Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Moniczka76

Wstydliwy problem

Polecane posty

Gość Moniczka76

Minęłam niedawno czterdziestkę i pojawił mi się problem z oddawaniem moczu. Ostatnio wyraźnie słabnie mi strumień. Nawet jak bardzo prę, to strumień niewiele się zwiększa, jakby zwęził mi się otwór. Jak bardzo mi się chce to z pół minuty sikam. Gdybym była mężczyzną, to pomyślałabym, że to problemy z prostatą, ale kobiety raczej niczego podobnego nie mają. Nie chcę z tym iść na razie do lekarza, bo to trochę wstydliwe, a może w pewnym wieku naturalne. Napiszcie proszę jak to u Was jest, lub było. Nie odczuwam żadnych innych dolegliwości. Generalnie cieszę się dobrym zdrowiem, a jakieś zapalenie dróg moczowych może miałam ze dwa razy w życiu (też się wtedy sączyło, ale piekło przy siusianiu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinnaś oczyścić układ moczowy skrzyp polny sypany nie w szaszetkach gotować kilkanaście minut i przy tym dziennie pić minimum 3litry wody i herbatek. Potrwa to kilka miesięcy i przejdzie. Ale skrzyp pijemy 5 tygodni i tyle samo przerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniczka76
Spróbuję tego skrzypu, ale oczyszczanie dróg moczowych kojarzy mi się z zakażeniem jakąś bakterią, a wtedy piecze, czuje się co chwilę potrzebę oddawania moczu, a ja takich dolegliwości nie mam. Mogę wytrzymać kilka godzin bez wizyty w toalecie i przy siusianiu nic mnie nie boli, tylko robię to znacznie wolniej niż wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To pewnie zapalenie cewki moczowej, tylko wersja bezbolesna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniczka76
Proszę sobie nie dowcipkować, bo mnie nie jest z tym do śmiechu. Czy któraś z Was miała podobny problem? Pomóżcie proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ktoś ci w nocy zaszył. Sprawdź czy nitki nie wiszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniczka76
Zawiodłam się na tym forum. Wchodzą jacyś faceci, robią sobie jaja i nikt ich wpisów nie usuwa. Z moim problemem nie jest mi do śmiechu, tym bardziej że byłam u lekarza i mi nie pomógł. Zapisał typowy antybiotyk na zapalenie dróg moczowych i jak się nie poprawi to badanie moczu. Na razie się nie poprawia. Błagam, niech mi napisze ktoś, kto miał podobny problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×