Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy dzieci przynoszą wam sprawdziany do przejrzenia w domu

Polecane posty

Gość gość

Przez wakacje przeprowadziliśmy się i dzieci chodzą do innej szkoły .Jestem w szoku piszą sprawdzian za sprawdzianem ale rodzice nie mają do nich wgladu.Sprawdxian można iść zobaczyć ale w szkole. Ja pracuje do 16 stej mąż podobnie wiec fizycznie nie mamy możliwości ich zobaczyć .Czy to naprawdę taki problem dać je dzieciom do domu?Wpoorzedniej szkole dzieci nosiły rodzic podpisywał i sprawdzian wracał do nauczyciela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje dzieci tez nie przynosza sprawdzianow bo pani je zabiera i chowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie to zależy od nauczyciela, ale najczęściej córka robi zdjęcie sprawdzianu i to wystarcza, bo mnie obojętne, czy obejrzę zdjęcie, czy papier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chore to skąd rodzic ma wiedzieć w czy dziecko ma braki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój syn przynosi. Ocena musi być podpisana przez opiekuna. Klasa IV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u moich dzieci jest tak,że przynoszą sprawdzian do podpisania i sprawdziany wracają do szkoły. Ale w tamtym roku u innej wychowawczyni było w ten sposób że Pani pokazywała sprawdziany na wywiadówce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas nie ale raz w miesiącu są konsultacje albo zebranie, najczęściej o 17.30 więc zawsze można wtedy zerknąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Syn przynosi sprawdzian do podpisania do domu i dzięki Bogu, bo raz mąż zauważył że pani źle policzyła punkty i dzięki temu że mąż się zorientował syn załapał się na wyższą ocenę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. Sprawdziany są do wglądu w dowolnej chwili, ale w szkole. Można podejść do nauczyciela, lub na wywiadówce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas tez panie nie chciały dawać do domu bo były przypadki ze dzieci nie odniosły teraz dajemy po 5zl na rok na ksero i pani robi kopie i jest ok.Mozna przejrzeć ba spokojnie w domu i powtórzyć to z czym był problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas nie dają na szczęście córa ma same piątki wiec mi to nie przeszkadza ale inne mamy narzekaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
klasy 1-3 za kazdym razem przynoisla. teraz 4 klasa i nic nie przynosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani robi kopie sprawdzianu? Calujcie ja po dopie ze sie na to zgodzila. Kobita chyba nie odchodzi od kserokopiarki. Pracowałam w szkole i od 7 rani jechalam na kserze. Uczylam 6 klas i sam sprawdzian im skerowac to juz cos a jeszcze kartkowki i karty pracy. Czasem dodatkowe ćwiczenia. Ja tez kiedys dawalam do domu, ale dzieci mi nie przynosiły z powrotem twierdzac ze zgubily. Zaprzestalam wiec tego procederu. Sprawdzian to dokument, jak dziecko zgubi, nauczyciel jest za to odpowiedzialny. Potem sie ktos odwoła od oceny itp, to ja musze sprawdziany z calego roku wyciagac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×