Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość terix

nasze sprawy

Polecane posty

Gość gość

??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Melduję się nie wiem o chodzi ale od paru dni nie mogę nić napisać bo ciągle wyskakuje mi bląd ..dopiero teraz kafe się ukazała ..

być może mój komp. coś tam nie teges mam nowy dysk i wszystko musiałam od nowa ...

u mnie leje od wczoraj :( ...

nie pamiatam hasła wiec pisze jako gosc ....orsejowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie Twój komputer Orsejko. Ja też od wczoraj nie moge niczego wpisać.  I teraz jeszcze nie da się swobodnie cofnąć do tyłu bo jest komunikat o błędzie. Myśłe, że to kafeteria coś robi. Mam nadzieje że sie niedługo uspokoi. Nie chce mi sie zaczynać nowego wątku....Nawet pomyślałam, że jakby trzeba było zakładać nowy wątek to nie wzięłabym już udziału 😞

U mnie też leje co chwile i tak będzie do końca tygodnia.  Oby na Dzień Dziecka było pogodnie. 

Pozdrawiam i uspakajam: bądźcie cierpliwe bo nie mamy wpływu na kafeterie. 

Starajcie się nie "psioczyć" bo to tylko niepotrzebnie wzmaga frustracje, której wcale nie potrzebujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Orsejowa strona 46 jest zablokowana, nie można jej otworzyć. Ale dobrze że następna działa.

U mnie też cały dzień leje. Ale chociaż miałam czas żeby zrobić porządek z lodówką.

Rano była w szpitalu załatwić termin rehabilitacji, mam 8.10.

Od czwartku załatwiłam masaże.

A jeszcze mam pytanie  w jakiej wysokości  dostałyście "trzynastkę"

Miłego wieczoru wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór koleżankom.

I ja ani wczoraj, ani dzisiaj nie mogłam wejść na stronę 46. Jest jakaś blokada.

Najpierw słowo do Bastylki, kochana wyglądasz cudnie. Świeżo, radośnie, interesująco. Nic dziwnego, że masz powodzenie.

A to, że nie lubisz gotować, sprzątać, za to wolisz pospać, to żadna wada. Taka Twoja uroda. Ceń swoje jestestwo. To Ty masz być szczęśliwa. Szukaj swojego szczęścia, masz do niego prawo. Tyle, że trzeba trochę pomóc losowi.

No i jeszcze słówko do Tekli. Kochana, nawet nie myśl, że nie brałabyś udziału, gdyby ten topik kaput....

Jesteś nieoceniona, mądra i dobra. Prosimy o wyrozumiałość, niedługo się poprawimy :P:P:P.

Terix, zdolnego i wrażliwego masz wnuczka, moje gratulacje :)

Dziewczyny, jak wiecie pracowałam w komisji wyborczej.  ekend miałam więc pracujący.

No i muszę się pochwalić. Mój zagraniczny syn na święto matki zrobił mi wspaniały prezent. Kupił mi maleńkiego  chevroleta sparka. Wkrótce do mnie przyjedzie na lawecie, bo syn na wyspach, auto kupił przez pośrednika, który mi go dostarczy do domu. Używane, ale w doskonałym stanie technicznym.

Popłakałam się ze wzruszenia , bo mi było żal wydawać swoich oszczędności na nowe auto, jeździłam leciwym matizem. A tu syn postawił mnie przed faktem dokonanym. Acha. Kolor seledyn metalic.

Pozdrawiam Was wszystkie cieplutko. Ajloviu :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam i na kawunie zapraszam :) (_)(_)(_)(_)(_)

wreszcie przestało padać a powietrze czyste az się oddychać :)

Dorix... kochanego masz syna [serce]

Teklo... mam nadzieje że te zle myśli spowodowała pogoda :)

Terix.. dobrze że to jednak kafe ..myslałam że to wymiana dysku w zeszłym tygodniu musiałam wymienić dysk bo komp. z dnia na dzień chodził coraz wolnej ale jeszcze muszę podjechać by zrobił mi porządek z emoji niech włączy lub wyłączy jakąś wtyczkę nadal nie mam mozliwości załadowania ....

Vanilko... napisz czy pracujesz czy ja coś pomyliłam :)

Bastylko... witaj w domku dziękuję za cudne fotki ..ty zawsze pięknie się uśmiechasz :)

Zulko....a może już czas by wrocić do nas ..czekamy :)

Daisy ...[serce]

Fruwająca ..[serce]

Plotka [serce]

Wszystkim miłego dnia [czesc]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgłaszam sie na poranną kawusie 🌷   dzięki Orsejko 💋

dalej pada; wezme dzisiaj największy parasol i wyjde "na wieś"", musze zajrzeć w pare miejsc.

Ciesze sie że "idziemy" dalej chociaż żal mi poprzedniej stronki bo zrobiłam wpis dla Bastylki i pewnie nie zdążyła przeczytać. 

Terixiu💕 zajrze na konto jak wróci M z pracy i powiem ile mi wpłynęło.  Bo coś mi sie wydaje że troche więcej niż "brzęczały" media. 

Napisz jakie zabiegi będziesz miała w październiku?

Dorixiu - gratuluje Spaarka 😄  fajne autko  i fajny kolor na dodatek 💕 

Miłego dnia życzę 🌤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Orsejowa dzięki za kawę, zgłaszam się do wspólnego siorbania:D

Od rana stoją przy garach bo M w tym tygodniu ma popołudnia i muszę wcześniej gotować.

Ja mam dzisiaj dzień płatkowy, oczyszczam się.

Tekla nie wiem jeszcze jakie będę miała zabiegi, bo 8.10 to dzień wizyty u lekarza a zabiegi zacznę od 9.10. Zobaczymy co doktórka zleci. Wiem na pewno że nie miała masaży, więc sama załatwiam.

U mnie od rana pada ale ponoć tylko do południa.

Tekla pytam o jałmużnę bo miało być 888,25 ale nie mogę się doliczyć.

Miłego dnia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzien doberek
I ja wczoraj nie moglam otworzyc ostatniej stronki, psioczylam na internet jak Orsejowa choc podejrzewalam ze wina lezala po stronie Cafe.  Dziewczyny dzieki za dobre slowo i komplementy.

Tekla a co to za pomysly? Nie moge sobie wyobrazic ze w ewentualnie nowej odslonie moze Ciebie zabraknac. Zreszta nie wyobrazam sobie ze kogokolwiek moze nie byc. W tym skladzie my juz zostaniemy do konca, choc wiadomo ze kazdy ma okresy przestoju wiekszej aktywnosci.  "Stara dobra gwardia"az sie chce napisac znamy sie jak lyse konie i kochamy sie  i respektujemy  siebie i tolerujemy swoje wady. Niemniej trzeba sie meldowac bo inaczej topik padnie.  A Ty Teklo to robisz systematycznie. Wielkie uznanie i ja tez sprobuje tak robic.


Czekam na rzeczoznawce w sprawie rury. Na szczescie chyba u mnie nic nie bedzie kute. Ja zamaluje tylko plame i nie chce z tego powdu robic za wiele halasu, chce miec swiety spokoj. 
Terix przypomnialas mi o diecie. Musze zrobic cos takiego raz w tygodniu. Tak sie zapuscilam ostatnio....brzuch wielki jak u nie wiem kogo. Dorix jakie dobre dziecko. To fajne male damskie autko. Moja sasiadka posiada . A Twoj kolor taki angielski, mietowy:)
Jak przyjdzie(i pojdzie sobie) rzeczoznawca pojade na rowerku do miasta i zakupie bilet na jutrzejszy koncert. U nas czerwona kartka i dzien wolny od pracy- swieto.
Sciskam Was mocno i buziam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na chwilke ,bo jestem w pracy.Kawy nie odmówię,bo chmury nad domkiem.Jeszcze zeby ktos podal do ręki.Bastylko o jakim Ty brzusiu piszesz zebys tylko zobaczyla moj.Niby naprawde nie jem az tak duzo,ruszam sie tez duzo przez caly dzień a ubranka sie w praniu kurczą.A tak na serio moze to to wina hormonow.Juz nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dorix fajny prezent ,a kierownice ma po ktorej stronie?Teklo czasem nasza nieobecnosc to nie wina forum ,tylko klopoty i czlowiekowi sie nic nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo czasem spadaja troski  jak deszcz z nieba.no nic milego dnia,idziemy do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teklo napisz co stosujesz na kolano,?Mnie przy wstaeaniu z podlogi boli diabelnie,w piatek ide do ortopedy,moze od razu zrobi usg.Ma w gabinecie.Zastanawiam sie czy dodtane tez skierowanie na operacje ciesni czy bedzie probowal zabiegami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

👋u mnie po chmurno 3 dni pada czasami tak jak oberwanie chmury .Trawa rośnie jak głupia. Dziękuję za kawkę i herbatkę.

Orsejko na razie nie pracuję,tam gzie byłam 3 ni to szok.

Teklo robiłaś batoniki lub brownie owsiankowe.

Tertix i jak w sprawie m załatwiacie przyspieszenie operacji.

Doris ale fajną niespodziankę zrobił synuś niech służy i szerokiej drogi.

Plotko tobie aby się już skończyły problemy zdrowotne.

Bastylko dzięki za fotki, super wyglądasz i z czego ty się chcesz odchudzać.

Betulko co u ciebie gdzie anioły dla nas.

Fruwająca gratulację dla dziadków i rodziców niech się zdrowo chowa.

Zulka❤️

Dziewczyny w piątek o 12 mam rozmowę o prace w domu opieki społecznej dam znać jak wrócę.

Na razie trzymajcie się😍🤗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć

U mnie faktycznie przed południem przestało padać. Ale robi się bardzo zimno, na noc przewidują 2-5 stopni.

Vanilka M jeszcze nie zdecydował czy podda się operacji, bardzo się boi. Na razie czekamy na wynik rezonansu.

Tekla na bóle kolan i kręgosłupa dostałam od ortopedy SPECTRUM 500, ponoć dobry lek, ale jeszcze nie mogę nic powiedzieć bo za krótko go biorę.

Spokojnego wieczoru wszystkim

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wieczorne pozdro 👋
Dziewczynki 💕 nie gniewajcie sie na mnie. Naprawde jak pomyslałam, ze trzeba byłoby odnawiać topik to już brakło by mi motywacji, entuzjazmu. Zdaję sobie sprawę z tego że szkoda i że teraz ciągnąć nasz "wózek" jest koniecznością i rytuałem. A jednak są chwile zwątpienia. Nigdy mi się do tej pory nie przydarzyło, zawsze miałam pewność że to co robie ma sens. 
Człowiek nie jest w stanie przewidzieć swoich reakcji.

Ploteczko 💕- nie biore nic na kolano: przez dwa dni brałam środek pbólowy o nazwie DEXAC SL w saszetkach do rozpuszczania. Wiem od mojej rehabilitantki która prowadzi gimnastyke, że staw w którym toczy sie proces zapalny i jest ciepły (cieplejszy niż zdrowy staw) trzeba okładać lodem i to wiele razy w ciągu doby. Kolano trzymałam wyżej żeby obrzęk schodził. I tyle. Powoli powoli naciagniete ścięgno dochodzi do normy. ALe stawy sie starzeją, i kolana zaczną boleć nie tylko z powodu ścięgna 😛 
Tu przyda się coś konkretnego. Kiedyś ortopeda zalecił mi leki odbudowujące chrząstke ale to były kobyły! nawet przełknąć było trudno. To był chyba FORFLEX jak sie nie myle. Przestałam to jeść bo żołądek mi wysiadał. 

Terixiu 💕a to STRUCTUM 500 łatwo sie łyka? jak duże te kapsułki są? bo forflex był nie dość że wielki to jeszcze bez polewy - normalnie nie szło tego łyknąć. 
Dzięki Ci za namiar💋 - spróbuję tylko powiedz czy łykasz to łatwo.

Plotko - do ortopedy chodzisz prywatnie? czy z NFZetu?
Vanilko💕 - trzymam kciuki za pracę - abyś dostała ją i żeby była zadowalająca.

Bastylko💕 - pisałam Ci w poprzedniej zablokowanej stronie że wierzę w Ciebie i że podejmiesz właściwe decyzje. I że chciałabym abyś osiągnęła pewność i wewnętrzny spokój. 

Uwielbiam cytować fragment wiersza Ks. Twardowskiego bo pasuje do naszych sytuacji i życiowych dylematów. Zacytuję więc kolejny raz na dobranoc:

"Oby się wszystkie trudne sprawy
porozkręcały jak supełki,
własne ambicje i urazy
zaczęły śmieszyć jak kukiełki.

Oby w nas paskudne jędze
pozamieniały się w owieczki,
a w oczach mądre łzy stanęły
jak na choince barwnej świeczki.

Niech anioł podrze każdy dramat
aż do rozdziału ostatniego,
i niech nastraszy każdy smutek,
tak jak goryla niemądrego.

Aby się wszystko uprościło -
było zwyczajne - proste sobie -
by szpak pstrokaty, zagrypiony,
fikał koziołki nam na grobie.

Aby wątpiący się rozpłakał
na cud czekając w swej kolejce,
a Matka Boska - cichych, ufnych -
na zawsze wzięła w swoje ręce
."


 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teklo jaki pieki i madry wiersz. Dziekuje. 

A a stare stawy nie ma rady powoli.

Dopuki albo dopoki  nie jestesmy gotowe na nowy staw kolanowy ´( a nie jestesmy bo ten zwyczajowo trzyma dobrze tylko 10 lat a na to jestesmy za mlode) trzeba sie ratowac zimnymi okladami, masciami a jak sie  inaczej nie da proszkami przeciwbolowymi. Mnie kiedys przestaly bolec stawy jak schudlam duzo. Robilam diete nie jadlam slodyczy malo tluszu i ciasteczek i chlebka. Czulam sie swietnie. Ale juz nie jestem gotowa na taka  diete. Schudnac mam z czego, niechbym tylko  zrobila zdjecia z profila. Pierwszy jest brzuch, dlugo nic a pozniej biuscik:) Ale mnie pomalu jest wsiorawno.

Vanilko i co z praca? Jak pomyslnie wyszlo  ciesze sie z Toba, jak nie to widocznie tak mialo byc i sie nie stresuj.

Sciskam Was mocno i dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tekla ks. Twardowski aktualny i wtedy i dziś.

STRUCTUM  to są kapsułki dosyć duże ale łatwo prześlizgują się przez gardło. Dobrze poprawiłaś bo mnie wyszło spectrum:D Nie mam problemu z połykaniem.

Wcześniej miałam PIASCLEDINE ale czułam się po źle.

Bastylka a dlaczego teraz nie możesz zastosować tej diety?

Dobrej nocy wszystkim

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór!

Plotko, kierownicę ma po "naszej stronie". Autka jeszcze nie widziałam, ma przyjechać na lawecie. Musiałam tylko podać swoje dane do faktury.

Dziewczątka ja na odnowę stawów biorę "Collaflex", doradziła mi aptekarka, że droższy za to lepszy. Ale nie wiem czy pomaga. Po prostu biore bo pewnie nie zaszkodzi :).

Teklo, wiersz mądry, uwielbiam.

Pozdrawiam wszystkie i życzę dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kawa dzisiaj Plotkowa bo ide na 8  do pracy.

Zapraszam.

Poczekam do jutra z kupowaniem specyfików,Teklo chodze na fundusz do młodego lekarza ,ale mysle ze konkretny,juz byłam kilka razy.Zobacze co jutro powie,do tej pory nie leczył w ciemno.

Tylko kolejki długie do niego ,pewnie będe musiała skorzystac z jego prywatnego gabinetu jak będzie taka koniecznośc ale na razie  ide na fundusz. Pewnie trzeba bedzie cos na odbudowe chrząstki bo powoli dopada juz wiek.

Nie wiem co sie ze mna dzieje,po 20 jestem juz w łozku.I normalnie spie do 6 rano.

 Miłego dnia Kolezanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witaj Plotko :) dziekuję za kawunie :)

Posyłam wszystkim tym co tęsknią za słońcem promyki słonka :) u mnie wspaniałe piekne niebo błękit ..

Zaraz wybywam do rodziców a wszystkim miłego dnia ....[czesc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Dzięki Plotka za kawę

Ja też mogę podzielić się promykami słońca, od rana błękitne niebo. A w nocy były tylko 4 stopnie.

Dobrze że nie pada bo mam dzisiaj wyjściowy dzień . Muszę iść do PZU przedłużyć ubezpieczenie, odwiedzić znajomych, bo już z miesiąc ich nie widziałam. Zajść do butiku bo jestem umówiona na ...enkę (nowa dostawa) może akurat będzie pasowała.

Wszystkim miłego słonecznego dnia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgłaszam sie na Plotkową kawusie - dzięki Plotko💕.

Ja też wyjściowa jestem - już po zakupach i potem pewnie pobiegne jeszcze raz a wieczorem pofikać nóżkami.

 Dorixiu💕 - te wszystkie specyfiki na stawy warto brać dużo wcześniej jako profilaktyka. Dobrze robisz. 

Ploteczko ja miałam karte u ortopedy na NFZ i teraz w tej przychodni ortopeda zniknął - nie ma. No cholery można dostać. Moja wieś stosunkowo młoda teraz jednak sie starzeje i to hurtem Ludziska tak jak i ja potrzebujemy specjalistów a tu doopa. Nie ma. Znikają.  Ten nierząd ma kompletny chaos w służbie zdrowia. Tak źle jeszcze nigdy nie było.

U mnie słońca nie ma więc dziękuje Orsejko, Plotko za promyki 💋💕

Terixiu - udanego polowania na sookienke 💕

Miłego dnia  🎶

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Za dużo zaplanowałam na dzisiaj i nie zdążyłam wszystkiego załatwić. Nie przewidziałam ogonka w PZU. To nic jutro pójdę do butiku. Na jutro przewidują deszcz, ale może się pomylili i nie będzie padało.

Tekla ty dopiero teraz odczuwasz skutki dobrej zmiany u mnie niestety już wcześniej wystąpił  ten problem. Będąc u laryngologa dostaję kartkę do rejestracji na następną wizytę, jak nie mogę skorzystać w wyznaczonym terminie to rejestrują mnie jak na pierwszą wizytę z terminem za rok.

Dorix gratuluję niespodzianki, nie znam się na markach ale najważniejsze że tobie się podoba.

Dobrej nocy wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczor

Tak pozno sie melduje bo u mnie dzisiaj bylo swieto i czerowona kartka w kalendarzu. Ale wieczorem przestalam swietowac i zrobilam co nie´co w ogrodku.  Vanilka nie zameldowala sie  i nie apisala co z praca.  Dziewczxny ja nie bardzo wierze w te preparaty bez  recepty. Kiedys wzielam cala serie drogich lekarstw . Pomogly na odchudzenie kieszeni nic wiecej. Jakies chrzastki rekina moze to i skuteczne ale trzeba by bylo ze 3 rekiny zjesc zeby naprawde pomoglo. Terix nie jestrem gotowa na taka glodowke diete jaka kiedys stosowalam. Nie chce mi sie i tyle. Az taka szkaradna nie jestem! pewnie ze lepiej bym wygladala gdyby bylo 5 kilo mniej. I przede wszystkim zdrowiej ale nie chce mi sie momentalnie. I tak mam skoki nastrojow, a dieta jeszcze to poglebi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostalam informacje ze Terix sie zameldowal:)i pospiesznie skonczylam pisanie i wyslalam post.

U mnie koniec deszczow na szczescie. Na koniec tygodnia ma byc 26 stopni. Nareszcie lato!!!! 

A dzisiaj bylam na pieknym koncercie w kosciele bo to przeciez dzsiaj  Wniebowziecie. Byl chor, solisci i msza koronacyjna C-dur Mozarta. Cos pieknego. Trzeba bylo tym razem placic wstep ale bylo watro. Cale lato w soboty i w niedziele sa u nas koncerty. Ciekawe jak dlugo miasto bedzie szastac kasa. Pomalu sie konczy, glowny podatnik wiadomo jaki troche cienko przedzie.

Dziewczynki zycze dobrej nocy. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,kawusia choc wczesnie ale poczeka.

Oj bede miała ciężki dzień,troszeczke wczesniej wyjde z pracy zeby do lekarza zdążyc ,ale potem z córcią mamy zamiar sie odsresować na zakupach.Chyba ze mi lekarz posuje humor.

Bastylko  ja bez recepty pożarlam moc leków na wątrobę ,nic nie dawały kompletnie nic nie polepszały wyników a dopiero stosowanie chemii receptowej coś pomaga.

Takze tez nie wierze za bardzo,poczekam juz na  leki od lekarza.Pewnie tak jak piszecie  cos na uzupełnienie bedzie trzeba brać.

 

Bastylko przypomniałas o święcie ,jakos mi wczoraj umkneło całkowicie,nie skojarzyłam,taka ze mnie katoliczka.

Terix ,Teklo juz nam wszystkim pewnie pozostanie chodzic prywatnie.Bo czekac w kolejce az tak długo?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam wpadam na kawunie Ploteczki dzieki :)

rano prasowałam dośc duzo tego było ostatnio nie bardzo mi się chce coś robić ..leniwa się zrobiłam wole siedzieć i nić nie robić :)

Terix.. i jak kupiona ...enka ?

nadal u mnie pięknie slonecznie i ciepło :)

Bastylko.. ja nawet nie pomysłabym że wczoraj było swieto bo wszyscy sasiedzi bawili się w ogódkach kosiarki chodziły :)

Teklo podziwiam za bieganie na aerobik ja bym już nie dała rady wieczorej to ja już nić  :)

Wszystkim miłego dnia :)Fruwająca ,vanilka, daisy, Doix .zulka [usta]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×