Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mikiiao

Czy któraś z miłych pań mogłaby mi doradzić w wyborze pierścionka zaręczynowego?

Polecane posty

Gość gość
Jak dla mnie jedynka. Najprostszy i piękny. Będzie pasował teraz i za 30 lat. Do każdego ubioru. Bardzo uniwersalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobacz te pierścionki na żywo bo na zdjęciach wszystko ładnie wygląda. Te 3 pierwsze zwykłe proste, skromne. 4 piękny tylko kolorowe kamienie raczej nie bardzo na zaręczyny, ale coś takiego tylko z jasnymi kamieniami byłoby śliczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie nr 1. Nr 4 brzydki jak dla mnie. Taki pogrzebowy . ogolnie pierwsze 3 sa spoko tylko ta 4 taka kosmiczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od nr 1 do 3 są idealne i bezpieczne. Nr 4 bardzo ładny ale...kolory kamieni do mnie nie przemawiają. Gust zmienia się z wiekiem. I trzeba wybrać coś ponadczasowego. Gdyby np ten 4 był z "diamentem" i szafirami po bokach albo poprostu same " diamenty ". Tylko nie wiem czy wtedy nie straci na uroku. Mogę ci powiedzieć z własnego doświadczenia że też mam nietypowy pierścionek zaręczynowy i chociaż go kocham po latach wiem że klasyka zawsze się obroni i nigdy nie przestanie się podobać. Czego byś nie wybrał gwarantuje Ci ze ona będzie najszczesliwsza kobieta w tym dniu.Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak wszyscy w sumie wspomnieli. Pierwsze trzy to klasyka, czwarty jest bardziej nowoczesny ;) Z tej pierwszej trójki polecam savickiego bo wbrew temu co tutaj piszą to jakościowo jest o niebo lepszy niż sieciówki, siostra dostała ich pierścionek na zaręczyny i cały czas błyszczy. A jak ktoś nie dba o swoją biżuterię to i Tiffany nie będzie wiecznie idealny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super, że bierzesz pod uwagę jakieś normalne rozmiary kamienia i ceny nie dla kloszarda. Mój mąż zarabiał nieźle w chwili zaręczyn a postanowił że budżet to do 1500 zł i sam mi kazał sobie coś wybrać, gdy razem chodziliśmy po galerii. Ktoś powie o ty materialistko, ale ja uważam że takiego czegoś nie kupuje się codziennie a raz w życiu, widocznie nie znacze dla niego zbyt wiele. Minęło kilka lat i sprawdziło się: nie znacze dla niego zbyt wiele. Zarabiam o wiele mniej, on sobie kupuje buty za 1500 zł (!) a ja chodzę w trzy razy tańszych bo przecież trzeba było sobie zarobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Savicki dobry? Od kiedy? Musiałam zwrócić pierścionek od nich bo na zdjęciu był piękny a an żywo słaby. Ponieważ jak już mówiłam mam kompleks pierścionka zaręczynowego, chciałam wybrać sobie coś skoro teraz mam kasę. I Savicki się nie sprawdził, polecam TwojaBizuteria, stronę mają o takiej nazwie a główną siedzibę w Krakowie. Tam znalazłam niesamowite pierścionki. I to tańsze niz 3000 a wyglądają jakby były za tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuję wpisać na stronie Twojabizuteria.pl szafir lub szmaragd. Są tam piękne okazy. Ja kupiłam taki o nazwie markiza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Współczuje w takim razie, dla mnie najważniejsza jest jakość i wygląd pierścionka, gdybym znalazł coś tańszego ale byłby dobrej jakości i urzekł wyglądem to też bym się zdecydował, ale jednak nie wyobrażam sobie oszczędzać na kobiecie i to jeszcze w takiej chwili jak zaręczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zgadzam się,że czwarty pierścionek jest nowoczesny. Nasze babcie głównie dostawały pierścionki z kolorowymi kamieniami. Zresztą większość pierścionków zaręczynowych jest klasyczna, powiedziałabym nawet,że na jedno kopyto. Pierwsze trzy jak dla mnie praktycznie niczym się nie różnią, czwarty jest już oryginalniejszy ale też bezpieczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 20.50 Wcześniej już jej kupowałem biżuterię w Savickim i wszystko wygląda jak nowe, dziewczyna nie ma żadnych zastrzeżeń. W aparcie natomiast kupowałem kiedyś zegarek i obsługa była przemiła. x Bo bizuterie sie nosi a nie trzyma w gablocie. x A skąd pomysł, że narzeczona trzymała go w gablocie ? Nie wiem dlaczego tak Ci zależy na tym, żeby zdyskredytować ten sklep, może twój zakup był nieudany, ale tak jak pisałem ja mam wyłącznie dobre doświadczenia z tym sklepem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
x A skąd pomysł, że narzeczona trzymała go w gablocie ? Nie wiem dlaczego tak Ci zależy na tym, żeby zdyskredytować ten sklep, może twój zakup był nieudany, ale tak jak pisałem ja mam wyłącznie dobre doświadczenia z tym sklepem x To jest twoja dziewczyna. Nie narzeczona. nie wiesz czy przyjmie pierscionek ;) To nie był jedyny fail z Savickim/apartem czy innym krukiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
Jak nie biale to moze czarne złoto : ) ciekawe jak by zareagowała : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×