Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Muszę się wygadać

Polecane posty

Gość gość

Cześć! Piszę tutaj nie dlatego, że nie mam przyjaciół, ale dlatego, że chciałabym powiedzieć o mojej sprawie komuś obcemu. Mam 23 lata i przez 6 lat byłam w związku. W 2015 roku mój chłopak ze mną zerwał, bez przyczyny i poleciał do innej. Do osoby, co do której miałam pewne podejrzenia, że może być nim zainteresowana, a on nią. Zbieglo się to w czasie z tym, że miałam iść do szpitala na operację. A mój chłopak po 3,5 roku związku nawet się do mnie nie odezwał. Nie zapytał, jak się czuję i czy żyję. Po pół roku wrócił. Przeprosił, błagal o wybaczenie, a że go kochałam, to zdecydowałam dać mu jeszcze jedną szansę. Byliśmy ze sobą. On się oświadczył. Długo zajęlo mi pogodzenie się z tym, co mi zrobił. Miałam do niego wiele żalu i czułam się niepewnie, bo wiele tajemnic wychodziło po fakcie, wiele rzeczy przede mną zatajał. Kiedy wszystko zaczęlo być dobrze, on znowu bez przyczyny mnie zostawił. On razu poleciał do dziewczyny, z którą był za pierwszym razem (ona wtedy go nie chciała, a teraz tak). A w międzyczasie umawial się na intymne spotkania z jeszcze inną dziewczyną. Przez całe wakacje denonstrowal jak to się świetnie bawi, jak imprezje i żyje jak król. Wiedział, że to wszystko widzę, a mimo to robił to wszystko. Cały czas pisał do mojej siostry, pytał, co u mnie, co robię i w ogóle. Później odezwał się znowu. Wiedział, że w te wakacje znowu mam mieć operację i znowu się nie interesował. Później był z dziewczyną, którą poznał na koncercie... Ja o tym wszystkim nie wiedziałam, dowiedziałam się od znajomych. On teraz chciałby ze mną być, ale boi sie że ja mu będę wszystko wypominac. Ciągle myśli tylko o sobie... Co mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zerwij z nim kontakt, dla swojego dobra. On się Tobą bawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę jesteś j*******a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jprd Ale jesteś głupia! Jak but!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ignoruj go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam , ze ostro , ale POGIELO CIE ? :O . Ty sie jeszcze nad tym / nim zastanawiasz ? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćparassolka
mój mąż robił tak samo ,też nie wiedziałam ,po ślubie to samo ..żałuję że nie było nikogo kto by mi powiedział o tym co robił,może nie wyszłabym za niego ,wszyscy wiedzieli że ma dziecko z inną i wszyscy milczeli mam do nich żal wpakowałam się w bagno a teraz już za późno,nie rób tego błędu co ja bo do końca życia będziesz płakać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no cóż wszystkie go kopia w dupę ty jedyna zawsze go chcesz niezależnie od świnstw które robi raz na zawsze sięodetnij , od razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli teraz cię zdradza to po ślubie tym bardziej będzie zdradzał. Dalabys radę mu zaufać po tym wszystkim co ci zrobił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten facet po prostu świetnie odkrył twoją osobowość emocjonalną - grajac na świnię i chama wzbudza w tobie emocje wiedząc że to u ciebie działa i zawsze mu wybaczysz. Swoją drogą podziwiam takich gnojków bo ja za swoje dobre sece poczytywany jestem za miękką faję i do dzis jestem sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×