Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kocham moja pacjentke restart

Polecane posty

Gość gość
Nowy, proszę przystań! wydaje mi się że to my dwoje w tym gabinecie. Tracę oddech jak przypomnę. Już nie był czas a nie miejsca, jego głos byl daleko pani... pani..., po prostu poczułam tę piękną duszę, ona jest piękna...Safi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jem teraz mleko z platkow ryzowych, polecam. Mniam mniam. Safi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTenNowy
Drogie Panie na dzisaj starczy tych emocji. Moje serce i dusza więcej nie zniesie tych cudownych wspomnień :) Życzę Wam dobrej nocki i cudownych snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.00 Pisałeś na przełomie sierpnia i września, prawda? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowy : ja też już nie zniosę. Ale dla mnie byłoby ciężko do rozpoznania. Co druga osoba pochwałą moje oczy i spojrzenia . Dobranoc! Safi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia, zawsze jem w nocy :D Ten Nowy Dobranoc, mi się nie chce z Tobą gadać więc rano w milczeniu wypij kawę :D nic osobistego ot jakoś Twój temat mi nie odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten Nowy pisze jak kobieta wydaje mi się ze. Faceci nie są tacy wylewni. I wogole cały dzień tu spędza,oni nie mają na to czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.00 Przyglądałam się mojemu lekarzowi, dłuuugo patrzyłam. Musiałam sobie Go przypomnieć... Był cudowny :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I znowu przerwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.33 Nowy, wracaj! Młoda godzina. Zaraz wyciągniemy Cię spod tej ciepłej kołderki ;-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uciekam i ja uff jestem zmęczona może w końcu się wyśpię :) miłej nocy dziewczyny. Alicja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.41 tylko Tobie to nie szkodzi ;) jesteś szczuplutka. :) Ja mam większa dupke niż Ty. Julia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyferka xxxx
Julia zaczyna mi szkodzić, a nie chce mi się ćwiczyć. Ostatnio jestem ciągle zmęczona, nie mam siły przebiec nawet 1 km najchętniej bym spała całe dnie i to nie jest jesień, pogoda od maja tak mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cyferko, może wybierz się do lekarza. Koniecznie innego niż on. Może jakieś wyniki by się przydały. Julia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hymm to dobry pomysł i pewnie tak zrobię, jak będę miała wolną chwilę a z nim no cóż chyba nie dotarło że źle się czuję ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cyferko, trzymaj się i nie jedz za dużo dzisiejszej nocy :) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTenNowy
Witacie dziewczyny a wszczegolnosci Ty Cyferko:D postanowiłem wypić kawę w twoim towarzystwie :D. Jeżeli uważacie że jestem kobietą to muszę koniecznie zmienić nazwę na TaNowa:D Albo pisać jak potłuczony hehe. Życzę miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli jesteś lekarzem to mam dla Ciebie pytanie:D Dlaczego przy dośc poważnym upadku bo z wysokosci na nadgarstek nie czułam dotkliwego bólu a wrecz niewielki ,przez to nie udałam się do lekarza. Ból odezwał się po 11 dniach i jest okropny mam dodo tego ograniczoną ruchomosc dłoni ,teraz nawet czuje ból przy pisaniu sms-a a po upadku tego nie było. Dlaczego to się stało z opoznionym zapłonem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No Panie Czerwinski Pan to tak zawsze o pierdolach Panie to umiesz Pan pisac a na trafnych diagnozach to już się nie znasz Głupek z powolania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyferka xxxx
Ten Nowy zbieraj się do pracy ja zaraz wychodzę. O! Widzę że już masz swoich psychofanów :D:D:D jak my wszyscy (Ci którzy się podpisują) Uwielbiam swoich tak sobie piszą że jestem głupia, złośliwa i potrzebna mi terapia .... a ja sobie tak czasami myślę kto ocenia drugiego człowieka nie jest nic wart...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty sama jesteś psycholka co ma fioła na punkcie lekarzy. Już masz mokre gacie pijawko?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Apropo tej linku bielizny kora cyferka udostępniła piękną jest ta modelka czarna która ręklamuje bieliznę. Doktorze w Twoim guście.:D.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
06.35 Ty porad na forum to nie szukaj jak masz problem z nagarstkiem to idź do lekarza. Być może złamałes kość łodeczkowa albo inna ale nic nie pisałeś żeby nadgarstek był spuchniety być może go zwichnełes albo skreciłes trzeba zrobić zdjęcie rtg. On tu nie przyszedł leczyć poza tym to może nie jego dziedzina :D Alicja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×