Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość baśkaa91

czy któraś z was zamawiała tabletki poronne z tej strony?

Polecane posty

Gość baśkaa91

a dokładniej ze strony women-rights.org ? zauważyłam wiele pochlebnych komentarzych na ich temat na różnych forach i też tutaj na kafeterii, ale tak się słyszy o oszustach na ten temat i sama chce się upewnić czy mogę im zaufać. pani na czacie jest bardzo miła i uprzejma, kontakt z nią jest bardzo dobry i rzetelnie odpowiada na wszystkie pytania. też sam fakt, że wysyłka jest pobraniowa i można otworzyć paczkę przed zapłatą już raczej mnie przekonuję, ale mam nadzieję, żę dowiem się czegoś więcej od was? bardzo proszę o odpowiedź czy ktoś tam zamawiał i czy mogę ja też im zaufać?

Gość gośćkot
Masz 27 lat i chcesz poronić , zaintrygowalas mnie odezwij się koteczek1992ad@gmail.com

Gość gość
Są uczciwi. Ja u nich zamówiłam 2 tygodnie temu i teraz jestem już po kuracji, która przebiegła jak najbardziej pomyślnie. Wcześniej szukałam pomocy na innych stronach, ale na żadnej z nich nie było żadnego kontaktu czy odzewu na moje pytania. Tutaj Pani na czacie okazała się być bardzo pomocna, fachowo i profesjonalnie odpowiadała na moje pytania. Też w trakcie samej kuracji była dla mnie dostępna cały czas i wspierała mnie dobrym słowem.

Gość gość
też korzystałam z ich pomocy jakiś czas temu i nie mogę powiedzieć złego słowa. kontakt wręcz wzorowy, czy to na czacie czy mailowo, żadne moje pytanie nie zostało bez odpowiedzi. zamówiona paczka przyszła już po paru dniach i wszystko było tak jak obiecane.

Gość baśkaa91
dziękuję za wasze odpowiedzi i przepraszam, że tak późno odpisuję, ale nie było mnie teraz przez ten dłuższy weekend. postanowiłam, że skorzystam z ich pomocy. porozmawiałam juz parę razy z Panią Dorotą na czacie i naprawdę sprawia wrażenie miłej, przyjemnej i przedewszystkim uczciwej osoby. dam wam znać jak już dostanę tabletki

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować