Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

jaki wózek 2w1

Polecane posty

Gość adriana

zastanawiam się nad wózkiem Muuvo Quick? ktoś, coś na jego temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość christ

nie znam tej marki. polecam sprawdzić nowe modele od Expandera. osobiście zdecydowałam się na xenona i jestem pod wrazeniem, jak latwo się go uzytkuje w miescie. latwo się składa/rozkłada, proporcjonalny i zgrabny. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annnkanana

Mam wózek Anex Sport - jest spoko, może nad nim się zastanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elka

My mamy anex cross i tez się świetnie prowadzi . Amortyzacja niczego sobie i do tego gondola i spacerowka jest duża co dla nas było ważne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka

Połowa postów na różnych forach nt. wyboru wózków wychwala Anex, a w sklepach internetowych średnia ocen 2-3/5. Dajcie sobie spokój z tym nabijaniem dobrej opinii, bo to aż razi w oczy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia

Kupiłam wózek frontera z camini. Narzekać na niego nie mogę. Jakość materiału z jakiego został wykonany jest wysoka. Maluszek w gondoli ma dużo miejsca. Dodatkowo lekko się prowadzi czego chcieć więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataka

polecam kinderkraft są solidne i stosunkowo niedrogie, a jakościowo mega - w sklepie tosia jest spory wybór i dobra cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franeczkowa

Ja wybrałam wlsanie M type i jestem bardzo zadowolona 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

X-lander X-move w moim przypadku jak najbardziej na plus. Wózek bardzo dobrej jakości, dobrze się prowadzi. Jak Pani wyżej napisała wózek funkcjonalny , ładny design, poradzi sobie w każdym terenie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Larktale Coast, jest innowacyjny, rozkładany (pasuje dla niemowlaka i starszego malucha), reguluje się do wzrostu dziecka, „rośnie” razem z nim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w zeszłym roku na jesień kupiłam X-landera X-cite. Fajny lekki, gondola była całkiem spora. Teraz jeździmy spacerówką i myślałam że będę kupować inną bo gdzieś mi się ten kubełek nie do końca podobał ale koniec końców się zakochałam w nim 😉 Fajnie sobie radzi nawet na działce na trawie, w lesie gdzies na spacerze także mogę polecić ten

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nas rządzi Cavoe Osis. Wózek celowo kupiony do jeżdżenia po mieście, bo tylko w mieście z niego korzystamy i radzi sobie dobrze, więc polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko Baby Jogger! 2w1 City Sights polecam. Super skretny, dobre opony, wygodny do prowadzenia i dla dzidziusia 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×