Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Krzywe zęby aparat ortodontyczny ortodonta

Polecane posty

Gość gość

Witam, czy przy bardzo zachodzącymi jedynkami konieczne jest usuwanie jakichkolwiek zębów do założenia aparatu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata34

Hej, mogę Ci powiedzieć, jak to wyglądało u mnie. U mnie założono oprócz aparatu na górne zęby także taką specjalną płytkę Nance'a, która ma za zadanie m.in. delikatne  poszerzenie łuku zębowego, aby zrobić ciut więcej miejsca dla stłoczonych zębów, u mnie nie są bardzo stłoczone, tylko 1 ząb zachodzi na drugi. Są też różne aparaty poszerzające szczękę np. z tego co czytałam Hassa czy Hyrax, to już zaproponuje Ci już Twój ortodonta, bo każdy ma swoje sposoby. Zębów jak nie musisz, to nie usuwaj i szukaj raczej rozwiązania, które nie wymaga usuwania swoich zębów. Mnie moją płytkę Nance'a zaproponowała moja pani dr ortodonta. Ja chodzę do dr  Borzymowskiej-Sawickiej w ROCK YOUR SMILE w Warszawie. Bardzo polecam, bardzo rzetelnie opracowała mój plan leczenia, jestem z opieki bardzo zadowolona no i z efektów, które są powoli coraz bardziej widoczne 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susanna

@Beata34 i jak teraz efekty? Dalej trwa twoje leczenie? Ja mam zamiar założyć sobie aparat aby wyprostować zęby przed swoim ślubem. Mam też zamiar trochę je odbudować i wybielić, aby cieszyć się wymarzonym uśmiechem w dniu wesela 🙂 Czytam właśnie opinie o różnych ortodontach z Warszawy i dużo widzę zadowolonych osób chodzących właśnie do Rock Your Smile, z tego co czytałam konsultacja i diagnostyka są u nich zupełnie za darmo? Jaki był koszt aparatu i jaki typ aparatu nosisz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja założyłam aparat w Stomatologii Cichonia i bardzo się cieszę ze u nich bo jestem pod stałą opieką. Został mi rok noszenia, oni wszystkiego pilnuą...a przede wszystkim jest na prawdę sympatycznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już ortodonta zdecyduje czy do aparatu będzie potrzeba wyrywania zębów. Ja wiele dobrego słyszałam o specjalistach z Eurodental w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja to trafiłam na znakomitą ortodoncję w Krakowie w stomatologii dr Cichonia. bardzo dobrze i dokładnie  zakładają aparat no i pełna opieka! polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chodzę do Rock Your Smile w Warszawie i mocno polecam ten gabinet 🙂 Mają świetnych specjalistów, którzy się skupiają właśnie na ortodoncji, temu jest dedykowane całe centrum, dzięki temu mają najlepszych lekarzy i najnowsze metody leczenia, które przynoszą oczekiwany efekt. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×