Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Łukasz 1982

Żona na kursie

Polecane posty

Gość Łukasz 1982

Witam. Moja żona pojechała na szkolenie do Legionowa. Czy jest tam bezpieczna, czy ktoś zaraz się do niej przyklei? Dodam, że jest ładna i atrakcyjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście że bezpieczna, kilku kolesi będzie ja pilnowało cała noc, będą bardzo blisko - nie martw się nikt jej nie napadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile ma lat ta twoja zona ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz 1982
Ma 28 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zależy od niej, jeżeli nie będzie chciała seksu to odmówi, a jak się upije to może być i seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ skąd tam jest przecież taki szarmancki prezydent. On wie jak postępować z kobietami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz 1982
No tam się sporo pije. Może być różnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łukasz 1982 wczoraj to uwazaj , bo tam serio bywa ciekawie , ladna przed 30 to lakomy kasek tam , a to racja ze duzo sie tam pije i to ulatwia kontakty jakie szkolenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyjazd integracyjny - większość kobiet się mocno integruje po mocno zakrapianej imprezie. Ja bym to nazwał pracowniczy swingers klub a nie szkolenie, gdzie motywem przewodnim jest gangbang, a od klubu różni się tym że idzie się do pokoju hotelowego a nie bzyka na głównej sali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byle tlyko nie wrocila w ciazy reszta to ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylo to pare lat temu bylam wtenczas mloda i atrakcyjna tez bylam na takim kursie integracyjnym to wszystko zaliczylam nawet trojkat z dwoma obcymi tez zaliczylam niczego nie zaluje bo po raz pierwszy mialam w ccipce bardzo duze dwa h/u/j/e najpierw pojedynczo jeden po drugi a final byl jak obydwa razem we mnie sie o siebie ocierali Od tego czasu jeszcze tak nie bylam wyjechana na maxsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz 1982
A bywały przypadki zajścia w ciążę na tego typu szkółkach? Zauważyłem jeszcze, że zaczęła bardziej dbać o siebie, depilacja i te inne sprawy. Mówi, że to dlatego, że lipa jest przebierać się w szatni przy innych dziewczynach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arek 1989
Ktoś miał z tym styczność na szkółce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Arek 1989 wczoraj tak ja mialem Łukasz 1982 wczoraj Stary tak bywaly przypadki ze kursantki zachodzily w ciaze na kursach w Legionowie , nawet krazyl taki kawal o tym :) jasne depiluje sie dla kolezanek :) do kiedy jest na tym szkoleniu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz 1982
No będzie jeszcze ze 2 miesiące. A znasz jeszcze jakieś szczegóły? Dawno tam byłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zenek 123
Podobno jest tam ostro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łukasz 1982 wczoraj Podaj maila tak tutaj nie chce za bardzo pisac Bylem tam kilka razy bo jestem jednym z instruktorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z kolegami też na kursie zaliczyliśmy, żadna nie odmawiała gościny w swojej cipce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz 1982
Mój mail: lakiluk.1982@o2.pl Napisz proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łukasz 1982 wczoraj napisalem na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zona mojego brata ma 32 lata , byla tez na szkoleniu policji w Legionowie , dziwnym zbiegiem okolicznosci 9 miesiecy pozniej urodzila syna . Brat podejzewal ( nie bylo dziecko podobne , wlosy czarne itp ) zrobil badanie i okazalo sie ze nie jego. Nie sa juz malzenstwem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ladnie zabawila sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×