Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam 18 lat i nigdy nie miałam chłopaka

Polecane posty

Gość gość

Nie wiem od czego zacząć... Z tego powodu rezygnuje z pójścia na studniówkę, bo niby z kim tam pójdę? Mam dość ciągłego proszenia facetów o jakąkolwiek uwagę, żaden nawet wprost nie potrafił mi powiedzieć, ze nie jest mną zainteresowany. Miałam konto kilka razy na Tinderze, to zawsze ja pierwsza pisałam, to żaden nie był zainteresowany normalnym spotkaniem tylko od razu wyskakiwali z propozycjami seksualnymi. Często jest tez tak, ze facet potrafi mi napisać, ze się mnie boi, ze mnie czymś urazi i czuje się onieśmielony, wiec znajomość tez się urywa. Czuje się strasznie samotna, strasznie mi to ciąży... nie wiem co powiedzieć jeszcze... Mam tylko jakieś przeczucie, ze na studiach wreszcie uda mi się kogoś poznać i będzie to przypadkiem... ale boje się z drugiej strony, jak facet może zareagować na moja przeszłość w tym wieku, a właściwie jej brak. Dziewczyny, a wy w jakim wieku miałyście pierwszego chłopaka tak na poważnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 37 lat i nigdy nie miałem kobiety i kto tu ma większy problem? ja? czy ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gosc 16,42 a to co ty mieszkasz na bez ludnej wyspie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochana, ja pierwszego miałam mając 20 lat. prawie 21. calowałam się pierwszy raz mając prawie 20. co z tego że to wszystko było prawie 20 lat temu... dziś mam 38 lat, "na koncie" 4 partnerow seksualnych, od 2 lat mam drugiego męża. pierwszy byl fajnym ojcem ale mężem do bani ;) przyjdzie twoj czas, uwierz mi. poczekaj nic na siłę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:48 Tak wyszło. Tak czy inaczej jak czytam, że 18-latka ma z tym problem to chce mi się śmiać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, poczekaj niejeden Ciebie jeszcze wydyma i zostawi niejednego jeszcze oszukasz i zdradzisz urodzisz ze 3 dzieciaki, każde z innym lodzika zrobisz niejednemu a jak Bóg da to i księdza zaliczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też w Twoim wieku nigdy nie miałam chłopaka :) Dzisiaj mam 28 lat i w przyszłym roku wychodzę za mąż. Dziewczyno, wszystko przed tobą. Jesteś jeszcze baaaardzo młoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz 18 lat. Nigdy nie miałaś chłopaka. Moim zdaniem to nie jest żaden problem gdyż ludzie łączą się w pary najczęściej w wieku ok.20 lat. Nie biorę tu pod uwagę gimnazjalnych par, gdzie główną formą bliskości jest trzymanie się za rączkę i relacje te z reguły rozpadają się po kilku tygodniach, góra kilku miesiącach. Gdybyś miała ok.30 lat to wtedy dopiero miałabyś powód do zmartwień. Większość koleżanek z mojego otoczenia poznało swoich partnerów życiowych mając 19-20 lat. Były oczywiście też takie, które poznały swoich facetów wcześniej - w wieku 16-17 lat. Jedna z nich tego żałuje gdyż szybko zaszła w ciążę -w wieku 18 lat i zaczęła dorosłe życie. Jej mąż okazał się pijakiem. Dziewczyna zmarnowała młodość, czego żałuje i czego nie ukrywa. Mam też koleżanki, które mimo ukończenia 40 lat nigdy nie miały faceta. To są dobre kobiety, których jedyną winą jest to, że nie grzeszą urodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno, ja byłam sama na studniówce i bawiłam się lepiej, niż te które przyszły osobami towarzyszącymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, dlaczego od się poddajesz i rezygnujesz ze studniówki? Przecież masz kolegów i koleżanki, którzy mają braci czy innych kolegów, którzy chcieliby pójść z dziewczyną na studniówkę. Wystarczy się tylko popytać. Gdy ja byłem w wieku ok. 20 lat sam podpytywałem się moich koleżanek czy byłą w ich klasie dziewczyna, która nie ma z kim iść na studniówkę czy na bal maturalny. Dzięki temu byłem nie tylko na swojej studniówce. Byłem również na kilku studniówkach i balach maturalnych młodszych roczników. Mam z tych imprez piękne wspomnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty kretynko, Ja mam 32 lata i nigdy nie całowałem dziewczyny. Pusty śmiech mnie ogarnia jak czytam takie coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja 30 i to samo.Też nigdy dziewczyny a brzydalem nie jestem. Wszystkie to materialistki i zostalem wysmiany kilka razy ze sam jestem tyle lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem autorką tematu i szczerze to Chciałabym poznać ogiera, który zaspokoi moje wyuzdane pragnienia. Mam taka fantazję,że bierzesz mnie od tyłu na pieska. Jedną ręką ciągniesz za sutek, drugą za włosy. Podoba Ci się? Mnie aż gotuje się między nogami...ale to jedna z wielu moich fantazji. Może chciałbyś poznać inne? A może masz własny pomysł na ostre ****nko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z ta studniówka to jest tak, ze akurat zmieniłam teraz szkołę i nie znalazłam jakoś grupki takich dobrych znajomych i nie bardzo chce z nimi iść (w przypadku braku osoby towaryszacej). Jedynie mogę iść na studniówkę mojej starej szkoły z grupą znajomych (jako osoba towarzysząca), tylko takie rozwiązanie ewentualnie by było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podszywom podziękuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A i jeszcze pytanie do facetów, bardziej tych doświadczonych. Jakbyście zareagowali na brak doświadczenia u kobiety? Szczerze mówiąc nawet to nie umiem się całować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezu przecież ty masz dopiero 18 lat. Myślisz, że kogoś zdziwi twój brak doświadczenia? Kiedy niby miałaś je nabyć? w gimnazjum? :O dzisiejszy świat jest p**********y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy kto nikogo nie miał od dorosłości jest jakiś inny w porównaniu z resztą społeczeństwa. A potem wiek już nie ma znaczenia, czy 40 czy 30. Jak ładny i porządny to w siebie nie wierzy albo mieszka na zadupiu albo nie spotyka kobiet/mężczyzn. A jak nie to brzydki/a. A jeszcze dochodzi brak pokazywania uczuć w rodzinie a nawet jedzenia wspólnego przy stole. I co, potem ma sie chcieć tworzyć rodzinę bo inni mają? A inni widzą w tym tylko problemy, więcej problemów niż czegoś super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A teraz opowiedzcie mi, drodzy słuchacze, że to przecież tak łatwo sobie kogoś znaleźć, takie to proste i zupełnie bezproblemowe i nie ma się czym martwić na zapas i wszędzie spotyka sie kandydatki na żony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz dopiero 18 lat więc nie ma w tym nic dziwnego że jeszcze się nigdy nie całowałaś. Moja partnerka miała 20 lat gdy całowała się po raz pierwszy. Ja byłem tym szczęściarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×