Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wstydliwe pytanie: dlaczego muszę dosikiwać? Nie od razu całość. To po porodzie?

Polecane posty

Gość gość

Rodziłam ponad dwa lata temu, raczej nie miałam tak ż ejak szłam na toaletę to za 5 minut szłam "dosikiwać". O co chdozi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie, podbijam, mam tak samo, rodzilam 10 lat temu naturalnie, 2 lata temu cc, ale ten problem mam od niedawna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rodzilam 11 mcy temu- tzn rodzilam ale zakonczylo sie cc. jak siedze na kibelku to mimo ze wydaje mi sie ze to juz wszystko, to po chwili jeszcze ,,dosikuje". poza tym bardzo czesto chodze sikac, bo czuje potrzebe, mimo ze najczesciej wysikuje malo. skad to uczucie pelnego pecherza?? tez nie wiem co sie dzieje. nawet w nocy czesto wstaje:/ nie dosc ze corka kiepsko spi, to jeszcze to wstawanie do kibelka:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zróbcie badanie moczu na obecność bakterii. Może to być lekkie zapalenie pęcherza. Nie zaszkodzi pić sok z żurawiny albo wziąć lek na pęcherz bez recepty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lecz się kretynko agtkkkoo ty po wyadnieciu mózgownicy chowasz pod peruką wielki krater

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Goscagatka jesteś niezłą patolką. Od razu też widać że bezpłodna albo żaden roochac cię nie chce. Ale wulgarny pomiot! Brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Goscagatka nie każda jest gruba po porodzie i ciąży, ty pomiocie świński

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość L

Co to za poziom komentarza agatka widać ze jesteś jeszcze rozwydrzonymi bachorem który nie ma pojęcia o manierach kulturze osobistej czy byciu kobieta reprezentujesz największe dno jakie może być gratuluje bycia tak tępa dzida....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szlachcic81
2 minuty temu, Gość Gość L napisał:

Co to za poziom komentarza agatka widać ze jesteś jeszcze rozwydrzonymi bachorem który nie ma pojęcia o manierach kulturze osobistej czy byciu kobieta reprezentujesz największe dno jakie może być gratuluje bycia tak tępa dzida....

ALE JA TU NA WAS SCIERWA NIE BEDE ROBIL NA 100%,nabijam sie z was kazdego dnia a potem zrobie swoje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szlachcic81
3 minuty temu, Gość Gość L napisał:

Co to za poziom komentarza agatka widać ze jesteś jeszcze rozwydrzonymi bachorem który nie ma pojęcia o manierach kulturze osobistej czy byciu kobieta reprezentujesz największe dno jakie może być gratuluje bycia tak tępa dzida....

I NIE MASZ NA TO KOLES WPLYWU...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Akurat nie jest to dziwne.  Jak wstajemy z kibelka to rozluzniaja sie miesnie i jeszcze troche poleci.  Ogolnie z wiekiem robi sie to normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×