Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Test ciążowy

Polecane posty

Gość gość

Hej. Jestem 5 dni przed okresem. Nie wiem czemu zrobiłam dziś test ciążowy. Ale po godz po niego poszłam i zobaczyłam cień cienia kreski. Od 2 lat się staramy o dziecko. To chyba już moja paranoja. Jak myślicie? https://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/fCyVxNYe9l5Ha~FZrC5PXe1R5WJSBW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam widzę dwie kreski. Test zrobiłaś przed planowanym okresem więc różnie może być. Życzę aby wszystko było ok:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejna co na siłę chce być w ciąży, a później płacz, bo nie wychodzi. Więcej dystansu do tego. Kochaj się z mężem i nie myśl czy to tym razem. A testy ciążowe rób zawsze tydzień po terminie spodziewanej miesiączki. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak po jakimś czasie pojawiła się kreska, to test negatywny. Po prostu barwnik pod wpływem wilgoci powędrował dalej i delikatnie zabarwił drugą kreskę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko ze to po godzinie! A zaraz po zrobieniu , co bylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po godzinie i tak nie ma to żadnego znaczenia już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazwyczaj testy ciążowe mylą się w jedną stronę i nie pokazują ciąży nawet jak jest .. ja też miałam cień cienia kreski i byłam w ciąży a kreska pojawiła się po ok 5 minutach bo trochę za wcześnie zrobiłam ten test ... Na test spojrzałas po godzinie więc tak na prawdę nie wiesz kiedy ta kreska się pojawiła czy po 5 minutach czy po 40.. po prostu powtórz test i po problemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam jeszcze że jak zobaczyłam cień tej kreski to wysłałam narzeczonego do apteki i zrobiłam jeszcze z 4 testy :) też długo się starałam .. na każdym miałam bladą kreskę albo dosłownie cień no i musiałam poczekać ok 5 min .. no ale wiedziałam że to już nie przypadek i że jest to wczesna ciąża :) na moje nieszczęście straciłam tą ciążę .. no ale teraz jestem w kolejnej 24 tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale mówię nie wiadomo kiedy wyskoczyła Twoja kreska .. powtórz po prostu test nawet dzisiaj jak nie daje Ci to spokoju .. kup dwa najlepiej innych firm bo niektóre są mniej czułe inne bardziej .. jak do 5 min na którymś pojawi się cień kreski to raczej wynik pozytywny .. daj znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powtarzałaś test ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×