Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy mam szanse na miłosc...3 dzieci, 3 różnych ojców, 2 rozwody

Polecane posty

Gość gość

Dlaczego w Polsce nigdy nie mówi się o tym że społeczeństwo nas kamieniuje! Na zachodzie mogłabym przebierać w facetach bo jestem przed 30, studiuje - zaocznie - i kazdy mi mówi że jestem bardzo ładna. A w Polsce? Polaczki jak tylko usłysza że mam dzieci od razu uciekają. Mam dosyć że nie ma w Polsce porządnych facetów. Czy jestem gorsza z tego powodu że mam przeszłość? Żenada ci faceci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wszyscy tac sami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fuj obrzydliwie ile w tobie tego było Ja rozumiem jakbyś owdowiała a tak blech kisiel aż się gotuje :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestes zwykla d*****a!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisałaś to niedawno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj moderacjo, slabe te prowokacje zakładasz. Wolny dzień dla dużej części, liczysz na mnóstwo kliknięć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo polscy faceci nie są tak głupi zeby robić na obcych dzieciarów. Chyba ze jakiś nieudacznik nie dajacy sobie sam rady w życiu. Ten to zrobił niech wychowuje i płaci. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty nie wiesz co to antykoncepcja??? Masakra,3 dzieci ,każde z innym. To musi być prowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wstydził bym się takiej żony, partnerki. Co innego gdyby np. raz nie wyszło, a za drugim razem byłabyś wdową czy coś podobnego, to przypadek losowy, a tak to zaraz ma myśl przychodzi, że coś z tobą nie tak, że bierzesz co popadnie byleby był facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy popełnia błędy. Ale Polscy faceci są BEZNADZIEJNIE i nie rozumieją że takie osoby jak ja też są bardzo wartościowe czasami nawet bardziej niż te "dziewice".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale tu nie chodzi o bycie dziewicą, a o podejście i bezmyślność. Pomijam chybione wybory facetów, każdy palant ,natomiast brak antykoncepcji, brak jakiejkolwiek wyobraźni jest twoja wina. Może i jesteś wartosciowa, ale jak można być tak głupia, żeby dac sobie zrobić 3 razy dziecko z 3 różnymi facetami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten temat już był!!!!!! Chyba moderacja za wolny dzień siedzi w domu i odnawia stare prowokacje. Płacą podwojnie jak za niedzielę? hmm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slaba prowokacja : troje dzieci przed trzydziestką miało chwycić moderacjo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ale Polscy faceci są BEZNADZIEJNIE i nie rozumieją że takie osoby jak ja też są bardzo wartościowe czasami nawet bardziej niż te "dziewice"." To szukaj zagranicznych facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jedynie wśród kryminalistów po długich wyrokach, którzy cenić sobie będą, że wypierzesz im gacie i skarpety bo do tej pory robił to frajer na celi. Niestety, generować Ci będzie tylko koszty, gdyż jedyne na co będzie mógł liczyć to sezonowa praca na budowie, którą jak każdy fizol przepije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
0/10 to juz było!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×