Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Odezwać się?

Polecane posty

Gość gość

Cześć. Mam mały problem, a moje przyjaciółki zwariowały, więc chciałabym poznać opinię innych, bezstronnych osób. W piątek tydzień temu po raz ostatni rozmawiałam z facetem, który twierdził, że mu na mnie zależy i bla bla. Nie wiem nawet czy można to nazwać rozmową, bo wymieniliśmy raptem kilka wiadomości. Jak prosto policzyć wczoraj minął tydzień bez odzewu. Moja wiadomość była ostatnia i nie wiem czy powinnam się odezwać, bo takie milczenie wcześniej się nie zdarzało. Zauważyłam, że jest go mniej na Facebooku, zastanawiam się czy coś się stało, czy może na siłę próbuje sobie jakoś wytłumaczyć fakt, że milczy. Dodam, że w 98% przypadków to on pisał jako pierwszy. Wiecie, nie chce się narzucać, ale zaczęłam się martwić. Przed snem rzuciłam gdzieś w eter, żeby może przyśniło mi się dobre rozwiązanie- no dobra śmieszne to, godne nastolatki, ale co śmieszniejsze- obudziłam się dziś, a pierwsze co przyszło mi do głowy po otworzeniu powiek, to treść wiadomości, którą mogłabym napisać. O ile kilka godzin temu byłam zdeterminowana żeby za następnych kilka godzin napisać, tal teraz nie jestem pewna czy to dobry pomysł. Jak myślicie, pisać czy czekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie sobie wkrecasz że coś mu się stało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jemu, tylko ogólnie. Nie podejrzewam, że rzucił się pod pociąg i nie ma z nim kontaktu. Po prostu wiem, że ostatnio był na badaniach które nie wyszły najlepiej, stąd takie przypuszczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może czeka aż ty się odezwiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisz, co Ci szkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcialabym .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co byś chciała? Nie podszywaj się pode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest weekend poczekaj do poniedziałku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poniedzialek dobry pomysł tak za 3 miesiące pomysle nad tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I po co te złośliwości trollu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po nic weekend .bywaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odezwij się jakoś nieobowiązująco, krótki komunikat, który nie będzie oznaczał wielogodzinnej rozmowy a pokaże, że o nim pamiętasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dobra ale on równie dobrze nie chce z nią rozmawiać i co jej da pokazanie że o nim pamieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz do niego, nie masz nic do stracenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laska napisz! Weź nie pitol! Sama piszesz, że jakiś kryzys zdrowotny się pojawił. Jak Cię spławi i nic sobie nie zrobi z troski to będziesz wiedziała, żeby go olać i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pisz jak będzie chciał to się sam odezwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będę czekała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile można pisać jako pierwszy? Może sobie (całkiem rozsądnie) odpuścił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym napisała Po cholerę się zadręczać?Najwyżej nie odpisze.Zycie jest zbyt krótkie na niepewność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy może na siłę próbuje sobie jakoś wytłumaczyć fakt, że milczy. x Tak, piszesz sobie bajki wygodne dla własnego ego. Niemniej, warto napisać do kolesia i ostatecznie zweryfikować jego postawę względem Ciebie. Pisz i nie marnuj czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ja w nim zakochany a jestem trans :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie sie zalamal wynikami badań,moze nie wiesz wszystkiego ,moze ma kilka miesiecy zycia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak moja przestala sie odzywac tydzien .. to po tym tygodniu kiedys bylem na zakupach w miescie obok ktorego ona mieszka,to ją spotkalem w lidlu z innym ale nie widzieli mnie..byli przy warzywach a ja dalej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co czekać piszesz otwarcie i masz problem z głowy, tak będziesz myślała i pisała tutaj w nie skończoność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chłopakowi znudziło się ciągle pisać pierwszemu do królewny z drewna i ciągle samemu tylko cokolwiek inicjować. Albo czeka aż ty się teraz będziesz wykazywać i okazywać zainteresowanie albo w ogóle stwierdził, że nie warto się z tego typu babą zadawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale problemy, to niech sobie w świecie szuka, pewnie pełno krolewien z gumy nie z drewna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×