Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Brak doświadczenia w rozmowie a miłość

Polecane posty

Gość gość

Zakochałem się, wszystko wskazuje na to, że ona też. Ale boję się że ją zanudze, chociaż chemia jest ogromna. A może przy niej zaczne się zachowywać inaczej? Boję się przez to gdzieś zaprosić, może coś doradzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś Mistrzem wyszukiwania wymówek... :) zabraniam tak myśleć:) będzie dobrze, zobaczysz:) tak coś czuję:) szkoda marnować to wszstko w necie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bądź naturalny. Zapytaj ją o coś, słuchaj co mówi ona. Pewnie też będzie chciała Cię lepiej poznać i zada pytania. Będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niewątpliwie ma wiele pytań :) dobrych snów... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się chyba nie nadaje do związków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faktycznie chemia to nie wszystko bo jak nienawidzisz sąsiada to tez masz jakąś tam chemię w mózgu. ludzi musi łączyć rozmowa, zainteresowanie, poczucie humoru, kultura i wykształcenie inaczej chemia stanie się zamokła petardą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faktycznie chemia to nie wszystko bo jak nienawidzisz sąsiada to tez masz jakąś tam chemię w mózgu. ludzi musi łączyć rozmowa, zainteresowanie, poczucie humoru, kultura i wykształcenie inaczej chemia stanie się zamokła petardą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakim typem jesteś? dużo mówisz? czy dużo milczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo milcze, jestem zamknięty w sobie a miłe słówka to nie wszystko. Ale nie tak chorobliwie niemy jak niektórzy bo są i tacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zaproś ją w jakieś ciekawe, angażujące miejsce, tak żeby nie musieć non stop gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam dużego doświadczenia w sprawach damsko męskich, a tutaj mi się trafia najwyższą liga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta z dużym doświadczeniem z facetami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, żeby można było coś wspólnie zrobić. Degustacja herbaty/ wina czy coś takiego. Albo do kina, potem można pogadać o filmie. Jakiś jednorazowy warsztat nauka robienia czegoś w przyjemnej atmosferze. Są takie oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli ona sie zakochała to nawet jak bedziesz piep/rzył trzy po trzy to ona sobie ciebie ni odpuści i będzie się śmiała nawet z najgłupszych żartów, tak działają zakochane kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×