Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czemu większość singielek koło 30 jest taka Krytyczna

Polecane posty

Gość gość
Natury nie oszukasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie intetesuja namietnosci, dzieci w ogole, tzn boje sie ciązy wiec mysle jak nie wpasc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Mnie intetesuja namietnosci, dzieci w ogole, tzn boje sie ciązy wiec mysle jak nie wpaść" Mam dwójkę i jestem zadowolony, namiętność to mit, szybko przemija. Jakby nie dzieciaki to pewnie byśmy szukali namiętności gdzieś indziej niż u siebie. A tak to radość z dzieci i seks co jakiś czas i wystarcza do spełnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można bać się ciąży?? Czyli poprostu nie masz instynktu macierzyńskiego?? Kobieta po 30 kombinuje jak nie wpaść.... Poprostu zacznij się zabezpieczać z głową... Patola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" Kobieta po 30 kombinuje jak nie wpaść" Może po prostu zaspokaja się seksualnie facetem/facetami, a że żaden według niej nie nadaje się na ojca (to inna sprawa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spoko są tacy co się nie nadają na ojca. Wszystko rozumiem tylko ten tekst jak nie wpaść. Baba po 30 myśli sobie jak się pobzykac a nie wpaść . Hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No a co w tym takiego dziwnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"No a co w tym takiego dziwnego? " Też tego nie rozumiem. Nie masz z kim się rozmnożyć a chędożyć się chce, to starasz się chędożyć a nie rozmnażać z byle odpadem genetycznym (nasze ciała dobrze wiedzą z kim połączyć materiał genetyczny żeby wyszło co trzeba a nie zjeb genetyczny - a że czasem matce naturze nie wychodzi to insza inszość)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak się za młodu lata za gnoikami a ci potem robią je w konia to nie dziwota że stają się zgorzkniałymi srustrowanymi wariatkami co zaczynają nienawidzić wszystkich facetów nwet tych normalniejszych. Widziały gały co brały no ale młodość na ogół jest głupia prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
samotne 30ki plus to albo niestabilne emocjonalnie wariatki po przejsciach albo kobiety nadal zajęte robieniem kariery i nie majace czasu na związek. Sprawdzone und potwierdzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj [19:49 za to kobiety są teraz mega idealne:) ja nie jestem mizoginem ale gdy słysze takie teksty to sie nóż otwiera - wiekszość z was nie potrafi dzis nawet ugotowac przyzwoitego prostego obiadu, sam w sumie co wy dzis jeszcze jako kobiety potraficie zrobić.Oczywiscie nie wszystkie z was takie sa ale jak patrze na niektóre kobiety to stwierdzam że nasz gatunek wymrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda. Kobiety w dzisiejszych czasach gonią za kariera. Oczywiście to czego dokonają dzisiaj nie uda im się powtórzyć za 20 lat. Takie życie samotnych bezdzietnych 30 też ma swoje uroki. Sama mam 31 lat męża, dziecko, pracę. Jestem czasem umęczona i mam ochotę wrócić z pracy rzucić się do łóżka i zasnąć bez krzyków nad głową "mamo bawić się" ale niestety nie cofnę czasu. Męża jeszcze można wymienić:) ale dziecka już się nie da. Ogólnie nie narzekam. Mam koleżankę z gimnazjum mój rocznik 87. Robi karierę w Londynie już jest na poważnym stanowisku, kasa, służbowy samochód wyjazdy za granicę. Praktycznie nie ma jej w domu cały czas tylko pierze, pakuje walizę i w droge. Facetów ma z dolotu. Parę razy się pobzykaja i się rozstają. Ostatnio mi mówi, że ona nie potrafi być z kimś innym bo brakuje jej przestrzeni. Nie umie z kimś zamieszkać , dzielić się radościami czy smutkami.... Czy to jest spełnione życie. Myślę że w wieku 20-30- 40 lat tak. Ale potem smutek i pustka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czemu chcesz męża wymienić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze to skutek zawyzonej samooceny i sfrustrowania. Polecam MGTOW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiecie po 30 trudno znalezc zdrowego psychicznie i stabilnego emocjonalnie mezczyzne. Facetom teraz sie we lbach poprzewracalao i szukaja idealow, choc sami nimi nie sa. Maja wyimaginowane i wygorowane wymagania do tego co sami soba reprezentuja i co oferuja, a przewaznie jest to NIC. Przecietny Kowalski tylko stawia wymagania. Faceci wolni po 30 to z reguly to typy nienadajace sie na mezow i ojcow, nie szanuja kobiet i nic dziwnego ze kobiety nie maja w czym wybierac. Wiekszosc facetow po 30 stanu wolnego ma jakies skrzywienie psychiczne. Nic dziwnego, ze kobiety wola byc same niz meczyc sie z problematycznym facetem, ktory ma cos z glowa. Albo jak jest w miare normalny psychicznie to zdradza czy nie szanuje kobiety. Ile procent wolnych facetow szanuje kobiete? 1%? a mowia ze sa normalni:O dramat wspolczesnych czasow ! jak chlopisko ktore obraza kobiete mowi o sobie ze jest porzadny a reszta to bedboje :D jakies jaja bedboje to wlasnie ci faceci co siedza w necie i obrazaja kobiety, takich trzeba unikac jak ognia, bo taki chlop nigdy zadnej kobiety nie bedzie ani kochal ani szanowal. Szkoda zycia na takich wygrakowanych samcow ! jak sie poznaje faceta to gada ze normalny jest a przy blizszym poznaniu wychodza jego skrzywienia psychiki i problemy z glowa. Teraz to chyba jakas moda jest na gadanie "jestem normalny" a rzeczywistosc weryfikuje co innego. Najwiecej rozczarowan facetami ma sie po znajomosci z tymi rzekomo "normalnymi" czy "porzadnymi" ktorzy zdecydowanie tacy nie sa, bo nie szanuja kobiet czyli sa bedbojami. Oni chyba sa tak zdesperowani ze roznych metod sie chwytaja by zlapac jakas kobiete by na nich robila i by mogli ja wykorzystywac seksualnie, bo na tym teraz zalezy przecietnemu Kowalskiemu w Polsce, nie na milosci, zakladaniu rodziny ani na kochaniu kobiety. Prawie kazdy wolny facet jest jakis wybrakowany bo nie potrafi kochac kobiety, narzeka na kobiety bo w mlodosci lecial na dziffki zamiast na porzadne, ktore emocji i wrazen nie dawaly. Wspolczesny rynek kawalerow do wziecia to totalna beznadzieja , jest to przewaznie grupa jeczacych i narzekajacych na kobiety bedbojow ktorzy nie nie kochaja i nie szanuja kobiet, majacych skrzywienie psychiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na Kafe sa sami bedboye

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wolni faceci to same chamidla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 9:43 Brawo Ty! Zgadzam się z każdym słowem))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wybrzydzam bo zarabiam w korpo 12k na reke i trudno mi znalezc wolnego zarabiajacego przynajmniej tyle co ja i z podobnego srodowiska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koleżanko wyzej, ja tez pracuje w korpo, zarabiam sporo, co prawda mniej niż Ty, ale mam ten sam problem. Ciżeko znalezc faceta o podobnys statusie spolecznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - co potrafię zrobić, jako kobieta? Cóż, jestem samodzielna. Wymienię koło, olej w samochodzie, filtry - takie podstawowe sprawy. Potrafię położyć panele, płytki, gładzie. Jestem w stanie sama pomalować mieszkanie. Wnieść i skręcić meble. Uszczelki i tym podobne też wymieniam. Poza tym, oczywiście, pracuję. Nieźle zarabiam. Znam biegle dwa języki obce i trzeci komunikatywnie. Skończyłam III stopnie studiów, teraz kończę podyplomowe. Dobrze gotuję. Piekę ciasta. Mam 30 lat, nie mam nadwagi, jestem uważana za ładną kobietę. Jestem sama, od zawsze. Bo po co mi facet? I co może mi zaoferować, skoro wszystko jestem w stanie zrobić sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A seks jestes dziewica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Singielki ok. 30 są obeznane w temacie. Wiedzą czego chcą. Są dojrzałe i nienaiwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj jak się za młodu lata za gnoikami a ci potem robią je w konia to nie dziwota że stają się zgorzkniałymi srustrowanymi wariatkami co zaczynają nienawidzić wszystkich facetów nwet tych normalniejszych. Widziały gały co brały no ale młodość na ogół jest głupia prawda? x zamknij morde gnoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś najgorsze smiecie to takie pyskate wulgarne i schamione gnoje jak ty chamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojojjjjjoj taaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - większą przyjemność mam sama ze sobą, niż z facetem więc do seksu też nie jest mi potrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli nigdy nie bylas z facetem to nie wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×