkiej rozmowie poprosil zebym poszla spac. Alez bylo mi glupio isc do pracy w poniedzialek. Chcialam zadzwonic ze jestem chora ale to byloby jeszcze gorzej. Rano to on uspokajal mnie ze nic sie nie stalo I ze to normalne (??). Bylam tak wystraszona ze musial trzymac mnie za reke:) potem to juz on staral sie bardziej i Bardziej. Jest juz moim facetem I mam do niego powazne plany (musze zrobic to tak, zeby znowu wyszlo ze to byl jego pomysl:)) warto czasem zaryzykowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6.30 gratuluję i bardzo Ci zazdroszczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×