Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Pytania o byłych, poprzednie związki...

Polecane posty

Gość gość

Jak się z kimś zaczynacie spotykać to zadajecie takie pytania? Ja się boję, że jak mi się w końcu uda odważyć i zacznę chodzić na randki to, że ktoś może mnie na początku znajomości o coś takiego pytać, dlatego zastanawiam się jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie od razu o caly zyciorys, ale moze pasc ogolne pytanie na przyklad: - najgorsza randka na ktorej bylas/es? co nie znaczy ze masz opisac szczegolowo kazdy swoj dzien z ostatnich "n" zwiazkow i pseudozwiazkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie pytaj i nie odpowiadaj na durne pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi~ dziś Nigdy nie pytaj i nie odpowiadaj na durne pytania. Co masz na myśli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówisz, że nie będziesz rozmawiał o przeszłości i tyle. Jak się nie podoba to niech wypie)rdala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nigdy nie opowiadałem o byłych kobietach, to moja intymna sprawa i uważam, że takie gadanie jest nie na miejscu. Niestety spotkałem się z tym, że większość kobiet lubi lub ma jakiś dziwny fetysz w tym żeby opowiadać o swoich byłych i przeżyciach z nimi związanych. Każdy kto był w związku jakieś emocje w nim zostawił jakieś rzeczy dziwne próbował - ale po co o tym gadać z obecnym partnerem/partnerką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdy kobieta nie chce rozmawiać o swojej przeszłości to od razu zapala mi się czerwona lampka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gdy kobieta nie chce rozmawiać o swojej przeszłości to od razu zapala mi się czerwona lampka. Dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubisz słuchać o byłych? Mnie to nie interesuje, byli jacyś to byli, co z nimi przeżyła to jej sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" gość dziś mi~ dziś Nigdy nie pytaj i nie odpowiadaj na durne pytania. Co masz na myśli? " Dokładnie to co ci ktoś poniżej napisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś bo jestem z tych myślących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś dziś bo jestem z tych myślących. A czy to źle jakbym nie chciała nic powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś zakończylibyśmy znajomość i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś dziś zakończylibyśmy znajomość i tyle. A skąd takie drastyczne podejście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co mam zrobić jak nie byłem w związku i jestem prawikiem, a ona zapyta o przeszłość? Bo nie chce się przyznać, że ja nigdy nie ten tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Stąd, że życie nauczyło mnie, że biorąc do związku kobietę, bierzesz nie tylko ją tu i teraz, ale bierzesz także całą jej przeszłość, cały jej bagaż doświadczeń. Jeżeli decyduję się być z kimś na poważnie, planować z tą osobą przyszłość i wspólne życie, to moim świętym prawem jest wiedzieć o jej przeszłości, o jej poprzednich związkach, tak samo ona ma prawo wiedzieć to wszystko o mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwny fetysz słuchać jak to partner/partnerka opowiada jak patelnie lizał/ loda robiła komuś obcemu :D Takie gadanie to prędzej doprowadzi do zerwania niż stworzenia normalnego związku. Doświadczenia poprzednie są po to żeby obecny związek był lepszy od poprzedniego a nie żeby wspominać ekscesy seksualne z kimś innym (bo takie gadanie do tego się tak naprawdę sprowadza).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś To jest temat dla starszych ludzi. Idź na wykop.pl na topik dla prawiczków, tam lepiej będziesz pasował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jeśli będę w sytuacji, że to będzie coś poważnego to myślę, że wtedy powiem. Tylko jak kogoś dobrze nie poznam to nie nadaje się o czymś takim mówić stąd boje sie że takie pytania mogą paść dosyć wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Co mam zrobić jak nie byłem w związku i jestem prawikiem, a ona zapyta o przeszłość? Bo nie chce się przyznać, że ja nigdy nie ten tego... Z mojej pespektywy to nie jest żaden problem, u mnie to na serio ciężkie klimaty są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciężkie klimaty? jesteś anonimowa, więc napisz co takiego się wydarzyło w twoim życiu, że nazywasz to ciężkimi klimatami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie miałam nigdy chłopaka, nie zdarzyłam się nawet zainteresować płcią przeciwna a porwał mnie jakiś zboczeniec. Nie chce się wdawać w szczegóły ale dużo takich okropnych wydarzeń miałam przy tym żadnych normalnych nawet nie wiem jak to jest kogoś pocałować jak się chce a nie jak ktos cie zmusza sila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze byłam szczera bo uwazam ze nie wolno budowac relacji na kłamstwach i niedopowiedzeniach czy ukrywaniu prawdy niewazne czy ktos jest prawikiem czy miał kilkunastu partnerów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tego sie wlasnie obawiam, ze kogos poznam i ktos bedzie chcial wiedziec o mojej przeszlosci tylko jak powiem prawde to zapadnie cisza, bo mamo kto jest w stanie cos takiego uniesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak kobieta nie chce
nic mówić, to znaczy że mogła być prostytutką, mieć jednonocne przygody, sypiać z żonatymi lub zdradzać byłych partnerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wolno mówić nic! takie wyznania o poprzednich związkach tylko niszczą związek obecny, jedene co musisz powiedzieć to jeśli masz chorobę weneryczną mniej lub bardziej wstydliwą/uporczywą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Chcialam zrobic smutna buzke ale cos mi nie wyszlo. W kazdym razie to przykre, ze tak ktos by mogl pomyslec o mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak kobieta nie chce
Jeśli nie znam przeszłości kobiety, to tak naprawdę kupuję kota w worku. Mogła się ujawniać z kumplem na seks i pozwalać mu nawet na anal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×