Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kobiet niepracujace jaki macie pomysł na siebie ?

Polecane posty

Gość gość

Pytanie to kobiet które latami nie pracują i wychowują dzieci. Nie zarabiają lub "prowadzą firmę " która zarabia na waciki. Jaki macie pomysł na siebie na przyszłość? Być zależna od męża do śmierci? Iść do pracy w dojrzałym wieku jak dzieci dorosna i pracować za najniższą krajową do śmierci? Pytam po sama planuje drugie dziecko i nie chciałabym wracać do korpo ale też nie wiem co mogłabym robić . Posiedzę 3 lata w domu a potem co? Nie wyobrażam sobie w wieku dojrzałym harować ciężko ale też chciałabym być niezależną kobieta. Wiadomo że na kafe kobiety niepracujace mają po 5 nieruchomości pod Warszawą i z tego planują zyc. Więc pytam kobiet które nie mają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wyjadę w góry i będę hodować owce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez 8 lat pracowałam w firmie, i dodatkowo wykonywałam pewne prace w domu, ale tak na ćwierć gwizdka,raczej to była moja pasja wykonywana w wolnej chwili i głównie na użytek rodziny i dobrych znajomych..Urodziłam dziecko, kilka tygodni było ok, ale zaczęłam się nudzić, powróciłam do pracy domowej, ale teraz już na poważnie bo do swojej firmy nie wrócę na to samo stanowisko, po 8 miesiącach wypadłam z obiegu. Będę pracowła pod swoim szyldem, pomysł i chęci są!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:27 A kasa z tego biznesu jest ? Czy ledwo na waciki jest albo co gorsza mąż dokłada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakładam bloga ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracowałam w młodości jako terapeuta zajęciowy, praca z powołania, ale nędznie sięzarabia. Od 10 lat jestem w domu. Miałam taką możliwość, że zrobiliśmy przybudówkę, mam gabinet i robię rzęsy, ale nie siedzę tam ciągle, umawiam sobie zazwyczaj jedną klientkę, maksymalnie dwie. Trzeci rok studiuję psychologię (marzenie życia) i z tym wiąże swoją przyszłość, więc to kolejna zmiana zawodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wole się zająć sobą niż pracować. Przez 2 lata pracowałam w miejscu gdzie byłam wykończona psychicznie, pewnego dnia to rzuciłam i koniec. Wszystko co aktualnie robię to robię dla siebie. Fryzjer, kosmetyczka, spa, jazda konno, sauna, joga, tance, zakupy, dobre wyjścia i wycieczki. Skąd mam kasę? Ze sponsoringu :) I nikomu nic do tego o :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możecie mnie zjeść, ale odetchnęłam z ulgą, gdy okazało się, że kobiety z 4 dzieci będą mieć ustawową emeryturę. Poki co, prowadzę sobie właśnie mały handelek w sieci, miesięcznie wpada od 1,5 do 2 tys ale małym nakładem pracy, mam też stronę na pewnym portalu, która powoli budzi zainteresowanie więc kto wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko co zrobisz, kiedy już nie będzie chętnych, żeby cię sponsorować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robie cos dorywczo w zawodzie , czasem sa to ambitne rzeczy ale trudno nazwac zarabianiem, bardziej satysfakcją. Wynajmuje 2 mieszkania, nie za kokosya pzrypilnowac tego trzeba. Emerytura - przed dziecmi pracowalam, potem oplacalam skladki, Maz zarabiua bdb.Zrobiłam kurs jezykowy i kilka innych mniejszych, bardzo duzo działam społecznie.Opiekuje sie starszymi rodzicami. Czasu na nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadnego ... Tylko sobie w ten pusty łeb strzelić i by było śmieszniej nawet nie ma czym... Jestem przegrywam.... Możecie mi dokopać jak to mną kare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie pracuje ale oplacam sobie skladki emerytalne, wiec nie martwie sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam pomysłu na siebie. Pracuje i jestem zmęczona życiem i wszystkim ale z drugiej strony co mam zrobić? Nie chce być na utrzymaniu męża. Pracuje w super firmie więc tym bardziej boję się rezygnować bo mam już swoje lata i boję się że potem mnie nikt nie przyjmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam ludzi, którzy martwią się o innych. A tak na serio widać, że chcesz wywołać gownoburze trollico. Twoim pomysłem na życie jest zakladanie tematów na Kafe. Uważam, że powinni ci za to płacić uzależniona babo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli byś chciała pomocy w złożeniu bloga znam parę dobrych osób które mogę ci to zaoferować firma favorforfavor.pl robi jedne z lepszych blogów za niewielkie pieniądze bo około 200 złotych 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×