Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kłuszynka z Podkovy i jej na gamtri łowy.

Polecane posty

Gość gość

Zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tytuł watku.... śmiechłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochane, wpisujemy miasta i liczbę posiadanych paletek :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może napisać komentarz w konkursie, wtedy mogłabym zdobyć paletkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajepisty tytul.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czekamy na pełną wzruszeń relację z cmentarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Czekamy na pełną wzruszeń relację z cmentarza... x Jakiego cmenatrza, dzisiaj normalny dzień pracujący, galerie handlowe są otwarte :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co zakładacie następny wątek ?, przecież już śą 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Po co zakładacie następny wątek ?, przecież już śą 2 x 1. nowy wątek w dawnym miejscu, żeby więcej dziewczyn znalazło 2. wątek o kółeczkach mnie nie bawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie jest drugi? Albo dajcie wskazowke jak sie zwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, tak... Podawajcie linki. Zaraz wyparuje zapasowy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No, z tym linkiem do drugiego to trochę słabo, on się dobrze trzymał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coraz rzadsze ma te rzęsy. Antyreklama botoksów i liftingów rzęs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówiąc całkiem poważnie ich IS w ostatnim czasie poraża od nadmiaru głupoty i zidiocenia... Szok mimo wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś znalazł jakieś perełki w komentarzach konkursowych? Boję się, że dostanę raka od czytania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie się boimy zaglądać do konkułsowych komci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie poprawiaj, nic nie zmieniaj :) zostan jaka jestes! w blogosferze która się zmienia i dostosowuje do popytu wielkich firm jest małych aniołem... naresorach x jeśli pozostaniesz sobą do końca wygrasz sama ze sobą ze swoim słabościami . Pamietam jak zaczynałaś Bogusia . Wróć sobie do starszych filmów i sama zobaczysz jak pięknie rozkwitłaś i dojrzałaś ( makijaże , wypowiedzi , technicznie tez boba ) x A wybierzesz wygraną osobę, która napisze Ci komentarz wytykając wszystkie Twoje błędy, które masz do poprawki ? No nie, raczej wybierzesz ten, który najbardziej Cię "chwyci" czyli przesycony komplementami. A wiesz czemu ? Bo tacy jesteśmy, nie ma osoby, która lubi słuchać o swoich wadach, prawda ? A nie ma pewności czy osoba, która nagminnie Cię krytykuje nie napisze poematu wynoszącego Cię na piedestał i wygra, mimo, że totalnie ściemniła. x Ktoś Ci napisze, żebyś poprawiła dykcje i odmiane przez przypadki i to Cię poruszy. No raczej nie, bo wiele osób Ci to pisze poza konkursem pod wieloma filmami czy zdjęciami i Cię to wcale nie porusza :D x Gratulacje super ze poza praca zawodowa jeszcze znajdujesz czas na Yt x KONKUŁS! co myślicie o kanale? może być kłytyka, nie musicie słodzić, ale musicie wzłuszyć, więc nie możecie kłytykować ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na insta ktoś jej wytknął brak logiki - prosi o szczere komentarze, co powinna zmienić, a wygrać ma ten, który ją wzruszy. Kilka dziewczyn napisało, że wiadomo, że krytyczny komentarz raczej jej nie poruszy. Wobec tego przypuszczam, że nasza Kłuszynka celowo nagrodzi też jakąś krytyczną wypowiedź. Piszemy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Około dwóch lat temu byłam w kiepskim momencie mojego życia, bardzo duzo ćwiczyłam, malo co jadłam, wręcz katowałam siebie w pogoni za "idealna figura" ale wraz tym katowalam tez swój charakter, powolutku "zabijałam" swoja radość i chęć do życia. Ciagle oglądałam zdjecia i filmiki osób, ktore maja duzo kasy, instagramowe figury i zycie usłane różami, a ja ciągle płakałam, bo moja figura nadal nje była taka jak powinna być, bo nie miałam kasy na drogie ciuchy i wakacje marzeń (koniecznie za granicą w drogim hotelu). Moja mama i siostra próbowały przemówić mi do rozsądku, w trosce o mnie ale zauważyły tez że ze mna dzieje sie juz bardzo źle, nie bójmy sie tego słowa miałam początki silnej depresji... moja samoakceptacja byla tak niska, ze nic mnie nie zadowalalo. Pewnego dnia moja mama pokazala mi Twój kanał, filmik którego nigdy nie zapomnę z uśmiechem... wlasnie kurde z uśmiechem na twarzy opowiadasz o sobie, o swojej niepełnosprawności, bylam zła bardzo zła, bo moim zdaniem powinnaś byc nieszczęśliwa, a Ty kipiałaś radością do życia, później zaczęłam sama wracac na Twoj kanał, oglądać filmiki i nie mogłam uwierzyć, że tak wcześniej patrzyłam na swoje zycie, z taka krytyką, bo mialam wszystko i nie, nie chodzi mi o figure, miałam zdrową rodzine, sama byłam zdrowa, studia, praca WSZYSTKO tak naprawdę miałam. Dużo by pisać, mocno to wszysyko jeszcze we mnie siedzi, silne emocje... w każdym razie, wracając do meritum :) od dwóch lat subskrybuje Twoj kanał, ktory poleciła mi mama, żebym posłuchała kogos dla mnie obcego, kto zaraża przez kamerę radością i chęcią do życia. Dziękuję Tobie za to że zaczęłam cieszyć sie z małych rzeczy...uwielbiam ogladac u Ciebie filmiki wlasnie motywacyjne, wiem ze twoja pasją jest makijaż, ale sposób jaki dajesz powera ludziom działa na mnie jak rakieta! Masz niesamowity talent docierania do ludzi. Nie chciałam brać udziału w konkursie, bo bylam pewna, ze nagrody będą kosmetyczne, a na pewno sa tutaj dziewczyny, którym bardziej sie to przyda :) Ale jak zobaczylam nagrode NR 3 ten zestaw biżuterii o matko cos pieknego, delikatnego i subtelnego! Szukalam ostatnimi dniami cos takiego na Chrzest mojego synka, ktory mam za 2 miesiace, i ktory zmienił moje zycie o 180% :) kiedyś piękne cialo, idealana sylwetka, a w środku powolna śmierć- dziś po 2 miesiącach od porodu cale moje cialo to rozstępy, waga duzo wyższa, a w środku cholerna ochota na życie i wyciskanie go jak cytryny! Dziękuję, bo jest to w dużej mierze Twoja zasługa!:) x Hehehe, czyli Bogusia zainspirowała dziewczynę do zaprzestania ćwiczeń i roztycia się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nic nie poprawiaj, nic nie zmieniaj usmiech.gif zostan jaka jestes! w blogosferze która się zmienia i dostosowuje do popytu wielkich firm jest małych aniołem... naresorach x jeśli pozostaniesz sobą do końca wygrasz sama ze sobą ze swoim słabościami . Pamietam jak zaczynałaś Bogusia . Wróć sobie do starszych filmów i sama zobaczysz jak pięknie rozkwitłaś i dojrzałaś ( makijaże , wypowiedzi , technicznie tez boba ) x A wybierzesz wygraną osobę, która napisze Ci komentarz wytykając wszystkie Twoje błędy, które masz do poprawki ? No nie, raczej wybierzesz ten, który najbardziej Cię "chwyci" czyli przesycony komplementami. A wiesz czemu ? Bo tacy jesteśmy, nie ma osoby, która lubi słuchać o swoich wadach, prawda ? A nie ma pewności czy osoba, która nagminnie Cię krytykuje nie napisze poematu wynoszącego Cię na piedestał i wygra, mimo, że totalnie ściemniła. x Ktoś Ci napisze, żebyś poprawiła dykcje i odmiane przez przypadki i to Cię poruszy. No raczej nie, bo wiele osób Ci to pisze poza konkursem pod wieloma filmami czy zdjęciami i Cię to wcale nie porusza smiech.gif x Gratulacje super ze poza praca zawodowa jeszcze znajdujesz czas na Yt x KONKUŁS! co myślicie o kanale? może być kłytyka, nie musicie słodzić, ale musicie wzłuszyć, więc nie możecie kłytykować serduszko.gif x Ooo, dzięki za skrót wydarzeń <3 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogólnie to te słodzące jej komentarze sprowadzają się do tego, że "oglądam cię, bo czuję się lepiej jak widzę, że ktoś ma gorzej", ale ona tego nie wyczuwa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ależ ona musi mniec zanizone poczucie wartości, ze żeby wygrac w jej konkursie trzeba się wykazac jak największą wazelina i włazidupstwem... żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogólnie to te słodzące jej komentarze sprowadzają się do tego, że "oglądam cię, bo czuję się lepiej jak widzę, że ktoś ma gorzej", ale ona tego nie wyczuwa :/ x Laska głodziła się i czuła zawiść do tych, którzy mają "lepiej". Oczywiście to wynika z wychowania, nierównego traktowania w dzieciństwie, braku uwagi dla dziecka etc. I matka pokazała jej kogoś, kto ma jeszcze gorzej niż ona. I "terapia" podziałała na chwilkę. Patrz Kasiu, ty nie masz barbie ze skrzydełkami a ona nie ma nic, siedzi w pielusze zdeformowana. To jest straszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ogólnie to te słodzące jej komentarze sprowadzają się do tego, że "oglądam cię, bo czuję się lepiej jak widzę, że ktoś ma gorzej", ale ona tego nie wyczuwa :/ x Laska głodziła się i czuła zawiść do tych, którzy mają "lepiej". Oczywiście to wynika z wychowania, nierównego traktowania w dzieciństwie, braku uwagi dla dziecka etc. I matka pokazała jej kogoś, kto ma jeszcze gorzej niż ona. I "terapia" podziałała na chwilkę. Patrz Kasiu, ty nie masz barbie ze skrzydełkami a ona nie ma nic, siedzi w pielusze zdeformowana. To jest straszne. X I obrzydliwe. Ja bym nigdy nie napisała komuś: "poprawiasz mi humor, jak patrzę na ciebie to uznaję, że nie mam prawa narzekać na swoje życie". Chociaż fanki też ogranicza tylko umysł, więc one pewnie nawet nie zdają sobie sprawy, jakie faux pas popełniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha, macie odpowiedź, co rozwojowego robiła ostatnio Boguśka: pracowała nad blogiem. Teraz będziemy mogły nie tylko posłuchać, ale również poczytać jej bełkot. smiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"aniolnaresorach@rosie_real_ kiedyś (ok 5 lat temu) konsultowałam to z prawnikiem i mi powiedział że musiałabym zgłosić do instytucji która zajmuje sie takimi konkursami opartymi na losowaniu (nie pamiętam jak to się dokładnie nazywało) wroce do tematu i sprawdzę jak to teraz wygląda" x Hahahahahaahahha :D Tak jak z pozwem przeciwko braciom B? :D Jaki to jest ściemniacz normalnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehehe, czyli Bogusia zainspirowała dziewczynę do zaprzestania ćwiczeń i roztycia się smiech.gifx Choroba psychiczna Buni rozprzestrzenia się ma jej chore fanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wy jesteście głupie. Nie rozumiecie ze predzej czy pozniej usuną kazdy watek? Na waszym miejscu juz bym sie nie pogrążala bo na usunięciu wątków ta sprawa sie na pewno nie skończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×