Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość MartynaaC

Szukam faceta do związku cuckold

Polecane posty

Gość MartynaaC

Hej. Ta oferta jest kierowana raczej do mniejszej części forum, bo nie każdego faceta taki związek kręci. Ale jeśli znajdzie się ktoś chętny to będę szczęśliwa. Uważam, że każdy ma prawo do swobodnej realizacji swoich fantazji, zwłaszcza tych erotycznych, bo one nikomu nie szkodzą. W związku cuckold obie osoby świadomie zgadzają się na takowy związek, i nikomu to nie powinno przeszkadzać. Coś o mnie? Jestem młoda, ale nie za młoda, a czy ładna to już nie lubię takich rzeczy mówić - mogłabym powiedzieć, że jestem najpiękniejsza na świecie, ale to byłoby kłamstwo, i samochwalstwo. Wolę, jak facet sam oceni, czy mu się podobam, czy nie. Zdjęcia tutaj nie wstawię, tylko po krótszej rozmowie na priv, bo w zasadzie to szukam jednej konkretnej osoby, która będzie zainteresowana takim związkiem. Jak ktoś się znajdzie, to podam swojego whatsappa, można być cały czas w kontakcie, gg i @ też mogą być, ale wolałabym to pierwsze. Mam sporo zainteresowań, ale jak chcesz się dowiedzieć więcej to zostaw tu jakiś znak. I proszę, nie hejtujcie mnie, a wiem że to się często zdarza na tej stronie c:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj jestem z warszawy jeśli jesteś zainteresowana napisz. kap242493@gmai.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartynaaC
A gg mogłoby być? Albo whatsapp? Chyba że nie chcesz to może być @ w ostateczności :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam gg niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartynaaC
To trudno, napiszę jutro na email jak coś. 66550886 Powyżej moje gg dla zainteresowanych. Pozdrawiam c:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok. poczekam na email od ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak samo podchodziłam do związku ale zmieniłam zdanie gdy soe okazało że mójchlopak ma ponad 20 cm i potrafi mnie tak zerżnąć ze niekiedy ma zakrwawionego. Powód bo ma jeszcze grubego ledwo wchodzi w cipkę. Mamy czasami do trójkąta naszą koleżankę która kilka dni dochodzi do siebie ale to lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Martyna, a z jakiego regionu jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ee fejkowa fotka na gg, lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rogacz

Ja szukam swet hotki do zwiazku, ja ulegly pantoflarz . jezeli nadal szukasz czekam na odoowiedz Bdsm385@wp.pl 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iii

nie ma takiego gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc12313

Gosc12313@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rogacz WWA

robbo28@
poczta.fm jestem zainteresowany poznaniem takiej kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek

Pisz na tomasz.towski@gmail.com 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwettyno
28 minut temu, Boli napisał:

Priv

Patrz na datę rozpoczęcia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz

Tak widać że dawny temat. Ale zawsze aktualny bo chcielibyśmy dołączyć do pary razem z dziewczyną. Ja 20 lat a dziewczyna  18 wiosen. Drobna szczupła 165 waga 55 kg. Para z doświadczeniem do 30 lat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ostra para

Poznamy osła do trójkąta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rogacz

Witaj nie wiem czy aktualne ogloszenie ale cuckold dla mnie to cos wiecej niz fantazje chce byc oddanym partnerce bez reszty. A tak to sympatyczny zadbany mezczyzna z ustabilizowana sytuacja zyciowa odezwij sie zmyslowy.dotyk69@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kandydat na rogacza

3189213 wlkp. gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mily cuck

szukam takiej kobiety, mzoe byc lekko pulchna. cel- milosc stay zwiazek. wiek- 21-35 , warszwa. sa ty jakies?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poznam dominującą Hotkę do st zw

 

Na wstępie dodam, że ogłoszenie jest prawdziwe. I ważne dopóki widoczne. Charakter matrymonialny. Nie towarzyski.

Jestem wysokim, myślę że przystojnym facetem 30 lat. Bez nałogów. Odpowiedzialnym, pragmatycznym. Grzecznym i uległym w stosunku do kobiet.
Szukam dziewczyny, która będzie moim skrajnym przeciwieństwem pod pewnymi względami. W szczególności seksualnymi. Nie chcę niczego, udawać. Nie chcę w przyszłości kogoś zawieść czy sprawić przykrość.

Dlatego szukam dominującej Hotki. Kobiety mocno rozwiązłej. Która nie boi się korzystać z życia. Takiej, która prócz męża pragnie mieć zaplecze kochanków. Szukam kogoś doświadczonego, koneserki tematu. Kobiety która pragnie być porządnie zerżnięta. Która wobec kochanków może być uległa. Zaś w domu chce mieć grzecznego, kochanego miśka.

A ja ? a ja widzę się w roli ulegającego męża. Nie będę oszukiwał. Sam nie mam imponujących rozmiarów. I najchętniej bym usługiwał ustami i językiem. Dosiadanie mnie, bardzo chętnie na mojej buzi. Mogę nosić pas cnoty. Mogę być twoim masażystą. Będę Ci podawał Twoje ulubione piwo a sam chętnie będę spijał piss…

Będę facetem który po powrocie Twoim od kochanka , przytuli Cię, pocałuje, wyliże. Twoja rozwiązłość będzie moim szczęściem i spełnieniem.
Poza tym. Jestem normalny. Jeśli potrafisz oddzielić pewne kwestie; w sobotę wieczór bawić się ostro z kochankami a w niedzielę być dobrą synową i jechać ze mną na obiad do rodziców, to jesteś osobą której szukam.

Jak każdy człowiek, facet. Mam potrzebę bliskości. Trzymania za rękę, calowania, przytulania.

W seksie jednak i pożyciu małżeńskim chciałbym być sobą i nic nie udawać. Ja nigdy się nie zmienię. Dlatego szukam osoby, która też już dawno odnalazła i zdefiniowała swoją seksualność.
Zależy mi by kiedyś sformalizować związek. Dodatkowo, zgadzam się by na piśmie zadeklarować pewne kwestie byś się nie obawiała ,że po latach się zmienię i zarzucę złe prowadzenie.

Musisz być z okolic Warszawy. Panna lub rozwódka. Bezdzietna. Wygląd czy wiek to kwestia drugorzędna. Liczy się osobowość i charakter.

 

poziomkowy.on@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro już jest taki wątek,to napisze że kręci mnie bycie cuckoldem,uwielbiam i tylko taką relację na stałe chciałoby mi się prowadzić.Jak coś to pisać wiadomość na priv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej Martynko już czuje głód na taki układ .Jeśli go dasz mi to,jestem na tak .to mail damiks@interia.eu gdy odpowiesz dam dam whattapp.  

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2018 o 21:49, Gość MartynaaC napisał:

Hej. Ta oferta jest kierowana raczej do mniejszej części forum, bo nie każdego faceta taki związek kręci. Ale jeśli znajdzie się ktoś chętny to będę szczęśliwa. Uważam, że każdy ma prawo do swobodnej realizacji swoich fantazji, zwłaszcza tych erotycznych, bo one nikomu nie szkodzą. W związku cuckold obie osoby świadomie zgadzają się na takowy związek, i nikomu to nie powinno przeszkadzać. Coś o mnie? Jestem młoda, ale nie za młoda, a czy ładna to już nie lubię takich rzeczy mówić - mogłabym powiedzieć, że jestem najpiękniejsza na świecie, ale to byłoby kłamstwo, i samochwalstwo. Wolę, jak facet sam oceni, czy mu się podobam, czy nie. Zdjęcia tutaj nie wstawię, tylko po krótszej rozmowie na priv, bo w zasadzie to szukam jednej konkretnej osoby, która będzie zainteresowana takim związkiem. Jak ktoś się znajdzie, to podam swojego whatsappa, można być cały czas w kontakcie, gg i @ też mogą być, ale wolałabym to pierwsze. Mam sporo zainteresowań, ale jak chcesz się dowiedzieć więcej to zostaw tu jakiś znak. I proszę, nie hejtujcie mnie, a wiem że to się często zdarza na tej stronie 😄

Chętnie Cię poznam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Alladyn3 napisał:

Chętnie Cię poznam 

Posiedź tu jeszcze kolejne 3 lata, a na pewno się odezwie 😉 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×