Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość183

18 w gim i dalsze życie..

Polecane posty

Gość gość183

Witam, w lutym kończę 18lat.. Chodzę do 3 gimnazjum.. I teraz zaczyna się problem.. Nie wiem co robić dalej czy po gimnazjum iść do zaocznej szkoły i do pracy.. Czy do technikum.Bo do samej pracy to raczej nie wypada bo za dużo po gim zarabiać to nie będę, co mógł bym zrobić ze swoim życiem aby je jakoś ułożyć i mieć jeszcze w miarę normalne życie. Wiem, że zrobiłem bardzo źle nie zdając te dwa razy.. Ale miałem problemy, moja mama była bardzo chora i nie mogłem zająć się nauką. A gdy już wyzdrowiała (drugi rok) to nie miałem ochoty na naukę.. Zlewałem to i robiłem co chciałem,gdy teraz wróciliśmy do siebie z dziewczyną i lepiej się poznaliśmy wiem, że mogę na niej polegać i to dla niej chce zmienić swoje życie, chce aby nie musiała się martwić przy mnie o byle problem, jesteśmy ze sobą już za 3 tygodnie rok i to były moje najlepsze miesiące życia. Czy ktoś da mi jakąś sensowną radę co robić dalej... Jaką pracę wybrać.. Szkole? Liceum raczej odpada.. Bo po tym studia a ja nie dam rady..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×