Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Piszecie pierwsze do facetów?

Polecane posty

Gość gość

Jeżeli to nie są wasi faceci ale wam się podobaja i wy im

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zupełnie pierwszy raz jak znamy się tylko z widzenia to nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mi sie tak naprawde podobasz, to nie maryw sie , wykona ruch. Chyba ze jest niesmialy, mozesz zawsze delikatnie dac mu do zrozumienia jak sie widzicie, ze ci sie podoba, ze fajnie sie z nim spedza czas. Ale ogolnie nie polecalabym wykonywania 1szego ruchu przez kobiete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie to rola mezczyzny jesli sam nie wychodzi z inicjatywa nie jest wart zachodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak interpretujesz inicjatywę, co musi zrobić? Aby tak to odbierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inicjatywa to po prostu nieowijanie w bawelne ale zaproponowanie ci spotkania, kino, spacer itp. Usmiechanie sie do ciebie i bycie milym, nie oznacza jeszcze, ze mu sie podobasz i ze chcialby cie lepiej poznac. Moja rada szanuj sie i nigdy nie proponuj pierwszego spotkania ! Mezczyzni chca wartosciowe dziewczyny, a ci co nie chca to omijaj szerokim lukiem, bo tylko na tym stracisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
inicjatywa to w skrocie nawiazanie kontaktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bo to królewny z drewna z wybujalym mniemaniem o sobie i wyj*****m w kosmos ego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli kobieta sama nie wychodzi z inicjatywą nie jest warta zachodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja rada - faceci szanujcie się i nigdy nie proponujcie pierwszego spotkania ! Kobiety chcą wartościowych mężczyzn, a te co nie chcą to omijajcie szerokim łukiem, bo tylko na tym stracicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.10 a Ty nie jesteś facetem tylko popieerdólka która nie potrafi choćby słowem odezwac się do kobiety i liczy na to ze one będą latały za Toba ha ha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty nie jesteś kobietą tylko popierdółką która nie potrafi choćby słowem odezwać się do mężczyzny i liczy na to że oni będą latać za tobą, ha ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.25 Ty obok prawdziwego faceta nawet nie stałes chlopczyku bez jaj :D widać nie masz pojęcia jak ten swiat jest skonstruowany od wiekow...taka rada- pogadaj na ten temat z kumplami (ale nie takimi jak Ty zahukanymi prawikami) to Cie oswieca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałabym do jednego napisać ale nie mogę. Pracujemy razem i gdyby się okazało, że on nie jest zainteresowany mielibyśmy niezręczną atmosferę w pracy. Mam jego prywatny nr ale podał mi ze względu na pewną sytuację związaną z pracą (żebym miała w razie czego kontakt) więc nie wiem, czy wolno mi nagle pisać tak o bez powodu. Nie wyczułam go jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja powiedziałem i żadna niemiła atmosfera nie jest. Zależy co chcesz napisać? Czego Ty się boisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:02 A on ma twój nr?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:02 Ja spróbowałem, sytuacja była niezreczns bo odmówiła a teraz próbuje odzyskać moją uwagę. Szkoda że nie potrafi powiedzieć wprost, że się bała, nie chciała, a teraz chce. Tylko głupie podchody a ja mam zgadywać. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:02 mam podobnie, nie wiem gdyby powiedzial nie, jak dalej codzienne się widywać w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja powiedziałem i żadna niemiła atmosfera nie jest. Zależy co chcesz napisać? Czego Ty się boisz? x Boje się bo siedzimy w jednym biurze i nie chciałabym kwasu.. Nie wiem czy jest zainteresowany chociaż odrobinę. Często podczas rozmów staję blisko niego ale on się chyba odsuwa, staram się patrzeć mu w oczy ale on utrzymuje kontakt wzrokowy może przez sekundę i potem ucieka wzrokiem. gość dziś 00:02 A on ma twój nr? x On mojego nie ma. Ja mam jego nr i mam namiary na jego konto w pewnym portalu spolecznosciowym (sam mi raz podeslal).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 00:02 mam podobnie, nie wiem gdyby powiedzial nie, jak dalej codzienne się widywać w pracy. x No to wiem jak się czujesz. My współpracujemy bardzo blisko i nie miałabym możliwości nagle z nim nie rozmawiać albo być tylko na cześć na korytarzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.45 Ty obok prawdziwej kobiety nawet nie stałaś dziewczynko bez cycków. Widać nie masz pojęcia jak ten świat jest skonstruowany od wieków... taka rada- pogadaj na ten temat z kumpelami (ale nie takimi jak ty zahukanymi deskami) to cię oświecą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.27 hahaha to wasze prawiczkowe ,,przeinaczanie" naszych komentarzy jest żałosne, ciągle to samo :D nie macie swoich argumentów widac, wiec dyskusja z wami jest zbyyeczna, i tak nic nie zrozumiecie i z takim podejsciem będziecie prawiczkami do samej śmierci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No użalają się chłopy, zamiast jaj w o***t, pipy nie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.36 hahaha to wasze kłodowate ,,przeinaczanie" naszych komentarzy jest żałosne, ciągle to samo. Nie macie swoich argumentów widać, więc dyskusja z wami jest zbyteczna, i tak nic nie zrozumiecie i z takim podejściem będziecie kłodami do samej śmierci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty zakompleksionym zboczeńcem marzącym o kłodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×