Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czemu większość singielek koło 30 jest taka Krytyczna

Polecane posty

Gość gość
ja chce tylko seksu ale jestem bardzo wybredna, interesuje mnie najwyższa jakość i najlepszy rodzaj chemii, 90 % odpada, nie, 98

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie przejmuj się, ten od bolca to sfrustrowany prawiczek myśli, że jak on myśli tylko o seksie i cipkach, to kobiety muszą mieć tak samo - całkowitą fiksację w dodatku uważa się za inteligentnego, co niestety mija się z rzeczywistością i biorąc pod uwagę fiksację jest po prostu niemożliwe nikt kto ma jakieś konkretne nieustające zaburzenie nie jest w stanie myśleć jasno ten chłopaczek porusza się po tym forum bo to jedyna rzeczywistość, gdzie może próbować sobie udowodnić, że jednak potrafi jako tako się wysłowić I uwaga - kieruję to do dziewczyny z nim rozmawiającej, żeby znowu nie czuł się urażony. Takie jest po prostu moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
[20:23 Ja wolny, mowia, ze przystojny, wysportowany (nie mylic z silownia, bo nie mam z tym nic wspolnego). Smieszne byloby porownywanie mnie z Januszem z piwnym brzuchem. I jakos tlumow nie widze zeby za mna sie ogladaly. Czy wy jestescie slepe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest różnica między pożądaniem konkretnej osoby, chemią a potrzebą seksu z kimkolwiek w miarę (prawiki, to termin odnoszący się do problemu mentalnego - zaznaczam, żeby znowu się jakiś ktoś nie obruszył) i ci z drugiej kategorii nie potrafią ogarnąć pierwszej i nawet zabawne jest to, jak swoje frustracje i potrzeby przerzucają na pierwszą kategorię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj [21:43 z tymi wymogami to w końcu skończysz w zakonie,z wami jest taki problem że za dużo od faceta wymagacie nie dając nic od siebie ( bo jeżeli wam sie wydaje że aby zdobyć faceta wystarczy tylko ładnie wyglądać leżeć i pachnieć to sie mylicie - no chyba że do seksu tylko). Dzisiejsze kobiety nawet nie potrafią gotować jak należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.11.10 bo facet z twoimi zarobkami i statusem woli mieć po kilka kobiet w ciagu miesiaca - nie dość że taniej go wynoszą i stać go na to to taki facet po prostu woli zabawe co chwila z inną niż jedną - taka już nasza natura:) jesteśmy poligamistami, jedna baba szybko nas nudzi a kto bogatemu zabroni?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pracuję w dużej uznanej korporacji, dodam tylko że zarabiam grubo powyżej 10 tys. i wiem jedno - nigdy bym sie nie umówił z którakolwiek z koleżanek z pracy lub z kobietą o podobnych zarobkach bo wiem jakie są - apodyktyczne i nienadajace się do związku. Sam też związku nie chce,wole seks bez zobowiazań i na szczęście wiele kobiet przystaje na taki układ.Żyje sie tylko raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ gość dziś Podobna sytuacja, chociaż ostatnio pojawiło się u mnie w pracy urocze młode blond stworzenie. Pożyjemy, porozmawiamy, zobaczymy czy jest zyebana jak pozostałe... 00 Istnieje szansa że nie bo jeszcze młoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci w Polsce są zbyt mili a one potrzebują męskich samców alfa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×