Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Nerwica?

Polecane posty

Gość gość

Hej. Mam mega problem. Mianowicie non stop dre sie na swoje dzieci, malo tego ja poprostu na nie wrzeszcze, coagle mi cos nie pasuje, wiecznie jestem zla i noezadowolona. Na starsza corle krzycze o byle co. Za to ze cos rozlala, nie posprzatala, za wczesnie wstala, ze sie uderzyla, cos zle postawila czy rozsypala. Doslownie o wszystko. Chodze dre sie wrzeszcze a pozniej mn wyrzuty sumienia. Malo tego czasami potrafie na nia zabluznic... nie wiem co mam robic, nie chce taka byc. Syn budzi sie czesto w nocy z placzem, a ja p*****lnieta zamoast isc przytulic to podejde wcisne smoczka i tak zostawie az przestanie plakac, czasami nawet nim szarpnelam. Moze go czasami cos bolalo, moze cos sie snilo, rosly zabki a ja k***a jak bym serca nie miala. No nie wiem co ze mna jest. Nie potrafie tlumaczyc normalnie i rozmawiac tylko dre ta gebe i soe wyzywam na tych dzieciach. Do tego zrobilam sie mega pedantyczna chodze tylko i sprzatam, a tak mnie w*****a jak dzieciaki cos ubrudza lub rozwala. Czy to hormony czy jakas nerwica? Nie chce zeby moje dzieci mnie taka pamietaly a nie daj boze same zrobily sie strasznie nerwowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×