Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zapalenie pluc u noworodka

Polecane posty

Gość gość

Drogie mamy, w domu mam 3latke -przedszkolaka i 3,5 tyg noworodka. Aktualnie wszyscy jesteemy przeziebieni. Infekcja dotknela rowniez malenstwo ktore od wczoraj ma kaszel i sapke. Bylismy u lekarza wczoraj i nie bylo zmian osluchowych jednak martwi mnie ze moze rozwijac sie bezobjawowe zapalenie pluc. Czy ktos mial podobna syt i skonczylo sie tylko na kaszlu czy kaszel u malenstwa zawsze konczy sie jakims zapaleniem pluc? Maluszek jesy raczej spokojny i normalnie je. Prosze o odp bo jestem p rzerazona ze skonczy sie to szpitalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj syn mial zapalenie oskrzelikow jak mial 3 miesiace, byl szpital, tez wszyscy bylismy przeziebieni. To co Ci moge poradzic to czeste osluchiwanie dziecka np co 2 dni, idealnie zeby lekarz przyjechal do domu bo u takiego malucha sytuacja zmienia sie dynamicznie. U nas od pojawienia sie kaszlu do diagnozy zap.oskrzelikow minelo z 3 dni. Pojawil sie swiszczacy oddech i czulam ze to nie bedzie zwykly kaszel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doklanie jak wyżej. U mnie synek miał 6 tyg gdy wyladowalismy w szpitalu. na tydzień. A w domu chory 3 latek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie, wiem że się martwisz, lecz na prawdę wcale kaszel nie musi prowadzić do zapalenia. Mój noworodek miał katar tuż po urodzeniu, jeszcze w szpitalu i wszystko skończyło się szczęśliwie, bez żadnych interwencji. Twoje przerażenie i strach maluszkowi nie pomagają bo Twoje dziecko jest jeszcze bardzo z Tobą emocjonalnie połączone. Zrelaksuj się więc na ile potrafisz, dbajcie o siebie wszyscy, to tylko przeziebienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×