Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Dla słuchaczy muzyki Hip hop nasze Polskie składy ,wykonawcy .Temat dla fanów

Polecane posty

Gość gość

Słucha ktoś może tutaj hip-hopu ale tego naszego rodzimego polskiego ? temat zakładam dla tych ludzi którzy wychowali się na muzyce rapowej ja lubię hip-hop nasze składy i wykonawców słuchać .Na pewno są tutaj ludzie którzy mają albumy jakieś rapowe może też słuchacie muzyki rapowej z Usa ale ja akurat preferuje nasze składy z Polski .Ktoś może kto wychowywał się w latach 90 i początki lat 2000 -2007 na może słuchaliście jak byliście uczniami takie grupy rapowe jak fenomen ,grammatik ,płomień 81 ,zipera ,wwo , molesta /ewenement, firma , kaliber 44 ,paktofonika ,ostr ,peja /slums attack , Jwp , bez cenzury ,kasta squad ,killaz group ,liroy ,wzgórze ya pa 3 , hemp gru , zip skład , Pih ,pezet ,onar ,eldo ,abradab ,borixon , Fu , włodi ….. Ktoś z was lubi może taką muzykę i słucha ? jakie zespoły lubicie albo wykonawców ? jakie najbardziej albumy albo jakieś poszczególne kawałki są waszymi ulubionymi ? może ktoś z was ma jakieś płyty kupujecie jakiś wykonawców że lubicie akurat tego rapera i macie jego albumy ? może ktoś ma jakieś klasyki u siebie w domu jakieś stare dobre zespoły nasze polskie hip-hop? Może ktoś słucha rapsów z USA ? na pewno ktoś tutaj może słuchał Ja rule albo snoop doga ? albo stare czasy jak był xzibit czy grupa wu tang clan ? może ktoś pamięta taką grupę moob deep czy ice cube ? jak macie jakieś albumy takich rapowych gwiazd z Usa to też piszcie może ktoś tutaj też jest fanem nowojorskiego rapu . Ale głównie mnie chodzi o nasz hip -hop co sądzicie też o takiej muzyce i jak oceniacie nasz rap ? wiadomo nie każdy lubi taki gatunek muzyczny ale może ktoś jednak lubi taką muzykę ? na pewno wielu z was tutaj pamięta czasy jak był mezo czy ascetoholix i grupa 52 dębiec czy liber

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie jesteś sam 🙂 Myślę, że polska muzyka hip hopowa wciąż się rozwija. Mamy coraz więcej kapel, które są godne uwagi. Są nawet sklepy, które zajmują się dystrybucją płyt wykonawców z tego nurtu. Na przykład Preorder. Rzuć okiem tu  https://preorder.pl/muzyka/polska - myślę, że jeśli chodzi o płyty polskich składów to znajdziesz tam coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×