Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Dieta oszustwo

Polecane posty

Ja kupiłam produkty 3 lata temu. Przekonały mnie składy, ale też badania kliniczne, które nie są zlecane przez firmę, a są badaniami światowych organizacji niezależnych, które od lat badają różne leki i suplementy, a ich wyniki zawsze myszą być publikowane niezależnie czy wyszły pozytywne czy negatywne. Program z produktem o JP odmienił moje życie, bo zdrowie postawił do pionu, co na szczęście mam udokumentowane w tece z badaniami. Jestem wdzięczna. Hm.. od tamtego momentu czasami zamawiam produkty, czasami nie zamawiam, nigdy nie było problemu z wysyłką, czy z płatnościami. Nie ma problemu by zrezygnować też, czy nawet czasami wymienić produkt, gdy coś jest nie tak. Nigdy nie było nic przedłużone bez zgody. A gdy przyszedł jakiś mail automatyczny, po zadzwonieniu do biura Pan wszystko wyjaśnił i nic więcej się nie stało. Firma też pozwala na dogadanie się z płatnościami, w przypadku cięższej sytuacji finansowej, szczególnie teraz przy pandemii.. Jestem mega zadowolona z podejścia do klienta. Te 3 lata testuje wszystko i jestem niesamowicie zadowolona polecam też produkty dalej i dzięki temu pomagam innym. Nikt z tych osób nie miał żadnych problemów z firmą. Polecam, bo firma z sercem i misją.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, napiszcie jak zakończyła się wasza sprawa z zamówieniami szejków Juice Plus, bo dziś i ja jestem w podobnej sytuacji. Zapłaciłam ok. 240 zł i dostałam za to 6 paczek koktajli. Czyli jesli liczyć po dwa dziennie, to na półtora miesiąca.  ( Jedna paczka to 15 porcji według firmy). Z diety zrezygnowałam dawno , a tu przychodzi mi wiadomość, że mam zapłacić jeszcze ponad 600 zł. Umowy żadnej oczywiście nie podpisywałam, a list przyszedł teraz zwykły, nie polecony. Przedstawicielka, która mi te szejki zamawiała twierdzi, że to była porcja na całe 14 tygodni, i że te 6 paczek to już całość, i to kosztuje razem ponad 800 zł, więc towar niby dostałam w całości, a płatność ma być w ratach.  co z tym fantem robić? Czy ktoś z Was rzeczywiscie dostał jakiś nakaz zapłaty np. od komornika? Płacić, czy olać sprawę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, szukam osób , które miały problemy w związku z zakupem produktów firmy JuicePlus. Jestem w tej samej sytuacji co poniektórzy z Was, nie podpisywałam żadnej umowy, nawet o tym nie wiedziałam, że jest to sprzedaż ratalna. Obecnie firma windykacyjna wszczęła dochodzenie roszczeń wobec mnie.  Szukam kolejnych pokrzywdzonych, ponieważ złożyłam zawiadomienie do prokuratury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w końcu zadzwoniłam do tej firmy i ustaliłam, że płacić będę zaległość w ratach po 100 zł. ale i tak uważam, że firma nie jest uczciwa, bo umowy zadnej też nie podpisywałam. Dostałam wprawdzie fakturę razem z przesyłką z koktajlami, ale faktura była schowana między jednym a drugim kartonem tak, że znalazłam ją dopiero po głębokich poszukiwaniach po drugim wezwaniu do zapłaty ( cud, że w ogóle tych kartonów nie wyrzuciłam). Byłam przekonana, że zamówiłam porcję na jeden miesiac i skoro nie chcę kontynuować diety, to nie muszę zamawiać więcej i płacić, a okazało się, że to te 6 paczek koktaili kosztuje ponad 800 zł!!

Gdyby trzeba było, to  chętnie dołączę do wystąpienia przeciwko tej firmie, bo to jawne mydlenie oczu i oszustwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałam dokładnie to samo - Windykacja dzwoniła kilka miesięcy z nękaniem - zignorowałam ich zastraszanie, zablokowałam kontakt i jest cisza od kilku lat - sprawdzałam nawet czy moje nazwisko widnieje gdzieś na giełdzie długów - konto mam krystalicznie czyste. W międzyczasie brałam pożyczki z banków, raty na urządzenia - żadnych problemów. Proponuję wszystkim zignorować nękanie windykatorów i mieć ich w głębokim poważaniu. Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kochani byłam w programie w którym również stosowałam koktajle juice plus i od początku wiedziałam że koktajle przychodzą do mnie od razu wszystkie czyli sześć opakowań to starcza na cały program czyli 14 tygodni a płatność jest ratalna 4 razy po ponad 200 złotych więc to nie jest żadne oszustwo po prostu trzeba było dokładnie o wszystko dopytać i nie byłoby takich problemów

Edytowano przez monikaromanska1
Błąd w tekście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie byłoby problemów, gdyby sprzedawca o zasadach sprzedaży poinformował jasno przed sprzedażą, jak to zwykle jest wymagane. Jak klient może o wszystko dopytać, jeśli nie wie o co ma pytać. Byłoby jasne, gdyby zasady były przedstawione i klient zapoznał się z nimi i podpisał, że się zgadza. Tymczasem ja niczego nie podpisywałam i z tego , co widzę, inni klienci też niczego nie podpisywali, a muszą płacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę dodać że po zamówieniu dostała pani wiadomość od firmy z potwierdzeniem zamówienia oraz harmonogram spłat rat więc wszystko pani wiedziała a zamówienie składa pani ze strony producenta więc firma odpowiada za panią 🙂

Proszę zadzwonić i nie pytać co ma Pani zrobić dalej bo to chyba jest jasna sprawa a po drugie jak pani bierze raty w banku to co idzie pani do osoby która dała kredyt w okienku czy do banku .

 

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie podpisałaś umowy wtedy jej roszczenia są nielegalne i to się nazywa próba wyłudzenia. Przesłanie pieniędzy na konto nie jest równoznaczne z podpisem pod umową lub obowiązkiem zapłaty za kolejne miesiące, gdyż warunki muszą być jasno sprecyzowane i zrozumiałe dla konsumenta. Jeżeli jednak boisz się tej firmy warto udać się moze do jakiejś firmy antywindykacyjnej lub radcy prawnego. Nie warto odpuszczać takim firmom, bo one właśnie zarabiają w ten sposób na ludzkim stachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.04.2022 o 13:20, monikaromanska1 napisał:

Kochani byłam w programie w którym również stosowałam koktajle juice plus i od początku wiedziałam że koktajle przychodzą do mnie od razu wszystkie czyli sześć opakowań to starcza na cały program czyli 14 tygodni a płatność jest ratalna 4 razy po ponad 200 złotych więc to nie jest żadne oszustwo po prostu trzeba było dokładnie o wszystko dopytać i nie byłoby takich problemów

Dokładnie tak. Na ich stronie jak i również w mailu potwierdzającym zakup również podane są zasady i kwestia opłat. Nie rozumiem jak można z czystej ciekawości również samej poszukać informacji w necie przed zakupem. A później zdziwienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich ,którzy nie wiedzą co robić. Olac! Sama nie wiedziałam co robić ,kiedy dostałam maila z windykacji,że mam im zapłacić 1700zl. Zakupiłam jeden produkt,za który zapłaciłam przelewem. Produkt doszedł i dalej cisza. Chciałam tylko jednorazowy zakup a oni budzą się po dwóch latach  że mam im płacić. Dostałam tylko ten produkt, za który zapłaciłam ,a oni każą mi płacić za coś ,czego nigdy nie dostałam. Miałam konsultacje z rzecznikiem do spraw konsumenta,i Pani powiedziała ,żeby absolutnie nie wysyłać im nawet 5zl, bo to będzie znaczyć że przystępuje na spłatę który jakiej ode mnie chcą. Nie mają prawa żądać ode mnie pieniędzy za produkt,którego nie dostałam. 

Powiedziała żeby napisać im maila ,że wypowiadam umowę ,rezygnuje z produktów i nie wyrażam zgody na wysyłanie kolejnych. Jeśli nie odstaliecie produktów a każą wam płacić raty za nie  to nic nie płacić! Najlepiej dla spokoju ducha zadzwonić do rzecznika i potwierdzić.

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sierpniu związałam sie z tą firma ,Zachcialo mi się odchudzania .W płaciłam 210 zł dostałam za to jedno pudełko z suplementami.zapłaciłam za wrzesien i pażdziernik ale suplementów brak. Moze ktos podpowie jak zerwac ta umowe czy na pewno jest to umowa tylko na 4 miesiace.Nie mozna sie nigdzie dodzwonić .Jak to jest że umawiasz sie na miesiąc płacisz za 4 ,ale za co nic nie otrzymuję .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2022 o 17:04, Ewaśka napisał:

Jak sprawa się skończyła? Bo jestem w tej samej sytuacji co serki dziewczyn i u mnie już napisali ze mam czekać na pozew sądowy. Pisałam do nich cały czas żeby wysłali mi dokumenty na podstawie których żądają ode mnie jakichkolwiek należności a oni jakby tego nie czytali albo że wpłata na konto to jakbym podpisałam umowę i coś o jakimś oświadczeniu woli że chce zawrzeć umowę-gdzie nic takiego nie było. Tylko podano mi nr konta i tyle

 

Edytowano przez Ola1086

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×