Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pomocy teściowa chce aby z nami zamieszkała córka jej stiostry

Polecane posty

Gość gość

Nie wiem czy wypada przeciwstawić się miom teściom w kwestii wciskania nam lokatorki (córka, siosry teściowej), która ma zamieszkać z nami bo zaczyna studia w naszym mieśćie. Jesteśmy niecały rok po ślubie, mieszkamy u tesciówł na piętrze, mamy 3 pokoje dla ans i jeden był teśców, maz ciezko pracuje a ja jeszcze studiuje. No i tesciowa wpadla na pomysl ze w tym pokoju bedzie mieszkala córka jej siostry bo przyjezdza do miast na studia, ja sie postawilam ze to pietro jest nasze i nie ma prawa bez rozmowy z nami tam zadnych zmian robic, ale tesciowa to nie ruszylo i tesc nawet ludzi zamowil co odmalowali TYLKO TEN POKOJ nic wiecej na pietrze. Co robic wg was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co masz robić? To jest dom teściów i to oni o wszystkim decydują. Ty nie masz tu nic do powiedzenia. A jak cos nie pasuje to sie wyprowadzcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to my mieszkamy na pietrsze rpzeciez!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to piętro macie przepisane notarialnie na siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teściowa może sobie wprowadzić do własnego domu i 10 osób, a Ty nie masz nic do gadania. I nie, to nie jest wasze piętro tylko teściów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mieszkasz u tesciow to oni moga decydować o swoim domu. Jak wchodzilam w ten wątek to chciałam napisac z oburzeniem że jak mozna komus wciskac lokatora do domu na ktory sam zapracowal lub splaca ciężka pracą. Ubawiłam sie. W sumie jak chcesz cos ugrac to porozmawiaj z mężem że jesli chcecie miec szybko dzieci to te pokoje sie przydadzą. Pytanie czy chcesz 2 w 5 lat bo tyle studia trwają. Maz moze tez podpierać się wcześniejszymi ustaleniami jesli takowe byly. Ale po 1 to mąż moze sie odzywać. Tez jesteś tam lokatorem. Po 2 dom tesciow =decyzja tesciow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
serio pytasz co robić??? Iść na swoje durna, roszczeniowa zakało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×