Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mikiiao

Czy któraś z miłych pań mogłaby mi doradzić w wyborze pierścionka zaręczynowego?

Polecane posty

Gość Mikiiao

Witam, jestem pierwszy raz na babskim forum bo potrzebuję kobiecej rady :) A swojej dziewczyny zapytać nie mogę, bo chodzi o pierścionek zaręczynowy. Waham się nad czterema. Pierwsze trzy to klasyka, czwarty nieco oryginalniejszy ale myślę,że ładnie komponowałby się z obrączką. Moja wybranka lubi minimalistyczną biżuterię, nie przepada za srebrem. No więc wracając do pytania, to są moje propozycje 1.https://savicki.pl/1696-pierscionek-zareczynowy-the-journey 2.https://wkruk.pl/bizuteria/pierscionki/pierscionek-zareczynowy-zloty-romantyczny-5 3.https://savicki.pl/780-pierscionek-zareczynowy-the-light 4.https://savicki.pl/kolekcje-pierscionkow/pierscionki-fairytale/2323-pierscionek-fairytale-rozowe-zloto-czarny-diament#photo=1 Który byście wybrały ? A może macie jakieś doswiadczenie ze sklepami jubilerskimi i możecie powiedzieć czy te sklepy które wybrałem są godne polecenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4ty jest sliczny ale sama bym sobie taki kupila , niekoniecznie na zareczyny. Od 1 do 3- klasyka. Porownaj cene do wielkosci kamienia i cos wybierz. Wszystkie sa podobne wiec beda spoko. A zagladales na strone Lisiewskiego? Mam stamtad pierścionek zaręczynowy i obraczki, super sie sprawuja i sa tansze niz w aparcie czy kruku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli lubi minimalizm, to na pewno nie nr 4. Pozostale podobne. Ladne ale jak na minimalizm oczko ma zbyt ozdobny szlif. Moze cois zupelknie prostego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No mi też strasznie się spodobał czwarty, jestem niemalże pewien, że dziewczynie też by się spodobał, ale utarło się,że zaręczynowy pierścionek powinien być złotą obrączką z diamentem albo brylantem. Więc pewnie zdecyduje się na któryś z pierwszych a ten kupię jej przy jakiejś innej okazji, bo strasznie mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co do Lisiewskiego to jakoś średnio przemawiają do mnie tamte pierścionki... Pewnie to kwestia zdjęć, musiałbym przejść się do salonu. 20.06 A masz jakieś propozycje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.06 A masz jakieś propozycje ? x trudno radzic , ja np dostalam antyk po prababce, bardzo cenny i piekny, ale boje sie go nosic i nie w moim stylu, tez lubie minimalizm, Noszę na co dzien pierscionki o geometrycznym kształcie, proste i pasujace mi do aktualnego stroju, z galerii plastycznych, troche bajeranckie w swojej prostoicie. Te sa"bardzo zaręczynowe" ale u mnie by lezaly w szufladzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie to wszystkie cztery propozycje są minimalistyczne i absolutnie przepiękne. Ja na twoim miejscu zdecydowałabym się na 1, ewentualnie ten z Kruka, a ten 4 musisz jej koniecznie kupić np. na święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćruda1984
Zdecydowanie 3 subtelny i piekny. !!!!! 4 jest sliczna ale na zareczynowy to jakos nie bardzo, raczej na urodziny lub np. z okazji narodzin dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
Nie wiem, sa takie sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czwarty jest prześliczny ale wcale nie jest aż tak minimalistyczny :P Jeśli rzeczywiście lubi bardzo minimalistyczną biżuterię to nr 3 jest najpiękniejszy z tych propozycji, ale jeśli nie przeszkadzają jej dodatkowe ozdóbki to koniecznie 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i już się zaczęło spamowanie :D Miało być minimalistycznie i bez złota a tymczasem ktoś podsyła linki do pierścionków jak dla ruskiej nowobogackiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Savicki to tylko marka. Zero jakosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 mi się nie podoba. Najładniejszy 3, 1 też ładny. Jeśli miałabym wybrać to 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 jest w topce, wybierz ten. Jest najbezpieczniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 przepiękny !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mniej tylko nadzieję, że ona się nie dowie że radziłeś się na kafeterii jaki jej kupić pierścionek zaręczynowy:D:D:D co za obciach:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 się nie rozleci raczej i jest pewny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dostalam pierscionek od Savickiego od mojego ot tak, bez okazji i to najwieksze dziadostwo ever. nie warte nawet 2k. Po kilku miesiacach zaczeły tracić blask, a nie uzywam zadnych srodkow chemicznych. Apart też odradzam. Bylismy w kilku salonach by zmniejszyc i w kazdym bylismy traktowani jak intruzy. Na zareczyny dostalam Verragio i nie mam zarzutów. Z wyrobienie rozmiaru na specjalne zamowienie nie było zadnego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo trzeba brać próbę złota 585 lub wyżej. 333 to dziadostwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2000 zl wzwyz to sa jedne z najwyzszych prob. nie biore szajsu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.50 Wcześniej już jej kupowałem biżuterię w Savickim i wszystko wygląda jak nowe, dziewczyna nie ma żadnych zastrzeżeń. W aparcie natomiast kupowałem kiedyś zegarek i obsługa była przemiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.36 piękny, jakby był na złotej obrączce to bym się nie zastanawiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.34 wszystko pięknie, ale moja wybranka nie lubi białego złota :) ale obejrzę inne, dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedynka najladniejszy z wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od biedy 3 ale to bez sensu pytać obcych kobiet z różnymi gustami bo to nie dla nas. Mnie się złoto nie podoba. W ogóle nie pasuje diament do złota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 20.50 Wcześniej już jej kupowałem biżuterię w Savickim i wszystko wygląda jak nowe, dziewczyna nie ma żadnych zastrzeżeń. W aparcie natomiast kupowałem kiedyś zegarek i obsługa była przemiła. x Bo bizuterie sie nosi a nie trzyma w gablocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×