Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baśkaa91

czy któraś z was zamawiała tabletki poronne z tej strony?

Polecane posty

Gość baśkaa91

a dokładniej ze strony women-rights.org ? zauważyłam wiele pochlebnych komentarzych na ich temat na różnych forach i też tutaj na kafeterii, ale tak się słyszy o oszustach na ten temat i sama chce się upewnić czy mogę im zaufać. pani na czacie jest bardzo miła i uprzejma, kontakt z nią jest bardzo dobry i rzetelnie odpowiada na wszystkie pytania. też sam fakt, że wysyłka jest pobraniowa i można otworzyć paczkę przed zapłatą już raczej mnie przekonuję, ale mam nadzieję, żę dowiem się czegoś więcej od was? bardzo proszę o odpowiedź czy ktoś tam zamawiał i czy mogę ja też im zaufać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkot
Masz 27 lat i chcesz poronić , zaintrygowalas mnie odezwij się koteczek1992ad@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są uczciwi. Ja u nich zamówiłam 2 tygodnie temu i teraz jestem już po kuracji, która przebiegła jak najbardziej pomyślnie. Wcześniej szukałam pomocy na innych stronach, ale na żadnej z nich nie było żadnego kontaktu czy odzewu na moje pytania. Tutaj Pani na czacie okazała się być bardzo pomocna, fachowo i profesjonalnie odpowiadała na moje pytania. Też w trakcie samej kuracji była dla mnie dostępna cały czas i wspierała mnie dobrym słowem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też korzystałam z ich pomocy jakiś czas temu i nie mogę powiedzieć złego słowa. kontakt wręcz wzorowy, czy to na czacie czy mailowo, żadne moje pytanie nie zostało bez odpowiedzi. zamówiona paczka przyszła już po paru dniach i wszystko było tak jak obiecane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baśkaa91
dziękuję za wasze odpowiedzi i przepraszam, że tak późno odpisuję, ale nie było mnie teraz przez ten dłuższy weekend. postanowiłam, że skorzystam z ich pomocy. porozmawiałam juz parę razy z Panią Dorotą na czacie i naprawdę sprawia wrażenie miłej, przyjemnej i przedewszystkim uczciwej osoby. dam wam znać jak już dostanę tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×