Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Niemowlak nie chce pić mm

Polecane posty

Gość gość

Witam, mam problem z moim siedmiomiesięcznym synkiem. Nie chce pić mleka mm. Niestety już od 2,5 miesiąca karmię tylko mm. Pije ostatnio maksymalnie 130ml. Wcześniej potrafił wypić zwłaszcza w nocy nawet 170ml. Mam wrażenie, że jest coraz gorzej. Dziś w nocy o 2 zjadł 130ml. Później o 8 wypił 80ml mimo, że przygotowałam 170. Z reszty zrobiłam kaszkę i zjadł prawie wszystko. O 10.30 zjadł 50ml mleka i kaszki kilka łyżeczek. Od 11 do 13.30 spał. Po przebudzeniu znów zjadł tylko 130ml. To chyba za mało płynów jak na siedmiomiesięczne dziecko. Jak się urodził ważył 3880g, teraz 8110g. W ciągu ostatniego 1,5 miesiąca przybrał tylko 340g. Czy udać się do pediatry? Zrobić jakieś badania? Może po prostu karmić częściej? W nocy może karmić przez sen? Choć nie wiem czy się da. Podaję Enfamil. Próbowałam też Nan. Jesteśmy wciąż na 1, bo po dwójce była biegunka. Pani doktor kazała odczekać miesiąc i znów podać. Ale jak tu podać, jak mały nie chce za dużo pić żadnego mleka. Kaszki zjada maksymalnie ze 100ml mleka. Podaję też zupkę około 60g ziemniaka z marchewką i mięskiem. Jak podaję więcej to jest biegunka. Innych pokarmów jeszcze nie wprowadziłam, bo ciągle coś się dzieje, a to wysypka po dyni, a to biegunka po mleku dwójce. Może ktoś miał podobne doświadczenia. Co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×