Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak przestac przejmowac sie tym ze nie może się znaleźć pracy

Polecane posty

Gość gość

Przecież praca to tylko praca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sie szuka to sie nie znajduje, nie szukaj po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sie szuka to sie nie znajduje, nie szukaj po prostu xxx Masz rację dzięki za prosta ale dobra rade ;) może ktoś jeszcze coś doda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sie szuka to sie nie znajduje, nie szukaj po prostu xxx Masz rację dzięki za prosta ale dobra rade ;) może ktoś jeszcze coś doda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba skopiować samemu cały link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukać dalej, a dopóki sie nie znajdzie skupić się na pozytywach np. , że ma się wiecej czasu dla rodziny i znajomych, skupić na swoich zainteresowaniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziękuję za odp tego mi trzeba takich racjonalnych odpowiedzi ;) bo juz zaczelam popadać w paranoję . Czy ktoś mi jeszcze coś napisze ? Może osoba która szukała długo pracy i znalazła i już się nie martwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca jest ważna, ale zamartwianie się nic nie da. Najlepiej zająć się czyms innym, znaleźć jakieś hobby, nie siedzieć cały czas w domu. Niektorzy szukaja pracy jakis czas, ale w koncu wszyscy znajduja predzej czy pozniej. Poza tym jesli masz za co życ, to i nie jest to az tak pilna sytuacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam za co żyć. Za bardzo się nakrecilalm na to wszystko. Jeszcze ktoś mi coś napisze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też myślałam, że bede miala wielki problem ze znalezieniem pracy (30 lat i małe doswiadczenie ze wzgledu na pozno skonczone studia), ale wreszcie znalazła sie praca biorowa dla mnie i jestem szczesliwa :) Tobie tez sie w koncu uda. A jak dlugo szukasz pracy? Ja szukalam 4 miesiace tak intensywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca wiadomo, ze ma duze znaczenie, ale jesli jak piszesz masz za co życ, to nawet zycie osobiste jest ważniejsze, wiec ciesz sie jesli tutaj dobrze Ci sie uklada, a i praca sie znajdzie w koncu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochana no cóż ja się tak bujam po różnych stazaxh i różnych gownopracach około 5 lat. To chyba dlatego jestem tak zmęczona bo niepotrzebnie się coś napalilam. Tak intensywnie to szukam od września.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
* biurowa Jak szukasz od wrzesnia to jeszcze nie tak długo, w koncu coś się znajdzie, zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak szukasz od wrzesnia to jeszcze nie tak długo, w koncu coś się znajdzie, zobaczysz xxx wiesz tylko ofert nie ma dużo to intensywnym szukaniem pracy nie można tego nazwać. Byłam na dwóch rozmowach od września bo byly dwie oferty. W większym mieście to pewnie bym znalazła w ciągu dwóch miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakie masz autorko wyksztalcenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skończyłam architekturę i urbanistyka. Mam doświadczenie w zawodzie. Mam 31 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisze ci tak,pracowałam na umowę zlecenie,niestety zachorowałam( nowotwór) musiałam przejść operacje,później wiadomo leczenie i długie l4,po roku doszłam do siebie chciałam wrócić ale mnie zwolniono,ciagle przeglądałam oferty,pytałam o prace gdzie się dało,już mi było obojetne czy w zawodzie czy nie,wysyłałam cv,nikt nie odpowiadał,byłam jyz tak sfrustrowana ze odechciewało mi się wszystkiego,możliwe ze bedzie to kogos śmieszyć ale zaczęłam modlić się do św Józefa o znalezienie pracy i po paru dniach rozmawiałam ze znajoma i od tak powiedziała ze u nich w firmie kogos potrzebują,powiedziałam ze ja szukam pracy no i ona powiedz.swojemu szefowi o mnie i kazał mi przyjść na rozmowę i dostałam te prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisze ci tak,pracowałam na umowę zlecenie,niestety zachorowałam( nowotwór) musiałam przejść operacje,później wiadomo leczenie i długie l4,po roku doszłam do siebie chciałam wrócić ale mnie zwolniono,ciagle przeglądałam oferty,pytałam o prace gdzie się dało,już mi było obojetne czy w zawodzie czy nie,wysyłałam cv,nikt nie odpowiadał,byłam jyz tak sfrustrowana ze odechciewało mi się wszystkiego,możliwe ze bedzie to kogos śmieszyć ale zaczęłam modlić się do św Józefa o znalezienie pracy i po paru dniach rozmawiałam ze znajoma i od tak powiedziała ze u nich w firmie kogos potrzebują,powiedziałam ze ja szukam pracy no i ona powiedz.swojemu szefowi o mnie i kazał mi przyjść na rozmowę i dostałam te prace xxx słuchaj spróbuje co mi szkodzi ;) A czemu akurat do św Józefa ? I jaka szkole ukończyła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisze mi ktoś coś jeszcze ? dziękuję za wsparcie podniesieliscie mnie na duchu. Widzę że zaczelam wpadać w paranoję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Człowiek nikt
gość dziś Zazdroszczę. Mam tyle samo lat, a tylko kilka miesięcy i tylko na praktykach i projektach na uczelni gdy byłem jeszcze studentem. Teraz nawet na staż nie mogę się dostać. Inni z roku już mają pracę i tylko ja jestem trefny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Św Józef jest patronem między innymi ludzi pracy tak wiec zawsze mówiło się ze do niego się modlić w tej sprawie,niektórzy takie rzeczy wyśmiewają a ja w to wierze,może pytaj tez w miejscach gdzie akurat nie maja ogłoszonej oferty czasem tak się zdarza ze potrzebują a nie zamieszczają oferty,kiedyś się z tym spotkałam,albo po znajomych pytaj,nie martw się,znajdziesz coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko ja mam prawie 10 lat wiecej niz ty i prace znajduje obecnie w tydzien i to nie jedna, na umowe o prace i nie za minimum krajowe, a bylam w Twojej sytuacji. Poszukaj poradnikow z rozmow kwalifikacyjnych, tego, jak pis@c cv jezykiem korzysci dla pracodawcy, to ci pomoze. Mi zdobycie tej wiedzy zajelo blisko 3 miesiace. A samo strzeszczanie najwazniejszego zajeloby mi pare godzin pisania. Jestes w stanie zdobyc te wiedze bezkosztowo i znalezc prace jaka chcesz. Ja po 30 trzy razy zawod zmenialam zaczynajac bez doswiadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko ja mam prawie 10 lat wiecej niz ty i prace znajduje obecnie w tydzien i to nie jedna, na umowe o prace i nie za minimum krajowe, a bylam w Twojej sytuacji. Poszukaj poradnikow z rozmow kwalifikacyjnych, tego, jak pis@c cv jezykiem korzysci dla pracodawcy, to ci pomoze. Mi zdobycie tej wiedzy zajelo blisko 3 miesiace. A samo strzeszczanie najwazniejszego zajeloby mi pare godzin pisania. Jestes w stanie zdobyc te wiedze bezkosztowo i znalezc prace jaka chcesz. Ja po 30 trzy razy zawod zmenialam zaczynajac bez doswiadczenia. xxx Dziękuję jutro popatrzę. Ale cv już zmieniłam według poradników architekta z yt. Że ma być proste i czytelne i moje takie jest. U mnie ważne jest też portfolio ale je już poprawiam i już wydrukowana i trochę mnie to kosztowało dlatego nie będę już tego zmieniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cv nie musi byc proste i czytelne, zalezy od zawodu. Jak ktos ma zawod kreatywny typu grafik architekt to nie musi byc :) To raz, dwa, musi byc napisane jezykiem korzysci, trzy, celuj w ukryty rynek pracy, trzy, jako architekt powinnas miec strone,bloga, youtube itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie przestawaj sie przejmowac, bo skończysz jako zawodowy bezrobotny jak ja. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Św Józef jest patronem między innymi ludzi pracy tak wiec zawsze mówiło się ze do niego się modlić w tej sprawie,niektórzy takie rzeczy wyśmiewają a ja w to wierze,może pytaj tez w miejscach gdzie akurat nie maja ogłoszonej oferty czasem tak się zdarza ze potrzebują a nie zamieszczają oferty,kiedyś się z tym spotkałam,albo po znajomych pytaj,nie martw się,znajdziesz coś xxx już tak robiłam dzwonilam i wysłałam nikt się nie odzywa albo nie chcą mnie. Byłam na dwóch rozmowach i mnie nie chcieli. Szukam pracy w Kielcach mały rynek pracy. Ale moje koleżanki że studiów mną pracę i mnie to zastanawia dlaczego ja mam z tym problem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cv nie musi byc proste i czytelne, zalezy od zawodu. Jak ktos ma zawod kreatywny typu grafik architekt to nie musi byc usmiech.gif To raz, dwa, musi byc napisane jezykiem korzysci, trzy, celuj w ukryty rynek pracy, trzy, jako architekt powinnas miec strone,bloga, youtube itd xxx mój kolega jest dobry graficznie i kazał mi zrobić proste cv potem według yt architekt który rekrutuje mówił żeby zrobić proste yt i takie zrobilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pompejanka czyni cuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×