Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Dieta oszustwo

Polecane posty

Gość gość

Witam, Przechodząc do tematu chciałabym przedstawić sytuację, w której się aktualnie znajduję. W lipcu tego roku zaintrygowały mnie produkty Juice Plus, nawiązałam współpracę z jedną z "ambasadorek" tejże firmy, poprzez wykupienie produktu. Kobieta nie przedstawiła mi żadnego regulaminu umowy, podczas konwersacji totalnie mnie omotała, a mianowanie przedstawiła program, który polega na piciu shakeów, pisząc, że dla jednej osoby produkty wystarczają na cztery miesiące. Wykupienie jednego miesiąca kosztuje 209,25zł, więc pomyślałam, że warto wypróbować i wykupiłam produkty na miesiąc. Pytając się kobiety o cenę kazała wpłacić 209,25zł i tak też uczyniłam, nie dostałam informacji na temat tego, że jest to program ciągły i że wpłacając tą kwote zobowiązuje się do płacenia kolejnych. Teraz po czterech miesiącach wypisuje do mnie, że zalegam z wypłatą pieniędzy ponad 600. zł. Pisząc jej, że zapłaciłam tylko za jeden miesiąc chciałam adekwatnie do tego mieć produkty na ten określony czas dowiaduję się, że jestem jedyną klientką, która nie zrozumiała jej przekazu, a teraz straszy mnie windykacją, która niedługo może się pojawić. Powiedzcie mi co mogę w tym momencie zrobić? Podałam dziewczynie tylko adres domowy, email, imię oraz nazwisko, pieniądze wpłacałam przelewem tradycyjnym, więc nr konta bankowego nie zna, numeru telefonu również. Podała mi numer telefonu do firmy i kazała samodzielnie załatwić sprawę, ale nie chcę aby ta firma znała moje dane. Od początku była pośrednikiem pomiędzy mną, a tą firmą i uważam, że problem wyniknął z jej błędu. Czytałam na różnych forach, że przedstawiciele Juice Plus specjalnie nie podają wszystkich warunków, aby tylko upchnąć komuś produkt i piszą tylko o cenie 209,25zl, a nie o 837zł jako całość. Z ich strony poczułam się oszukana. Zwykłe naciąganie z pomijaniem istotnych informacji! Czy powinnam się obawiać jakiejś kary za niespłacenie "długu", na który się nie pisałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszukana

Moja historia jest identyczna jak twoja a nawet gorsza bo po 1,5 roku ściga mnie windykacja bandziorów i straszą a z firmą juice plus nie ma kontaktu nie odpisują na maile itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wew

Nie rozumiem, kupiłaś produkty, myślałaś, że na miesiąc, dostawałaś przez 3 czy 4 i nic Cię nie tknło i żarłaś, a potem zdziwiona że trzeba płacić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mąż

Witam, napotykam się z tym samym problemem. Tzn moja żona.... Żadne umowy nie przychodziły nawet  na maila, żadne produkty nie przychodziły też do domu oprócz tej pierwszej zamówionej partii. Czy wiadomo jak postępować dalej z tą sprawą? Jeżeli nawet wiąże jakaś umowa to firma i tak nie dostarczyła produktów czyli nie wywiązała się ze swojej umowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mati

Z tego co wiem to program trwa 4miesiace i na ten okres dostaje sie produkty czyli w przypadku Szejkow 6 opakowań. Nie ma czegos takiego jak program na miesiac bo on trwa 4. Na meila powinny wszystkie informacje przyjść łącznie z planem rat do zaplaty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Moja historia jest podobna. I co robic w takiej sytuacji???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To witam w klubie...

U mnie podobnie. Jak dostałam paczkę i zobaczyłam harmonogram spłat, pytałam o co chodzi bo w rozmowie była kwota ok 210 zł. 

Teraz straszą windykacją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 23244

Czy ktoś z Państwa może napisać jak się skończyła ta sprawa w przypadku nie opłacenia tych paczek ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juice plus oszusci

Mam ten sam problem dziś się jakas ... odezwała do mnie żebym zapłacił resztę. Ja myślę że trzeba. By było zacząć nagonkę na tą firmę i ten produkt.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka

I co dalej z tymi ratami, zaplaciliscie te zalegle raty czy darowali Wam?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 14

Też przyszło do mnie ostatnio pismo z kancelarii ze mam zapłacić zaległe raty. Myślałam że jak zapłaciłam za 1 paczkę wtedy ok 210 zł i mi nie pomogło to więcej nie będę tego brać a tu się okazało, że to za 4 miesiące trzeba zapłacić. Dostałam tylko jedną paczkę tych ,,magicznych proszków" a przyszło mi że do zapłaty ponad 600 zł. Wystraszyłam się i zapłaciłam bo straszą wysokimi odsetkami i komornikiem. Jedna wielka ŚCIEMA!!!!!!!!!!!!!! Ludzie nie dajcie się nabrać!!!!  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 1304

U mnie to samo . Dziś dostałam wezwanie do zapłaty, ale bez poświadczenia odbioru. Żadnych umów nie podpisywałam i nie przychodziły żadne maile, nie mam żadnej faktury. Zadzwoniłam na podany nr, a Pan odpowiedział mi, że to była umowa na odległość (??????).  Czy ktoś  z Państwa  miał już z tego tyt. Windykację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilka

Witam , właśnie ja dzisiaj też wyjęłam ze skrzynki taki list . Ale jak Pani wyżej wspomniała ,zwykły list nie żaden polecony . Ja ten produkt zamawiał raz płacąc 209 zł z 1.5 roku temu . Myśle ,że jeżeli jest Nas więcej tak oszukanych będzie trzeba zrobić wspólny donos na daną firmę . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika p.

Witam . Jestem koleiną osobą która chciała tej niby magicznej pracy i proszę ... jak się zapisałam to już na wstępie pobrali mi z karty 100 zł . Ale później jak za ta 100 przyszły do mnie materiały to jak zaczęłam czytać ....tragedia ... W umowie jest napisane i na wszystkich ich grupach ze nawet jak spozyjesz któryś z ich produkto i nic na ciebie nie zadziała lub powstaną jakieś powikłania i złe samopoczucie  to nikt podkreślam nikt z tej firmy nie ma prawa powiedzieć klientowi lub na forach , Facebooku prawdy . To wszystko to jeden wielki badziew.  A te kobiety tak potrafią sterować ze widać ze to sekta . Jak się tam dostaniesz to wydostać się nie jest prosto . Wiec ja wczoraj nic nie zamówiłam od nich tylko się usunęłam i zablokowałam . Na e maila piszą ale ja nic nie odpisuje . Tam robią pranie mózgu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abcd

Taką samą sekta jest Oriflame i każdy MLM. Byłam jakiś czas i to jest dramat, jakie pranie mózgu robią na swoich "szkoleniach" 

Współczuję Wam bardzo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga

Hej dziewczyny co zrobiłyście z tą sprawą 

Jestem w tej samej sytuacji 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga

Nie wiem co mam robić,  płacić , sądzić się czy się tym nie przejmować 

Bo to nie małe pieniądze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Witam

Mam taką sam a sytuację co wy. Co robić płacić czy czekać na dalszy rozwój sytuacji? Pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszustwo!

Witam 

Mam to samo po roku czasu wezwanie do zapłaty ponad 600zl A tylko doszła jedna paczka.... co robić!? 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fini

Ja rowniez dziś dostałam list ,czy jest tu ktoś kto umie odpowiedziec na te nasze pytania co dalej płacić czy nie i jak to się może skończyć? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość +

Mam ten sam problem. Na ten moment napisałam im mejla, że to oszustwo itd zobaczymy. Po roku napisali.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaR

Hej. Płaciłyście?  Tez dostałam wezwanie do zapłaty, bez potwierdzenia oczywiście od radcy prawnego Katarzyny Bukowskiej-Przetakiewicz. Sprawdzałam wczoraj czy coś podpisywałam ale nie. Przedstawicielka kontaktowała się ze mną przez messengera. Żadnej umowy niczego.  Nie wiem co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Ani Sz

Witam serdecznie,ja również jestem w tej samej sytuacji czyli chciałam spróbować tych produktów i dostałam pierwsze zamówienia potem było echo zarówno z zamówieniem jak i kontakt z panią Dominiką Miodonska z którą pisałam o ww programie.Ja dostałam już pismo od komornika .Idę w tej sprawie do prawnika ponieważ jak wy nie mam żadnej umowy zawartej zakupy a tym bardziej rat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość Gość Ani Sz napisał:

Witam serdecznie,ja również jestem w tej samej sytuacji czyli chciałam spróbować tych produktów i dostałam pierwsze zamówienia potem było echo zarówno z zamówieniem jak i kontakt z panią Dominiką Miodonska z którą pisałam o ww programie.Ja dostałam już pismo od komornika .Idę w tej sprawie do prawnika ponieważ jak wy nie mam żadnej umowy zawartej zakupy a tym bardziej rat.

Niech Pani da znać co ustali z prawnikiem, co robić w tej sytuacji. Czy każda z nas powinna się zgłosić, czy można "olać sprawę", bo to tylko naciągacze? 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota

Witam. Moja sytuacja jest identyczna. Dokładnie rok temu zamówiłam to dziadostwo i dziś w skrzynce znalazłam wezwanie do zapłaty i syrsza komornikiem. Nic nie podpisywalam i nie było mowy o żadnych ratach. Miała być jedna wpłata w kwocie 209zl.Dajcie znać jak dalej to będzie wyglądało. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oburzona

Jak się skończyły te sprawy? czy zapłaciliście te faktury? czy nie i dali Wam spokój? nie wiem co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Witam.  Od rana próbuje się do nich dodzwonić ale bezskutecznie. Też nie wiem co robić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość załamana oszukana
3 godziny temu, Gość Ania napisał:

Witam.  Od rana próbuje się do nich dodzwonić ale bezskutecznie. Też nie wiem co robić 

Ja chyba opłacę, znalazłam w spamie maila sprzed roku z harmonogramem spłaty. Nie chcę mieć jakiś kłopotów i wstydu w pracy jak dojdzie do egzekucji 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja

Witam co z wszymi sprawmi bo ja też jestem w podobnej i nie wiem co mam robić😞

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprawiedliwa

Kurcze, weźcie ludzie umiescie ostrzeżenia na fb pod postami członków tej firemki, bo to co oni wyprawiają zakrawa na działania sekty, jest tylu oszukanych już, a oni dalej szczęśliwie naciągają. W Niemczech i Francji jest mnóstwo ostrzeżeń ze strony organów państwowych, ze ta firma oszukuje i omamia. Może urząd ochrony konsumenta pomoże? Albo wojewódzka inspekcja handlowa? Jak to jest możliwe, ze umawiasz się na kuracje na miesiąc, a okazuje się ze to są 4 miesiące? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×