Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jaki weterynarz Warszawa

Polecane posty

Gość gość

Jakiego weterynarza polecacie w Warszawie? Albo jaką lecznicę? Po raz kolejny nacięłam się na mało kompetentnego lekarza i chcialabym w koncu znalezc kogos, kto wyleczy mojego pieska. Mozecie mi polecic sprawdzonego weta/gabinet??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisz co mu dolega to bedzie prosciej cos podpowiedziec. sa lecznice ktore specjalizuja sie w konkretnych przypadkach. tak samo weterynarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorkawatku
Dzieki za odpowiedz. Jesli chodzi o mojego pieska to sa to kwestie ortopedyczne. Dwoch weterynarzy tlumaczylo mi, ze jest to niedowlad lap. Pytalam jak to sie leczy, czy wystarcza leki czy operacja, ale zarowno jeden, jak i drugi powiedzial, ze mozna operacyjnie, ale ze oni takich rzeczy nie robia. I ze ogolnie ta rasa jest narazona na takie dolegliwosci i jest to normalne (mam beagle'a)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majorka28
w temacie ortopedii to chyba najlepszy w wawie będzie dr nowicki, na grenadierów jest jego klinika vet4pet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez uważam, że najlepiej zglosic się do doktora Nowickiego. Mój piesek tez zmagał się z niedowładem tylnych łap... Dr Nowicki, w przeciwieństwie do innych lekarzy, zaproponowal skuteczny plan leczenia,w tym operacje. POlecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny, moja kotka od kilku dni jest osowiała. niby je itd. ale widze, ze jakas jest nieswoja. isc do weta czy poczekać jeszcze? apetyt ma normalny, tylko taka jakas zmulona jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jest osowiala to na pewno dobrze jest isc do weta, żeby ją zbadał. Nawet jeśli apetyt jej dopisuje...chyba ze cos się u ciebie zmienilo przez te ostatnie dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haniam

dzięki za odpowiedz. poszlam z nia do lekarza, do vet4pet, bo tak tutaj polecaliście to miejsce. strula się czyms, chyba na dworze cos zjadla i stad zatrucie. zrobili jej badania na miejscu (bylam zdziwiona, ze tak szybko się tym zajeli), podali leki, trochę z nia posiedziałam i po kilku h już wszystko było ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kejt24

dobrze wiedzieć, ze  z twoim zwierzątkiem wszystko OK. tez szukam dobrego weta w wawie i chyba zdam się na wasze porady 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lam90

Ostatnio miałam okazję skorzystać z vet4pet i dołączam się do pozytywnych opinii. Bardzo sprawnie działa u nich nocna izba przyjęć. Pojechałam późno z pieskiem, a w kolejce czekaliśmy króciutko, fachowa diagnoza i pomoc od ręki :)psiaczek ma się dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lekarze z Vet4Pet pomogli moim zwierzakom już wiele razy. Nie licząc takich typowych zabiegów jak szczepienia to jeden z moich labradorów miał tu jeszcze operacje wszczepienia implantów. Generalnie mega zadowolona jestem z tego jak lekarze gtraktują tu swoich pacjentów 🙂 Do właścicieli też mają bardzo ludzki stosunek 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venon

też chciałem polecic vet4pet ale widze, ze macie podobne zdanie 🙂 wiec nie pozostaje mi nic innego jak tylko podpisać się pod tymi opiniami. Dodam jeszcze od siebie, ze klinika jest czynna przez całą dobę ( jako jedna z nielicznych w stolicy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co podawać małemu kotu do jedzenia ? A co do picia ? Ostatnio otrzymałam takiego czworonoga. Przyznam , że zupełnie niespodziewanie . Kłopot jest taki , że za bardzo nie wiem , co można podawać małym kotkom do jedzenia i picia , dlatego Liczę na jakieś Wasze wskazówki w tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o picie, to małemu kotu warto jeszcze podawać mleko. Potem natomiast z tego co wiem swobodnie można dawać mu do picia zwykłą wodę, która jest nawet zdecydowanie bardziej zdrowa w kontekście odpowiedniego funkcjonowania jego organizmu. Do jedzenia na pewno nie można podawać mu resztek ze swojego śniadania lub obiadu. Ja swojemu pupilowi kupuję karmy ze sklepu dlapsaikota, możesz zdecydować się na karmy suche, mokre itp. Dobrym wyborem będzie coś z linii Naturea. Weterynarz polecił mi tę markę. Z tego, co widzę, to zwierzęciu takie jedzenie naprawdę bardzo smakuje. Tego typu karmy są także całkowicie zdrowe, ponieważ zawierają odpowiednie i łatwo przyswajalne składniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×