Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak zerwać tę znajomość

Polecane posty

Gość gość

Spotykamy się jako przyjaciele dla benefitów, wiadomo ja do niego coś czuje on jest typem niedobrego chłopca, ma swój świat. Przyjaźnimy się od dawna. On ma związki od czasu do czasu jak mu się podoba. Nie będe mu nic wyznawała bo to nie ma sensu. Cały czas myślałam że jest to moje pięć minut szczęścia bo w zasadzie tak jest, kiedy jestem z nim. Ale ostatnio coraz bardziej jest mi smutno. Wiem że jak przyjdzie to znów pójdzie. I to w zasadzie nie ma sensu. Ale nie mam w sobie na tyle siły aby mu powiedzieć spadaj, bo za długo się znamy. Zastanawiałam się nad zmianą miasta ale musiałbym budować wszystko od nowa, a nie wiem czy mam na to odwagę, boje się że go stracę a przecież wogóle go nie mam. Czy ktoś był w podobnej sytucji? Kiedy myślicie że coś jest dla was dobre a tak naprawde jest destrukcyjne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie jesteś zerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli podsumowujac jesteś świadomą bezpłatną k. na zawołanie w międzyczasie gdy ten gość nie ma innej do bzykania? Napewno rodzice byliby z ciebie dumni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Darujcie sobie ubliżanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale mają rację. Prawda boli ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zesraj mu się na mordę suko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kardulaki
Jestem w podobnej sytuacji i powiem Ci ,że to nic dobrego. Też nie potrafię zerwać jak go dłużej nie widzę to tęsknie i piszę:/ jakoś przyzwyczaiłam się do niego teraz żałuję ,że nie zakończyłam tego wcześniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczuję. Wyjazd do innego miasta to dobry pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda boli? Opisałam swoją sytuację i proszę osoby które były w podobnej o rady, nie takie które mają problemy same ze sobą i anonimową ubliżają, bo to łatwe prawda? Tak to jest prawda żenada i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie byłam nigdy w podobnej sytuacji, bo nie jestem dziwką na boku dla kolesia :) sorry za brak porad kurw się dalej na lewo i prawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uświadomić sobie, że jesteś dla niego tylko dziurą on jest typowym egoistą i skoro się zgodziłaś na bycie zaspokajaczką to chętnie korzysta, bo jest prymitywnym samcem, ale nie lubi cię, nie szanuje, nie kocha każda inna mogłaby być na twoim miejscu i by nie zauważył różnicy więc twoje sentymenty są tu śmieszne kobiety są inaczej skonstruowane i tylko jakiś mały procent w ogóle nie wiąże uczuć z fizycznością, znam tylko jedną, która ma mentalność jak facet i ona ich "zalicza" ale to bezwzględna i narcystyczna osoba, w dodatku brzydka :DD nawet na nią są chętni jeżeli chodzi o seks, więc to wiele mówi o "wymaganiach" facetów, każda do łóżka się nada żadna to nobilitacja dla ciebie więc usuń się i szanuj się, nie daj się wykorzystywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak inne ale ja nie mam problemów ze sobą i dla mnie też jesteś k. Szmać się dalej zdrowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona ma się szanować? Wierzysz w to po tym co napisała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.48 - dziekuje, jak widać można napisać parę mądrych zdań bez ubliżania i ulżenia sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak odezwaly sie matki polki nieskazitelne, w ktorym wieku zyjemy? co zlego jest w przyjazni dla benefitow, skoro zadne z nich nie ma stalego zwiazku. Zacofane, nieskazitelne wrecz idealne z was kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz samo to, ze jest niedobrym chlopcem brzmi niezbyt zachecajaco. Swiadomosc, ze nic konstruktywnego z nim nie zbudujesz, powinna sklonic cie do podjecia radykalnego ciecia. Chyba, ze zadowolisz sie namiastka. Masz 2 wyjscia. Pierwsze: to radykalne ciecie. Mowisz :stop. Musze chronic siebie i nie pokazuj mi sie na oczy dla dobra mego i twojego. Drugie : to szukanie sobie "zamiennika", nie odcinajac do konca galezi na ktorej siedzisz. W momencie powodzenia temtemu mowisz: PASS!!! Nic mu nie jestes winna, zadnych wiernosci, czy dotrzymywania zobowiazan. Spokojnie bez opowiadania sie komukolwiek, a juz napewno nie jemu. Zmiana miejsca zamieszkania, taka przewalanka w zyciu dla Pana Nikt? Wez przestan. Tyle stresu, zamieszania dla kogos, ktory nic w twoim zyciu nie wnosi. Brawura i ryzyko. Niepotrzebna strata sil i emocji. Przeanalizuj swoje sily i wedlug nich podejmij decyzje. Nigdy nie bylam w takiej sytuacji, bo nie pozwolilabym nikomu bezkarnie buszowac w moim zyciu. Ale ty tez dasz rade. Powodzenia. Ell.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - bardzo dobra wypowiedź! Nic dodać, nic ująć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to prawda taka znajomośc wcześniej czy pozniej się zakończy nie trzeba mu było dawac nie masz rozumu jak on tak z toba gra to graj nim a najlepiej odejdz jak na horyzoncie pojawi się inny ten któremu będzie na tobie zalężało a ten niech spada..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powoli zakoncz te spotkania az mu się znudzi i da sobie spokój albo urwać raz a dobrze///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestań z nim uprawiać seks i wyznaj mu miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:37 - poprawka , przestan uprawiac seks i odejdz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli mu wyzna uczucia to może sam zerwie znajomość? Ważne by mu nie uległa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×