Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kocham moja pacjentke restart

Polecane posty

Gość gość
Do lekarza na twoim miejscu bym tu nie pisał bo te babska cię będą hejtowac. Najpierw się najaraja a potem od debili cię wyzwa. Opanuj się chłopie. Idź swoją drogą a one niech tu same siedzą i płaczą. Widać że wporzadku z ciebie facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyferka xxxx
07:46 pisałam Tu na temat trolli internetowych, podszywaczy itp to nie jest nowość albo będzie się przejmował nimi albo nauczy się rozmawiać z osobami które lubią jego towarzystwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem, nie mam czasu czytac co od wczoraj napisalyscie, nadrobie popoludniu. Pisac tym bardziej ;). Ale nikogo nie lekcewaze, czytam bez wyjatku wszystkie Wasze posty. A teraz musze lyknac tabletke, potem ide na kawe (zeszlam do 1, ale jest ciezko). Nie posluchalam zalecen i caly czas pije, mam niskie cisnienie, to pewnie stad ten spokoj :D. Nie ma to nic wspolnego z moim charakterem, po kawie jestem zlosnica i choleryczka :D ;D. Uciekajcie! Zartuje, tylko kiedy sytuacja tego naprawde wymaga. Mam tyle do napisania, a tak malo czasu i nie wiem, czy to dobre miejsce. Ok, teraz juz naprawde zaczynam pracowac, bo wydajnosc okrutnie mi spadla, wstyd mi przed sama soba. Na szczescie nie jestem lekarzem, nie zaszyje nikomu chusty z braku koncentracji! Przyczajony Tygrys Ukryty Smok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cyferko muszę Ci przyznać rację do trolli trzeba się przyzwyczaić :D hmmm ale decyzja należy do Nowego. Z tego co zauważyłam facet i tak ma duże opanowanie. Cyferko, Julio i Safi miłego dnia wam życzę :) Alicja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hhhhjjjj gjh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@6:35 Dziewczyny, tu same zbiegi okolicznosci, az oczy przecieram ze zdumienia. Duzo o tym myslalam, bo bylo to dosc nietypowe. Wydaje mi sie, ze wiem, ale to bardzo ciekawe co piszesz, bo jedna z przyczyn, dla ktorych do tego doszlam, byl nadmiar wolnego czasu po podobnym urazie! Gdy mi sie to przydarzylo, nie bylam zbyt szczesliwa, ale widocznie tak mialo byc, bo pewnie w zyciu bym na to nie wpadla w tej bieganinie. Albo moze ok. 50tki :D. Przyczajony Tygrys Ukryty Smok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanawiam się co zrobić na obiad. Jakieś pomysły dziewczyny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Włas głupia strono

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sie nie przejmuje tym co pisza trole olewam to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie tez zaczelo dopiero bolec po pewnym czasie po 2 tyg a teraz juz bol sie nie odzywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćDorotkazkrainyOz
Witam widzę że tu dużo kobiet , wątek przypadek ale widać że cały czas ktoś tu pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćDoroktkazkrainyOz
Są tu lekarze czy to jakieś prowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może macie zespół ciśnienia nadgarstka haha:D uuuu to nie dobrze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćDorotkazkrainyOz
Ciśnienie to mają chyba te laski na tym wątku .Jest tylko jeden wpis i mógłbybyć ten gość lekarzem po pisowni można odróżnić wkrętkę od prowo gimbusa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te Dorota wracaj do swojej krainy OZ haha :D to nasza kraina zakochanych pacjentek ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćDotkazkrainyOz
Palplitacje Twojej mentalności , nie oblugują mnie do prowadzenia konwersacji z Tobąel, gdyż aktualnie znajdujesz się w dołku intelektualnym który koliduje z moimi imperaktywami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DO DOROTKI :Och naprawdę skoro tak to po co tu piszesz. Uważasz się za tak inteligentna a słoma z butów ci wychodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nowy doktor czekamy na d8agnoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurde Dorotko hmm twoja wypowiedź i słownictwo uświadomiło mi że jestem za głupia dla Pana Doktora. Ups mało tego jeszcze błedziara ze mnie straszna:P Gdzie mi tam do takiego.... Na wizycie to ust nie otworze :D Ehh chyba poszukam sobie kogos na swoim poziomie intelektualnym ;) Alicja :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz diagnozę to idź do lekarza a nie leczyć się chcesz przez forum głobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTenNowy
Z twojego opisu wynika, że to zwykłe stłuczenie. Warto nagarsek posmarować altacelem ale to może nie wystarczyć on działa przeciwobrzękowo, spruboj stosować maści na bóle pourazowe np. Ketoprom albo dopytaj się farmaceutyki w aptece. Dobrze też by było zastosować opaski uciskową. Jeżeli ból dalej się nasila warto udać sie do ortopedy , wykonać usg lub artroMri. Może to być uszkodzenie TFCC (uraz chrząstki trojkotnej) , jak pojawia drętwienie to może to być również  ucisk nerwu i wskazane byłoby wykonać badanie EMG. Mam nadzieję że pomogłem nie stety to nie moja specjalizacja :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowy, zaraz będziesz miał e-kolejkę. ;) Jak tam mija dzień? Snily Wam się Wasze miłości? Czasem spotykam go we śnie, ale zawsze z daleka. Albo znajduje się w miejscu, w którym się widywaliśmy poza gabinetem i czuje jego obecność, wiem, ze jest blisko, ale go nie widzę. Ciekawe o czym moga świadczyć takie sny. Julia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.28 W takim razie nie jesteś moim lekarzem Nie będę dłużej karmiła się złudną nadzieją... Żegnam Wszystkich!!! ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Części dla wszystkich :), byłam przed chwilą w sklepie dziecięcym, wszystko wydawało się snem... wózki, pieluchy, krzesełko do karmienia itp... czułam gdybym ja miałam jego dziecko... Nie wiem, czy ja zwariowałam ale od dawna to chcę. Kocham dzieci :*. Jeszcze nawet się nie znamy i już marzę o naszych maleństwach. Tylko ja zakręcona :) . Safi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćDorotkazjrainyOz
Mam z was polewkę :D no padam na twarz.Alicjo nawet mi do pępka nie dorastasz .Musisz wrócić do podstawówki .Mogę Ci udzielić korepetycji za free :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dorotko nie musisz mi ale dzięki za propozycję :) Hmmm po prostu się wycofuje i tyle haha ;) Cofnąć się do podstawówki to by było coś :D A i tak nie dorastam Tobie ani Jemu do pięt :( Nie muszę mam swoje wartości i to mi wystarczy :D . Alicja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×