Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tylko na chodniku

Większość kobiet jest nudnych jak psia kupa na chodniku

Polecane posty

Gość gość
Liczy się wnętrze. Dziura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie są te fajne
kobiety często są NUDNIEJSZE od kupy, wymalują tylko ryj, ubiorą skąpy ciuch i sprzedają się jak w mięsnym, żałosne istoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak. Też tak mamy. Ja mam tylko kilka koleżanek z tego względu że nie dość że kobiety są głupie i nudne to jeszcze zawistne i ciągle gadają o odchudzaniu albo paznokciach. A wyjść z taką nie da rady bo ona dziś do teściowej z misiem jedzie, jutro natomiast do galerii na zakupy z misiem a pojutrze obiadek misiowi musi zrobić i kapcie nowe kupić. Tępe ograniczone kretynki. Oczywiście nie mówię że wszystkie takie są ale na pewno jakieś 90%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna 29
gość dziś - wśród facetów też nie brak kretynów, prostaków, ignorantów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupa kupy, zawsze dobra. Kupa kupy, zawsze z d**y. Hihihi..... Ja tam o kupie moglabym nawet felieton skrobnąć i uważam ja za bardzo ważny aspekt w naszym życiu. Jestem kobieta z krwi i kości, no tluszczyku tez mam tu i ówdzie... ale zbliża sie zima, niech grzeje. Czy jestem nudna... Często milcząca, czasem gadula. Pełna sprzeczności... Tak mówią. Kiedy trzeba gadac- milcze. Kiedy trzeba milczeć- gadam. Zależy id chcenia. Nie lubię robaków, kocham słodycze. Lubie czasem pogadac o d***e Maryji to dlaczego o kupiec by nie. To może na tyle. Pozdrawiam, Agnieszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.21 dokładnie, jak są w związku to tylko miś się liczy, nie mają czasu dla kolezanek a jak miś zawiedzie, kopnie w d...e to nagle potrzebują kokezanek do wypłakania im się w rękaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Udzielanie się w tym temacie kobiet to zaniża nie swojej wartości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam wartość psiej kupy to czemu nie mogę tu pisać ... Klaniam nisko- Agnieszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcale nie jesteś Agnieszka jej stalker.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem:-) dla znajomych i przyjaciół -Agulka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka jedna 29 wczoraj gość dziś - wśród facetów też nie brak kretynów, prostaków, ignorantów. > tylko kobiet tępaków jest 90%, facetów 30%, więc spora różnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fifty fifty jeśli chodzi o tepakow, pustaków. Agulka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agulka Pipulka to ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam z
Taka jedna 29 wczoraj gość dziś - wśród facetów też nie brak kretynów, prostaków, ignorantów. Zgłoś Ja bym chętnie z tobą porozmawiał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Yy... Ja. Tylko ja jestem zdolna pisać o kupie :-) Ale jaja. Ile człowiek nie wie jeszcze o sobie. Agnieszka( Agulka tylko dla przyjaciol).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruudy lisek
Agnieszka, jesteś kobietą moich snów, spotkajmy się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta Twoich snow to ta, która pisze o kupie? Niebywałe:-) Mierz wyżej! Agnieszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruudy lisek
gość dziś Kobieta Twoich snow to ta, która pisze o kupie? Niebywałeusmiech.gif Mierz wyżej! Agnieszka. Zgłoś Lubie ciekawych ludzi, mam taką nature

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawi ludzie pisza o kupie? :-) Czasem słyszałem, ze mam ciekawa osobowość, nawet wczoraj :-) ale nikt mi tego nie powiedział na podstawie dwóch skleconych zdań o kupie? :-) W oczach niektórych tez mogę uchodzić za pusta osobę. Bo chyba lepiej gadac o kosmetykach nuż kupie:-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.11.10 Najlepsze jest to , ze kazda baba mysli o sobie, ze wszyskie aby sa nudne ale ona, ONA! to dopiero jest interesujaca! kazda mysli o sobie tak samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie jam mam z tym problem i często zastanawiam się czy nie jestem nudna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra, ja tez uwazam, ze kobiety sa nudne, a tematy na ktore mozna z nimi porozmawiac ograniczaja sie w pewnym wieku do dzieci, do pogody, do tego ze sie nie wyspalam, nie wysrałam itd. ewentualnie jakies gotowanie. I co? No i one wszystkie maja facetow. A ja nie mam. Wiec mezczyzni raczej potrzebhuja prostych kobiet realizujacych swoje funkcje biologiczno-spoleczne i tyle. Chca miec spokoj i przewidywalna babe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D tak przewidywalna baba, to jest to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie zastanawiałam sie nigdy czy jestem nudna. Jestem sobą. I dla jednych mogę być odbierana jako nudna, dla innych nie. To zależy od ludzi co kryje sie dla danych osób pod tym pojęciem i od ich osobowości, charakterów, sposobu bycia. Ale nie ma dla mnie chyba tematów nudnych czy tabu. Bo każdy człowiek jest na swój sposób interesujący czy inspirujący. Ja tez lubię ciekawych ludzi i w każdym staram sie dostrzec cos ciekawego. I nie uważam, ze jeżeli ktoś mówi o pogodzie, dzieciach jest nudny. To tematy życiowe i tzw. bezpieczne nie tylko by zapełnić niezreczna ciszę, ale właśnie bezpieczne, gdy nie chcemy sie uzewnetrzniac, no różne pobudki nami kierują. Przewidywalna osoba to taka, która juz poznalismy w pewnych sytuacjach, na pewnym etapie życia. Znamy ja i jesteśmy w stanie przewidzieć jej postępowanie.Jeżeli ktoś nie ma większego temperamentu czy chęci starania sie dla drugiej osoby wtedy mówimy, ze ktoś jest nudny. Także bycie przewidywalny i nudnym zależy od odbiorcy danej osoby i jej charakteru. Bo ludzie sie dobierają wedle niego. Nie można tak łatwo segregowac ludzi i wyrzucać do jednego worka. Agnieszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nudni to tacy bez wyobraźni, prości i nie ciekawi niczego, czyli tz. pustatki, zero inicjatywy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dokładnie. Ja spotkalam na swojej drodze mężczyznę, który nie jest przewidywalny i nudny. Jest zaskakujący, bardzo dba o mnie i dziś mi wyznał swe uczucia względem mnie. Było to zaskakujące i zarazem wzruszające. Jestem bardzo szczęśliwa i chce sie rozwijać przy tak dojrzałym i nie przewidywalnym mężczyźnie, który zaskakuje mnie na każdym kroku, dodaje skrzydeł, chęci by wstawać rano i jest moim oparciem. Pzdr. Agnieszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jeszcze raz ja.... Agnieszka. Moj luby ma dla mnie niespodziankę.... Tak mi napisal żebym nie mogła spac, hihihi... Chciałam sie tym podzielić tylko, :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby nie seks faceci w ogóle nie zadawaliby się z kobietami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko, ze dojrzałemu mężczyźnie na poziomie, któremu zależy na poważnej relacji i zwiazku nie dąży do niego za wszelka cenę. Jeśli pozna kobietę swojego życia, będzie czekał. Taka prawda. Uwielbiam niespodzianki. Nie mogę sie doczekać jutra wieczora. Marzę o jednej rzeczy, ale dopiero dziś mi sie zrodził ten pomysł. Nie no są faceci prości, którym zależy tylko na sexie, spoko. Tylko trzeba trafić na odpowiedniego na poziomie. A jak ludzie maja ten sam cel czyli sex to ich sprawa. Ja mierze wyżej... Nawet jeśli nie trafie na księżyc, znajdę sie wśród gwiazd. Zawsze to sobie powtarzalam. I chciałabym żeby ludzie nie wrzucali wszystkich do jednego worka, ze kobiety sa nudne, ze facetom chodzi tylko o sex. Ten kto tak uważa musi być nieszczęśliwy bardzo i mieć ograniczone myślenie. Pisze to tylko z troski. Agnieszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry Agnieszka, ale głupia i naiwna jesteś w tym swoim pretensjonalnym bełkocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×