Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Seria Historyczne Bitwy wydawnictwo Bellona , czy ktoś z forum takie książki zbi

Polecane posty

Gość gość

Czy ktoś z forum czytał albo zbiera takie książki z serii Historyczne bitwy wydawnictwo Bellona ? to są książki o bitwach i są wydawane już od kilkunastu lat .Może ktoś zetknął się z taką serią bo tytułów jest wiele bo każda książka opisuje inną bitwę i na pewno jej przebieg jej skutki i konsekwencje a także zapewne jak do niej doszło , jakie było rozstawienie wojsk czy armii i jakie bronie były używane i jaka taktyka zbrojna do pokonania przeciwnika .Mnie interesuje ta seria chociaż nie studiuje historii ale bardzo mnie się podoba chociaż nie kupowałem nigdy żadnego tytułu z tej serii .Może ktoś tutaj kiedyś kupował albo czytał jakiś tytuł i jak ocenia ktoś kto zetknął się z tą serią te książki ? czy dobrze oddają fakty historyczne i tło przebieg danej wojny jakieś ważne fakty które oddają zarys konfliktu i przebieg danej bitwy ? nigdy nie miałem okazji żeby jakoś kupić chociaż jeden tytuł a chciałbym ale jednak to duża seria a tytułów ma dużo bo opisuje różne epoki z dziejów historii .Może ktoś z was zna te serię bo można te książki nabyć w księgarniach i są w empiku widziałem w matriasie więc jest to seria powszechnie dostępna .Może ktoś czytał te książki to ocenę bym chciał znać jak się prezentuje zawartość takiej książki z tej właśnie serii ? czy warto by zakupić jakiś konkretny tytuł i autor takiej książki dobrze opisuje daną epokę i przedstawia w sposób wyczerpujący wszystko cały przebieg bitwy i jak doszło do niej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seria jest bardzo nierówna, czytam te książki od czasu do czasu i trafiają się wśród nich porządne opracowania a innym razem kiepskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxssss

warto zbierać

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×