Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jakbyscie odebrali taki tekst?

Polecane posty

Gość gość

Jeśli facet powiedziałby wam takie coś, że jesteście "w jego typie... w rozmowie". To było w takiej sytuacji, ze siedzielismy sobie w kawiarni i dzwonił jego kolega. Facet nie odbieral, a ja na to, ze to moze cos ważnego, na co zażartował " to jest kolega, ktory ma ponad 40 lat, zakola i nie jest w moim typie, za to teraz siedzę z kimś ( czyli ze mna), kto jest w moim typie" i po chwili namyslu dodał "w rozmowie" Czyli nie podobam mu sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"w rozmowie" mu się "podobasz" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli chcial mi zasugerować, ze nie jestem w jego typie jesli chodzi o wyglad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abece123
Bez sensu. Najpierw powiedział tak, że ewidentnie wskazał na wygląd, po czym dodał coś takiego, co to przekreśliło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie...tylko zastanawiam sie czy dlatego sie mu nie podobam czy nie wiem co chcial przez to powiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapytaj go. powinien odpowiedzieć szczerze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Własnie mysle, ze moze nie powiedziec szczerze, bo co niby powie, ze mu sie nie podobam skoro jestem jego dziewczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
że mu się podobasz i że najpierw mówi co myśli, a potem się reflektuje to jak piorun i odgłos najpierw mówi a potem słyszy jakąś oddaloną myśl :D w stylu "nie wyjdź na prostaka, który zwraca uwagę tylko na wygląd, a co gorsza może nie słucha tylko patrzy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×