Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćkasiaa

Chuda do konca roku

Polecane posty

Gość mubi
Witam Kasienko, mam nadzieję że u Ciebie wszystko zgodnie z planem . Ja doszłam do wniosku ze musze kupić wagę elektroniczną. Jak będę widzieć te gramy to mi lżej będzie. Co do mojej diety z przed szejsciu lat to zaczynałam mniej jeść i więcej się ruszać. Z czasem zrezygnowałam z pieczywa i zostałam na warzywach , wedlinach, chudym miesie i nabiale. Schudłam w trzy miesiące 20 kg. Piłam też ocet jablokowy. Wychodzenie z diety wspominam bardzo źle. Organizm domagał się węglowodanów. Kromka chleba to była dla mnie za mało, a na więcej nie mogłam sobie pozwolić. Jakim cudem udało mi się wagę utrzymać przez 5 lat. Jadłam w miarę możliwości normalnie. Rok temu zmieniłam prace w której miałam jedną przerwę na 12 godzin. Tak że wracałam do domu i pochlanialam wszystko co mi pod rękę weszło. Skutki widać gołym okiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkasiaa
Dzień dobry Wczoraj po pracy pokręciłam się, fitness zrobiony : 30 minutowy interwał z hantlami. Zjadłam mniej więcej Okey, w pracy miałam bardzo dobry kurczak z makaronem w sosie słodkim chili, dlatego wzięłam trochę większa porcje. Chleb uwielbiam Wiesz, całkowicie nie ma co rezygnować z wegli. W ograniczonej wersji. Ile masz lat Mubi. Ja prawie 32 i tak myśle ze z wiekiem metabolizm spowalnia i będzie coraz ciężej. Dzisiaj śniadanko : baron proteinowy plus czekolada gorzka max 400kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mubi
Ja juz czterdziestke przekroczylam, ale czuje się tak na 10 mniej. Mam nadzieje że Ci to nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkasiaaa
No przestan, zartujesz chyba! A powiedz, cwiczylas cos jak sie odchudzalas 5 lat temu? ja tez bylam na rygorystycznej diecie, Wydaje mi sie, ze schudniecie jest latwe jak tylko skupisz sie na zdrowym odzywianiu. ja jadlam duzo jajek, miesa bialego, ryb ( lososia szczegolnie), duzo kawy :) ale nie jadlam slodyczy. a ostatnio mega duzo jadlam I efekt jest taki, ze nie mieszcze sie w nic :) xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Teraz rozpisalam plan cwiczen I chocby nie wiem co, cwiczenia najwazniejsze. Staram sie jesc w pracy, takze nie wiem co mi dadza, ale mamy kilka opcji, wiec zawsze staram sie wybrac cos zdrowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A słyszłaś kiedyś o diecie rurkowej? Ja korzystłam przed ślubem w Vimedzie w Wwie i mogę z czystym sumieniem polecić.To jest klinika medyczna, także możesz być spokojna, zaopiekują się Tobą! Już nie pamiętam dokładnie ale ja jakoś straciłam 6 kg/tydz. Oczywiście wszystko zalezy też od twojej masy wyjściowej itp. Jest bezpieczna, jedynie co rano musiałam mierzyć poziom ciał ketonowych i dać znać p.dietetyk, bo ewentualnie modyfikowałyśmy ilość mieszanki białowej. Dodatkowo korzystałam jeszcze z cell body liftingów, żeby ujędrnić ciało, bo miałam trochę obwisłą skórę potem na rękach, a suknia była z dekoltem na plecach i odsłoniętymi ramionami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mubi
W tamtym czasie nie pracowałam i mało się ruszalam, dom, zakupy ,dzieci, sama rozumiesz. Jak się wzięłam za siebie to zamiast autem chodziłam pieszo, potem kupiłam sobie rowerek stacjonarny, a na koniec zapisałam się na aerobik. Teraz też myślę o rowerku. Córka ostatnie czasy ciągnie mnie na siłownię. Sama nie wiem, musze to wszystko przetrawic. Wczoraj wieczorem miałam taki smak na kiełbasę grzana, kładąc się spać wiedziałam że rano śmiało mogę sobie pozwolić, bo w dzień to wylatam kiedyś też tak robiłam jak mnie coś bardzo ciągnęło wieczorami to wiedzialam ze do rana wytrzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkasiaaa
Nie daj sie prosic, tylko dolacz do corki na silownie. Fajnie masz. My jeszcze dzieci nie mamy, mamy duzo sprzetu w domu do cwiczen ( w sensie hantle itp), ale ja lubie moje treningi z internetu ( insanity np. )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mubi
Zastanowię się nad tym i przeanalizuje czy dam radę. To napewno dałoby rezultaty. Idę na zakupy, musze uzupełnić lodówkę i takie tam co nieco. Odezwę się poniżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkasiaaa
A ja zabieram sie za cwiczenia I uciekam do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcesz być chuda do końca roku, to sprawdź sobie preparat z tej strony: zbijaniewagi.pl :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko co jemy wchłania się w nasze ciało i zamieniamy się w wieloryby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mubi
Kasienko zazdroszcze Ci samodyscypliny z cwiczeniami.Kolejny dzień zaliczony ,co do diety to mogłoby być lepiej, ale z jednego jestem zadowolona nic słodkiego nie tknelam. Kiełbasa grzana, 2 kromki chleba Kapusniak z białej kapusty Paczka słonecznika 2 jabłka Na wadze wychodzi gdzieś pół kg mniej ,trochę nie wierze bo waga nadaje się do lamusa, elektroniczna zalała sie bateriami a tej zwykłej nie wierze. Dziś czeka mnie ciężki dzień. Wieczorem zdam relacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkasiaaa
Mubi, Dajesz swietnie rade. Jesz mniej niz ja ! xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Ja pochlonelam juz 650kcal a dopiero 9:30! A to dlatego, ze rano sniadanie ( moj nalesnik z jajkami I bananem). A teraz zrobilam domowe batony proteinowe I schrupalam jeden. Zostaje mi 600kcal do konca dnia. Ciezko bedzie :) Moze cos pocwicze, nie wiem czy sie zbiore. Musze sobie kupic wage kuchenna z kolei. Bede mogla wazyc dokladnie co i jak Narazie uciekam. Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mubi
Dzień dobry! Wieczorem próbowałam się polaczyc z kafle , musialbyc spory problem, nawet główna strona nie działala. Kasiu nie jem tak mało jak by się mogło wydawać są to spore porcję lubię sobie pojeść. Napewno nie gloduje. Ile to kcal nie mam pojęcia, musiałabym ważyć i liczyć, jakoś nie mam weny do tego. Wczorajsze meni : Płatki owsiane z jogurtem 2 kromki chleba z pasztety 2 gołąbki w sosie pomidorowym małe Zupa jarzynowa 2 mandarynki 2 jabłka Dziś mam smak na jajecznice ze szpinakiem, na obiadek zrobię sobie kalafiora z mieskiem mielonym. Musze coś jeszcze rodzince wymyślić, a to dopiero wyzwanie gotować i nie skosztować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do grudnia schludne 8 kilo. Jeszcze nie wiem jak ale schludne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwonamiska
Hmm może spróbuje z Tobą - zobaczymy jak mi pójdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mubi
Witaj Czerwonamisko! Zapraszam ! W grupie raźniej , czym nas więcej tym lepiej. Każda z nas ma jakieś doświadczenia i mądre słowa z którymi może się podzielić i wspierać się w razie potrzeby. Napisz coś więcej o sobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkasiaa
Melduje sie. Z dieta Spoke, z cwiczeniami zero dzisiaj I wczoraj . Teraz popijam szampana, przede mną dwa dni wolne . Przycisne z dieta i fitnessem. Zjadłam: mój proteinowy baton duży kawałek, jabłko noga z kurczaka z brokułami, pistacje 70gram. Koniec. Obierze jakiś filmik i jutro do dzieła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć:) mam do zgubienia 12 kg:( Od jutra piszę z Wami. Przyjmiecie mnie, jakoś się nazwę i zacznę. Dzisiaj nie ma sensu, bo zjadłam już węgle, a muszę je mocno ograniczyć. Stawiam na więcej białka. Do końca roku mamy trochę czasu, damy radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkasiaaaa
A moze wspolnie ustalimy taka sama diete? ja zjadlam dzisiaj moje 3 proteinowe batony, ktore zrobilam, I do konca dnia zostala mi salatka I tyle. Co do diety, moze 1200 kcal? ide dzisiaj kupic wage, wiec bede wazyc / mierzyc wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba nie dam rady liczyć kalorii. Trochę czasu to wymaga, tak mi się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam że wczoraj się nie odezwałam. Cały dzień byłam w pracy, a wieczorem kaffe nie działa. Wczorajsze meni : Kubek mleka, płatki owsiane, wątroba drobiowa, ziemniaki, surówka z kiszonej (obiady mam w pracy wiec jem co daja) 2 kromki chleba z pasztetem. Wieczorem jak wróciłam to moja najmłodsza pociecha zrobiła mi kolacj*****an z gruszka polany miodem. Co do liczenia kcal to 1300 to dla mnie za mało, ja tak o 1800 kcal myślałam. Mam fizyczną prace, w domu też nie siedzę , mam trójkę dzieci wiec potrzebuje energii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mubi
1800 kcal chyba powinnam zjadac aby utrzymać wagę, tak ze musze coś odjąć aby schudnąć. Ale nie wiem czy dam radę wszystko sprawdzać i liczyć. To jest trochę zabawy ważenie, sprawdzanie no i liczenie. Miałam kiedyś apke która za mnie liczyła ale jakoś się nie przekonałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Zona szefa
W moim przypadku odchudzanie zakończyłam sukcesem, tylko dlatego, ze zastosowałam obok diety Slimunox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mubi
Dziś na wadze -2 kg . Wiem ze to woda ale od czegoś trzeba zacząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teresa Dyc
Moim zdaniem jeżeli chodzi o środki wspomagające odchudzanie, to mogę napisać, ze moje siostra stosowała Shape Up i w jej przypadku bardzo jej pomógł on pozbyć się całej nadwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość BB
A co powiecie na Slimunox?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Wiktoria
Ja zaczęłam stosowąc Foreverslim i jestem przkonana, patrząc na wynik jaki uzyskałam po pierwszym miesiacu, ze tym razem mi się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×