Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dorosłe dzieci a ich rodzice

Polecane posty

Gość gość

Wczoraj odwiedziła mnie koleżanka ze swoją rodziną. Było miło - kawa, ciasto, kieliszek nalewki [własnej produkcji mojego teścia z białej morwy],nasze dzieci wesoło i spokojnie się bawili razem z córeczką mojej sąsiadki, którą to sąsiadka "podrzuciła" mi na 2 godziny - poszła odwiedzić swoją mamę w szpitalu. Niedługo po przyjściu gości sąsiadka przyszła odebrać córkę, koleżanka ją zobaczyła, miło się przywitały, a po jej wyjściu otrzymałam pokaźną porcję rad. Z kim ty zadajesz, jej ojciec siedział w więzieniu [to wiedzieliśmy], złodziej, bił żonę, toż to margines społeczny itp, itd. Trochę się nasłuchałam [ a właściwie nasłuchaliśmy ja i mąż], o jej rodzeństwie[panny z dziećmi to główny argument. Z marginesem nie powinniśmy się zadawać!!! Po wyjściu mojej koleżanki, długo rozmawialiśmy, wyszło na to, że taki "margines"jaki reprezentuje moja sąsiadka to życzę każdemu Nasza sąsiadką jest od 2 lat, jest spokojna, życzliwą sąsiadką [razem ze swoim mężem} Czy przeszłość musi za każdym podążać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co odpowiedzialas koleżance na te wszystkie rewelacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To samo, co podałam w swoim poście, życzliwa, miła, nie mamy żadnych problemów z tymi sasiadami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze że zmieniłaś rozmowę w chwalenie sąsiadki za cechy charakteru, że tak sobie poradziła w życiu mimo jakichś przeszkód. Pokazałaś klasę. I nic więcej nie powinnaś robić, ani wdawać się w jakieś dyskusje, ani słuchać czyichś historii sprzed dziesiątek lat. Mam nadzieję że dałaś do myślenia koleżance swoją postawą. I to tyle, bo nie masz wpływu na to co ludzie chcą mówić, z jakimi intencjami. Zresztą niezajmowanie się tym daje komfort psychiczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleżanka chamka, ciekawe co mówi o tobie u innych....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×