Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ROSKOSMOS TO NAJWIĘKSZY PRZEGRYW NA KAFE

Polecane posty

Gość gość
Nie masz pojęcia o seksie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z takim penisem będzie miała wielokrotne orgazmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś Jak się dorobiłeś dziewczyny posiadając fobię społeczną? Może ci się wydawało że na nią cierpisz? xxx Po 30 byłem na 2 terapiach. To były diagnozy psychiatrów, psychologów (i to dobrych), że fobia społ., nerwica!!! depresja (ale nie ciężka). Miałem trzy dziewczyny przed terapiami. Dwa związki nieudane, nie pasowaliśmy do siebie, a ja pogrążałem się w chorobie. Trzeci związek udany, trwa do dziś, chociaż nie bez problemów. Ja miałem zawsze w sobie coś takiego, że starałem się utrzymać jakiś minimalny kontakt z rzeczywistością. Oraz drugi czynnik, miałem i mam dość wysokie libido. Mnie się tak chciało, że to bywało silniejsze od fobii. Ale każda próba poderwania, to była dla mnie męka. No i jeszcze jakaś zdolność do autorefleksji. TO znaczy, nawet gdy miałem najgorsze zdanie o sobie, to sobie myślałem, że ja wiem, że jestem spiertolony, ale ludzie tego aż tak nie widzą. Aha, ja potrafiłem i nadal potrafię nie wychodzić miesiącami z domu. Inna rzecz, że się po prostu zmuszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tez ma takie problem ale zmuszam sie do wyjścia z domu bo jak ty niby pracujesz i poznałeś te dziewczyny siedząc miesiącami w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Roskosmos ma gorszy ryj od prawika była tu jego fota niedawno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Były takie okresy, gdy byłem bezrobotny (w latach 90 i potem też, było naprawdę trudno o pracę) lub chory (miałem somatyczne choroby), to nie kontaktowałem się prawie z nikim. Do pracy zawsze się zmuszałem. Na siłę. Byle jakoś przetrwać do weekendu. Weekend przespany. Dziewczyny poznałem na spacerze, przez net, przez znajomych (był taki krótki okres, że miałem trochę znajomych - byli sympatyczni i lubili mnie, więc jakoś wytrzymywałem, aż się pourywało). Robiłem to pod jakimś impulsem, zmuszając się, jakbym skakał na główkę. Nigdy, żadna mnie nie wyśmiała, ale po każdym niepowodzeniu miałem kaca moralnego i się obwiniałem, jakim to jestem żałosnym idiotą. Ja mam, jak to mówi się, trochę taką bajerę :D bo sporo czytam i podobno ciekawie potrafię opowiadać. Na dodatek, gdy czułem, że trochę się podobałem, to ze mnie jakoś te lęki opadały, ale w cztery oczy. To znaczy, ja się zabierałem do dziewczyn, jak samiec alfa, ale nie wśród ludzi, nie w klubie, parku, na ulicy. Tutaj paraliż, ledwo podchodziłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nadal mam fobię społ. tylko nie tak nasiloną. Ale trudno mi wytrzymać 8 godzin w pracy, dzień w dzień z ludźmi. To jest masakra. Po prostu zagryzam zęby, ale się męczę jak cholera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciężko jest, po za robotą nic nie robię tylko picie i spanie. Ale trzeba jakoś żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przynajmniej wyglądasz dobrze skoro masz dziewczynę. Ale taki roskosmos to jest tragedia z wyglądu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właściwie cokolwiek w życiu pozytywnego zrobiłem, to na siłę. Ludzie nie mają pojęcia, co to znaczy, zmuszać się do zwykłych dla przeciętnego człowieka działań. Wiem jak to jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy dobrze wyglądam? Miałem cholerne kompleksy, teraz już to zlewam, no może prawie zlewam. Wzrost powyżej 180. Jestem raczej szczupły, ale nie chudy. Z pyska przeciętny? Może poniżej przeciętnej. Powiedzmy, że wyglądam normalnie. Na sam wygląd raczej nikogo nie złapałbym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to na co w takim razie złapałeś desperatka ci sie trafiła która weźmie każdego byleby był czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też robię wszystko na siłe na odp*****l sie. Jest ciężko ale staram sie jakoś życ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na co? :D Wyobraź sobie, że są kobiety, które lubią (przynajmniej pociągają je) wyalienowani dziwacy. Nie jacyś skrajni, jak świry na Kafe :D Jeśli trochę pozowałem, to nigdy nie kłamałem, nie udawałem kogoś innego, a niezły seks, jeśli się już zdarzy, bardzo przekonuje. Informację, że jestem wyalienowanym osobnikiem, sprzedawałem powoli. Ktoś to kupił, ktoś nie. Potrafię jakoś zauroczyć. W ogóle mnie dziewczyny, lubiły już w szkole, w podstawówce i liceum. Żadne tam romanse, po prostu jakoś, przynajmniej niektóre mnie lubiły. Ja byłem zbyt wycofany, żeby te sympatie przerobić na chodzenie. Ale ja to piszę po latach, patrząc wstecz. Dziś widzę jakiś sens w tym. Kiedyś czułem się jak zbity pies. Naprawdę, miałem myśli samobójcze, obsesyjne obwinianie się. Wiesz, ja nigdy nie chciałem być takim typowym przegrańcem, który nawet gołej baby nie widział na własne oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytałeś czy to były desperatki? Jeśli nawet, to były (i jest) ładne dziewczyny. Zatem jeśli były zdesperowane, to nie ze względu na brak urody.:D Ale faktycznie, każda z nich to była jakaś dziwaczka. Mnie żadna normalna nigdy nie chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
roskosmos siedzial w psychiatryku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ze wydziałes gołą babę to nie znaczy ze nie jesteś przegrańcem. Nawet największy niedojda może iść za 100 zł do d***** i zobaczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To ze wydziałes gołą babę to nie znaczy ze nie jesteś przegrańcem. Nawet największy niedojda może iść za 100 zł do d***** i zobaczy] xxx Pewnie jestem, ale na innej zasadzie. Poza tym prostytutka, nigdy nie da ci tego, co da ci, kobieta z własnej woli, gdy bierzesz ją, bo ją zdobyłeś. To jest zupełnie co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Roskosmos powinien zostac moim zdaniem zamkniety w odosobnionym osrodku psychiatrycznym na okres min. 6 miesiecy celem postawienia diagnozy i wdrozenia optymalnego leczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

kolejny inteligentny temat Roskosmosa

 

https://f.kafeteria.pl/temat-7396118-kondon-z-zawartoscia-wylecial-w-kosmos/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gsdf

On jest psychicnzy, leczy się terapeutycznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

nie leczy sie, aczkolwiek mial epizody pobytu w szpitalu psychiatrycznym

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×