Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bruno Shatyn

Kaczka na taczke... arch. 5

Polecane posty

Gość gość
to tak samo bylo z filmem kler zobacz jakiej sraczki dostaliscie na to punkcie tego dziela filmowego do momentu jak nie bylo tego filmu to nie wiedziales jakie problemy sa w kosciele tak ?? musiales leciec w pierwszym rzedzie z rzesza idiotow bo tak was zaprogramowano i tak wam kazano i poleciales w ten scisk do pierwszego rzaedu placac 35 pln za pokaz filmidla i po wyjsciu nie mogles wyjsc z szoku a dzis zobacz ju kazdy zapomnial o filmie i normalnie mozna sobie pojsc i obejrzec bez zbednych emocji bo ja np wiem co trapi kosciol jakie ma problemy a na film ide zeby zobaczyc kunszt smarzowskiego ktorego mimo ze jest ateista i lize k****a zydom to uwazam za dobrego rezysera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Czy ty przypadkiem nie jestes trollem prowokatorem? Bo swoim bezsensownym bluzganiem kompromitujesz idee ktore prezentujesz. Osmieszasz patriotyzm i robisz ze zwolennikow prawej strony prymitywnych debili. x sluchaj co bysmy nie zrobili to i tak nie zmienisz ty zdania a gdyby nie tacy jak my juz bys ciagnal czarnego fiuta tutaj i bys spiewal oo europo jestes cudowna i pomagajmy wszystkim no ale niestety musimy wam pomagac i ratowac was z rak debili lewackich ktorzy chca zasrac i zniszczyc europe x Robiac z siebie prymitywnego chama nigdy nie pomozesz swojej sprawie, a wrecz ja osmieszysz, zdyskredytujesz, pokazesz ze takie poglady sa charakterystyczne dla idiotow. Mnie moze nie wygrasz tak czy srak, ale innych mozesz. No chyba ze wolisz odstraszac i imponowac tylko skrajnym debilom. PS. Od czasow rzadow pis w Warszawie roi sie od roznych ciapatych 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PS. Od czasow rzadow pis w Warszawie roi sie od roznych ciapatych lapka.gif x a kto zatrudnia to gowno w uber eats w uberze czy w korpo szczurzarniach chinczyk czy polak deklu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wiem ze jest masa hindusow w warszawie i ukraincow ale oni pracuja a nie sraja na ulicach i buduja szalasy i po 22 mozesz wyjsc po piwo czy po bulki nikt cie nie okradnie ani nie zg***** jak w postepowej szwecji czy niemczech albo we francji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś PS. Od czasow rzadow pis w Warszawie roi sie od roznych ciapatych lapka.gif x a kto zatrudnia to gowno w uber eats w uberze czy w korpo szczurzarniach chinczyk czy polak deklu ?? x Nie mam pojecia o co ci chodzi, ale raczej nie Polak. Za to Polak ich wpuszcza udaje ze broni nas przed zalewem ciapakow. Pisz dalej jak POwiec chcacy osmieszyc pis. Mi w to graj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robiac z siebie prymitywnego chama nigdy nie pomozesz swojej sprawie, a wrecz ja osmieszysz, zdyskredytujesz, pokazesz ze takie poglady sa charakterystyczne dla idiotow. Mnie moze nie wygrasz tak czy srak, ale innych mozesz. No chyba ze wolisz odstraszac i imponowac tylko skrajnym debilom x sluchaj ja nie prowadze dyskusji na poziomie lizania sobie jaja i bycia kulturalnym tylko jak widze brednie to po prostu nazywam rzeczy i sprawy po imieniu mozesz sie obrazac przykro mi jest ale jesli bysmy sie spotkali w parlamencie to zwyczajnie bym ci p**********il jakbys tak gadal na mownicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miedzy ciapakiem a hindusem jest naprawde spora roznica szkoda ze tego nie widzisz. Jedyne co mozna zarzucic hindusowi to to ze nie szanuje on kobiet i traktuje je przedmiotowo no ale nasze polskie prostytutki to lubia i sa zapatrzone w ciapako hindusow jak ty w tvn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozpoznaje ich az tak. Wiem ze pol kazdego autobusu zajmuja jacys arabusi, hindusi, ukry. A mialo byc inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a teraz nara ide pobiegac zeby miec sile bronic takich cherlawych inteligentnych wymoczkow jak ty podczas najazdu inzynierow i roznego rodzaju s****wa ktore zalewa nasz kontynent paaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sluchaj ja nie prowadze dyskusji na poziomie lizania sobie jaja i bycia kulturalnym tylko jak widze brednie to po prostu nazywam rzeczy i sprawy po imieniu mozesz sie obrazac przykro mi jest ale jesli bysmy sie spotkali w parlamencie to zwyczajnie bym ci p**********il jakbys tak gadal na mownicy x Nadal osmieszasz siebie i swoje poglady. Ty musisz byc opozycyjnym trollem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i twardziel pozegnal sie pedalskim paaa. Szkoda ze nie dolaczyl buziaczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _iftar_
Shatyn głuptasku niczego o skrajnej lewicy nie pisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
_iftar_ dziś No proszę... Długo nie trzeba było czekać aby Tusk odszczekiwał bolszewię. x "Odszczekiwal" :D Raczej powiedzial prawde, nigdzie nie twierdzil ze to pis. To ze pisiaki i inni sie poczuli to juz swiadczy o pisiakach :) A ty kiedy "odszczekasz" ze Shatyn wczoraj obrazal Polske i Polakow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
_iftar_ dziś Znaczy że ustawienie w 5 rzędzie zadziałało. x Ja prdl, kobieto, twoje analizy polityczne sa lepsze niz siostry Goldewskie spiewajace hymn :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak juz ktos tu pisal. To, ze Tusk przyjechal tutaj wiedzac ze go beda malostkowi ludzie ponizac w kiepski sposob, zamiast jechac do Paryza i stac z najwiekszymi przywodcami tego swiata, to tylko swiadczy o jego klasie. I o klasie Prezydenta, ktory z kogos rownie waznego w protokole dyplomatycznym robi sobie ciecia za babcia Zalewska. To jest ta roznica klas, obycia, swiadomosci osmieszania sie, rewanzyzmu rodem z bialostockiej chalupy w 18 wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciezko mi wyobrazic sobie jakas inna partie ktora gosci np takiego Kaczora, ktory jakims cudem zostal np szefem ONZ i ustawiaja go na oficjalnych uroczystosciach gdzies w 5 rzedzie. Tak nikt normalny nie robi. Ale PiS i ich zwolennicy to jest stan umyslu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_iftar_ dziś Shatyn głuptasku niczego o skrajnej lewicy nie pisałam. x x Nieprawda Iftar. Pisałas... To już sama nie wiesz co piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Ciezko mi wyobrazic sobie jakas inna partie ktora gosci np takiego Kaczora, ktory jakims cudem zostal np szefem ONZ i ustawiaja go na oficjalnych uroczystosciach gdzies w 5 rzedzie. Tak nikt normalny nie robi. Ale PiS i ich zwolennicy to jest stan umyslu. x x Dokładnie. To stan umysłu albo tego co po nim pozostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ty kiedy "odszczekasz" ze Shatyn wczoraj obrazal Polske i Polakow? x x Iftar nie stać na coś takiego. Pewnie boi się podpaść oszołomom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
X_iftar_ dziś Christian Davies to lewak pełna gębą. Jego gazeta także.X Gg Iftar nic nie napisała o skrajnej lewicy. Jej chodziło o centrum z odcieniem lewicowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już większego nawiedzonego oszołoma niż shmatyn, tu nie ma! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś X_iftar_ dziś Christian Davies to lewak pełna gębą. Jego gazeta także.X Gg Iftar nic nie napisała o skrajnej lewicy. Jej chodziło o centrum z odcieniem lewicowym x x Polecam słownik i znalezienie znaczenia słowa "lewak"... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale, że możesz nie znaleźć, to zacytuje... Słownik Jezyka Polskiego PWN lewak Wielki słownik ortograficzny lewak -akiem; -acy, -aków Słownik języka polskiego lewactwo «skrajnie lewicowe poglądy polityczne» • lewacki • lewak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest. Nazywa się Iftar i w dyskusji zmyśla jak najęta. Ale jest dumna z siebie bo zawsze coś tam odpisze. Chyba że kończą się pomysły na bzdury, wtedy wsadza głowę w piasek. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oh k***a was nalezalo wy malpy wylapac i do wora skitrac jak dobrze ze wy te swoje poglady wysrywacie w sieci tylko bo na ulicy juz dawno byscie w pape zebrali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje pedalskie paaa i tak bardziej jest meskie niz twoje lewacko feministyczne popiardywanie tutaj maly siusiaczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _iftar_
Christian Davies to lewak pełna gębą. Jego gazeta także. X Dokładnie to napisałam. The Guardian to lewicowa gazeta. SA to fakty powszechnie znane więc czemu ma służyć twoja nieudilna manipulacja. Lewica krytykuje Marsz bo od tego jest za to jej płacą. Żadna głębsza filozofia. Giewu onet i tvn osiągają poziom medialnej kloaki. I tylko Polski szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×