Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pasuje Wam

Czy wiesz, że znak zodiaku określa, kiedy powinieneś kłaść się spać. Sprawdź

Polecane posty

Gość pasuje Wam

Baran Zazwyczaj nie potrzebuje dużo snu. Lubi kłaść się do łóżka grubo po północy i nie jest dla niego problemem wstać wcześnie rano. Niestety często w ciągu dnia bywa rozdrażniony, co jest wynikiem zmęczenia. Byk Byki potrzebują 7-8 godzin spokojnego snu. Źle znoszą gwałtowne pobudki. Robią się przez to nerwowe i tracą dobry humor. Osoby z pod tego znaku powinny się wysypiać i uważać na dźwięk budzika. Im spokojniejszy, tym lepiej. Bliźnięta Osoby z pod tego znaku są bardzo zmienne. Czasami potrafią przespać połowę doby, a kiedy indziej mogłyby w ogóle się nie kłaść do łóżka. Teoretycznie powinny przesypiać ok. 6 godzin. Raki Raki to urodzone śpiochy. Uwielbiają spać i chętnie przeznaczają na tę czynność wolny czas. Potrzebują minimum 8 godzin snu, chociaż z chęcią spędzałyby w łóżku jeszcze więcej. Powinny kłaść się spać przed północą. Lew Osoby z pod tego znaku nie potrzebują dużo snu, ale koniecznie muszą mieć absolutną ciemność. Spanie przy telewizorze czy włączonej lampce odpada. Najlepsza pora na sen to dla nich północ. Panny nie potrzebują wiele snu i często rezygnują z niego na korzyść innych zajęć. Taki tryb życia o dziwo długo nie odbija się na ich wyglądzie czy samopoczuciu. Powinny jednak od czasu do czasu porządnie się wyspać i zregenerować. Wagi potrzebują się wyspać, żeby móc normalnie funkcjonować. 8 godzin to odpowiedni czas. Najlepiej, żeby kładły się do łóżka około 23. Najlepiej zasypia im się, jeżeli w pokoju panuje porządek. Skorpion Osoby z pod tego znaku to straszne śpiochy. Lubią spać i praktycznie zawsze są niewyspane. Żadna ilość snu nie jest dla nich wystarczająca. Często muszą ratować się mocną kawą, żeby jakoś przetrwać poranek. Skorpiony powinny kłaść się do łóżka nie później, niż o 22. Koziorożec Potrzebuje ok. 7-8 godzin snu. Pora położenia się do łóżka nie ma dla niego większego znaczenia. Ważne, żeby przespał odpowiedni czas. Wodnik Osoby z pod tego znaku są bardzo wytrzymałe i wystarczają mu już 4 godziny snu. Wodnik często miewa problemy z zaśnięciem. Ryby Uwielbiają spać i mogą to robić w każdym warunkach. Osoby z pod tego znaku potrzebują nawet 10 godzin snu, chociaż często zdarza im się spać o wiele dłużej. Sen jest dla nich ważny i nie mogą go zaniedbywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój znak sie zgadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmienna jestem ale 6h to za mało, póki co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zmień robotę ta ezodiagnoza ci nie wyszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem skorpionem i też się zgadza, nie lubie wstawać rano, nawet jak te 8 godzin śpię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skorpion idelanie do mnie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma mojego znaku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skorpion sie zgadza. Ryby sie zgadzaja. Idziemy spac. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie mój temat ale dodaje bo artykuł widziałam :P Strzelec Nie potrzebuje zbyt wiele snu. Nawet po nieprzespanej nocy jest pełen energii. Z powodzeniem może nie spać przez kilka nocy z rzędu, jednak najlepiej byłoby żeby przesypiał ok. 6 godzin. Idealna pora dla Strzelca na położenie się do łóżka to godzina 1 w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jako strzelec to nie trafione:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko pasuje, śpioch jestem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bedzie wyspalam sie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skorpion, nie zgadza sie, jak mozna spac dluzej niz 8 godzin 7 starcza tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla strzelca nietrafione. Strzelce to śpiochy i po nieprzespanej nocy są rozdrażnieni i nie do życia ogólnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja lwica zgadza się i mój narzeczony rak też :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skorpion się zgadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem skorpionem i 6. 30 godzin snu jest dla mnie optymalnie. Więcej rzadko kiedy bo wtedy jestem gorzej zmęczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
Chyba sie zgadza, ale ciężko sie zasypia o 22 : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×